Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől jeletkezhet a lábujjzsibbadás séta után? fórum

Mitől jeletkezhet a lábujjzsibbadás séta után? (tudásbázis kérdés)


9. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 18:50
Nem tapasztaltam, de mivel fáj a derekad is, és mindkét lábon jelentkezik a zsibbadás, gerinceredetűnek tűnik.
dec. 12. 16:42
Arra vizsgáltak nemrég.Azt nem hiszem.De a lábaim gyakran hidegek,jobban mondva a lábfejem.
7. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 16:39
Cukorbetegség is lehet.
dec. 12. 16:34
Rossz tartásom,bőrkeményedésem van,amit persze rendbe teszek rendszeresen,de mindig vissza jön.
dec. 12. 16:18

A hasonló tüneteket elmondtam a körzetimnek...megfogta a lábfejem, már írta is a beutalót az SBO-nak...estig mindenféle vizsgálat, azán irány az intenzív.. Kezdő trombózis.


Megoperáltak, azóta begyógyult minden, de a zsibbadás maradt...ezzel kell élni.


Zsibbad, akkor zsibbad, csak ne legyen hideg a lábfejem...akkor újra SBO.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 16:02

Orvos,a derék miatt is.

Ha ezt nem írtad volna,, még az is szóba jöhet hogy nem jó a cipőd ,,illetve hogy járás közben "kapaszkodsz" a lábujjaiddal,,ezt sokszor észre sem veszi az ember.

3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 15:56
Gerincre gyanakszom, de nem vagyok orvos. Háziorvossal konzultálj mindenképpen, és ő továbbutal.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 14:35

Szia!

Bármi lehet. Orvosi kivizsgálás szükséges.

dec. 12. 13:37
Sziasztok.Hosszabb séta után kicsit elzsibbadnak a lábujjaim.Tapasztalt valaki ilyet?Továbbá felkelés után nagyon fáj a derekam és ahogy lábra állok,mintha enyhén zsibbadtak lennének a talpaim,de mihelyst lépek egyet,meg is szűnik.Félek,hogy a vérkeringésemmel van valami.Vagy inkább gerinc?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook