Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakhatás fórum

Lakhatás (beszélgetős fórum)


1 2
jan. 27. 16:22
Próbáltam az előleget, de nincs rá lehetőség sajnos.
7. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - 9912a3cc0a)
jan. 27. 16:20
Esetleg próbálj meg fizetési előleget kérni a munkahelyeden.
6. secret8 (válaszként erre: 1. - 9912a3cc0a)
jan. 27. 16:20

2 nap alatt mégis milyen munkára gondolsz, hogy az fedezné az elmaradt számláidat plusz a lakhatásodat?

Bejelentkeztél munkakeresőnek? Mert ott is adnak 3 hónapig juttatást.

5. 9912a3cc0a (válaszként erre: 4. - Asztanaviszta)
jan. 27. 16:18
Nem, nem most jutott eszembe. Próbáltam megoldást találni, végső elkeseredésemben írtam ide, hátha valaki tudna tanácsolna valamit.
4. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - 9912a3cc0a)
jan. 27. 16:09
Szombaton délután 4 órakor jut eszedbe, hogy hétfőig pénzt kell szerezned? Mégis, milyen megoldásra gondolsz?
jan. 27. 15:57
Szia! Köszönöm szépen válaszod. Az a baj ezzel, hogy holnap utánra megkéne ezt oldanom, így sajnos ez nem jöhet szóba
2. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - 9912a3cc0a)
jan. 27. 15:54
Szia! Ausztriai hotel munka lenne a megoldás számodra szerintem.
jan. 27. 15:51
Sziasztok üdv mindenkinek! Nem volt részem még hasonlóban és kegyetlenül is szégyenlem magam. Érdekelne tud-e valaki bármi ötletet, ahol kb. 2nap alatt tudok pénzt keresni? Egy albérletben élek, és ez hónapban nem tudtam kifizetni a bérleti díjat. 2023. Októberében megszűnt az előző munkahelyem, így novemberben illetve decemberben feléltem a fizetésem ami abból származott. December 20.-án sikerült egy idősek otthonában takarítóként elhelyezkednem, de amit most hónapban kaptam belőle az mondhatni semmire nem elég. Így ezt a pénzt ételre költöttem leginkább,illetve az elmaradt számláim rendezésére. Nem jöhet szóba sem család, sem barát akik segíteni tudnának. Kaptam haladékot hétfőig, viszont nekem ez még mindig nem jó sajnos, mivel a fizetésem 10-én érkezik. Kérem, ha bárkinek lenne ötlete vagy tudja mit tudnék tenni , könyörgöm segítsen. Nem szeretnék utcára kerülni. Köszönöm szépen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook