Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lánybarátokat keresek fórum

Lánybarátokat keresek (beszélgetős fórum)


1 2
2013. máj. 28. 22:45
Örülök, hogy más is van így ezzel nem csak én. Szintén másfél éve vagyok Budapesten barátokat otthon hagyva. 25 évesen nehéz így :-/ Iratkozom a barátnők listájára :))
4. aomame (válaszként erre: 2. - Csukottszemmel)
2013. máj. 28. 22:28
:) köszi :)
2013. máj. 28. 22:16

Szia!


Hasonlóan érzek én is, 27 éves vagyok, másfél éve élek Budapesten, és nagyon hiányzik egy barátnő.

Csak olyan nehéz ismerkedni, ha nincs hol és nincs idő... Merre laksz? Mivel foglalkozol?

2013. máj. 28. 22:14
aranyos dolog ez... kívánom, hogy találj!
2013. máj. 28. 22:04

Sziasztok,


mostanában úgy alakult az életem, hogy kicsit megcsappant a barátőim száma ami azért befolyásolja a minden napjaimat. Hiányoznak a csajos programok, beszélgetések stb. és ezért gondoltam, hogy esetleg itt találkozhatok olyan emberekkel aki/ akik szintén hasonló cipőbe járnak.

Szeretek bulizni, beüli valahova egy nagy, világ megválót beszélgetést lefolytatni egy csésze tea vagy egy pohár bor mellett, vagy mozizni sétálni, vásárolgatni : )


30 éves, Budapesten élő nő vagyok. Szeretek optimista lenni és nyitottan állni a világ dolgaihoz, eseményeihez :)


Email címem : manduula@gmail.com

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook