Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyapuszi fórum

Kutyapuszi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. Mézes-Krémes (válaszként erre: 76. - Trapiti)
2016. jún. 16. 14:41

Hááát lehet, hogy csak udvariaskodtak. Azt mondták azt hitték, hogy én csak levegőzni járok le, és nagyon meglepi őket, hogy nem érzik rajtam. Persze tény, hogy nem kerülök velük szorosabb testi kapcsolatba. :)


Tényleg csak napi pár szál. Az első délelőtt 11 körül van, a második 3-kor... Közben meg rágózok, krémezek, parfümözök ezerrel. :D

77. túrógombócka (válaszként erre: 76. - Trapiti)
2016. jún. 16. 14:38
én is ezt gondolom úgy általában, viszont valaha régen volt egy pasim, akiről a szakításunk után tudtam meg, hogy napi 4-5 szálat szív. előlem titkolta. :P és soha nem vettem észre rajta.
76. trapiti (válaszként erre: 75. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 14:31

Persze, lehet úgy csinálni, abban az esetben ha nemdohányzók közelében nem gyújtasz rá.


Az hogy mit érezni és mit nem, inkább udvariasság volt szerintem. Ha elszívod, tele lesz a tüdőd, szád, bőröd a füsttel, akkor érezni. Nyilván aki napi pár szálat szív el azon kevésbé mint aki napi két dobozzal, de érezni.

75. Mézes-Krémes (válaszként erre: 74. - Trapiti)
2016. jún. 16. 14:27

Nálam pedig tényleg meglepődve kérdezték a kollégák. Azt mondták sokakból árad a szag, rajtam nem érezni. Nem hitegetem magamat, ezt mondták. Hazudtak?! :)


Lehet ezt is úgy csinálni, hogy ne zavarjam a nem dohányzót. Pl. utcán eleve nem csinálom. Ha társaságban vagyok és esetleg ott gyújtok rá, akkor jó messzire állok. Eszemben sincsen másokra füstölni. Zárt helyiségben főleg nem gyújtanék rá.


A halálom, amikor valaki a megállóban eldobja a csikket, mintha a világ az ő szemetese lenne, és még a buszra felszállva leheli ki a dolgait...

74. trapiti (válaszként erre: 72. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 14:20
Olyan nincs hogy a környezet (már annak a nem dohányzó része) ne vegye észre... ezzel csak a dohányosok hitegetik magukat. Már egy cigit is megérez aki nem dohányzik.
73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 68. - Specially)
2016. jún. 16. 14:15
Téééényleg, az jutott eszembe, hogy ez talán egy jó kompromisszum alap lenne kettőtöknek. Amikor együtt vagytok, te nem bagózól, ő pedig nem nyalat a kutyával. Mit szólsz?! És még a javadra is válna! :)
72. Mézes-Krémes (válaszként erre: 68. - Specially)
2016. jún. 16. 14:06

Igen, én is így vagyok vele. Lehet, hogy "igényes" módon csináljuk a bagózást, de túrógombóckának abban totálisan igaza van, hogy még ha a környezet észre se veszi rajtunk, hogy csináljuk, attól még tényleg bazi kártékony, mérgező. :(


Persze ilyenkor sokan azzal védekeznek, hogy minden kártékony, még a kaja is, amit eszünk, mert tele van mű szarokkal. De lássuk be, ez nem mentség, mert mindezek mellett mi még adunk egy plusz löketet magunknak.

71. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2016. jún. 16. 13:59
Jaj BOCS, nem neked szántam, hanem Andinak.
70. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2016. jún. 16. 13:58
Dehülevagy :DD
69. túrógombócka (válaszként erre: 68. - Specially)
2016. jún. 16. 13:57
(az rendben, hogy nem érzed magadon - nyilván nem. de attól még...belülről szennyez.)
68. Specially (válaszként erre: 64. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 13:54
Én is azok táborát erositem akik nem bűzölögnek a cigiszagtól,körmeim sem sárgák még szipkát is veszek.pl lakásban sosem tudnék rágyújtani.Ha meg jelenésem van vagy dokihoz megyek rá sem gyújtok ne legyen cigiszagom de azt a napi fél dobozt még nem tudtam elhagyni.
67. Mézes-Krémes (válaszként erre: 66. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:43
Ja, érteleeek. Teljesen igazad van, ezzel nem lehet vitázni. :)
66. túrógombócka (válaszként erre: 64. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 13:41
(nekem ez magaddal szembeni igénytelenség, hogy a szádba veszed azt a büdös rudat és szennyezed magadat. a többi tök mindegy.)
65. Mézes-Krémes (válaszként erre: 63. - Specially)
2016. jún. 16. 13:35
Neeee... :D Gondolom előre felkészített arra, hogy mi fogadhat téged... Elképesztő. Ezerszer egy kutyapusziiii :D
64. Mézes-Krémes (válaszként erre: 62. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:34

Általánosítás ez most. Én dohányos vagyok. Mondjuk nem erős, mert napi 3-5 szál cigit szívok el, ami eleve nem számít soknak. Mondjuk ennyit se kéne, ezt pontosan jól tudom.

Utcán soha, SOHA nem szoktam dohányozni, és bárhol is vagyok, mindig tiszteletben tartom a többieket. Nem dobálok el csikket, nem fújok füstöt másokra. Nagyon ügyelek arra, hogy fogat mossak, szájvizezzek, kezet mossak. A kollégáim egyszer láttak cigizni, és tökre kiakadtak, hogy rólam nem is gondolták volna, mert soha nem érezni a ruhámon, hajamon, és úgy általában rajtam a cigaretta szagát.


Szóval azért létezik olyan ember, aki figyel a többiekre, és nem igénytelen. :)

63. Specially (válaszként erre: 59. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 13:30
Úgy,hogy már majdnem visszahúzódott és olyan mintha ott se lenne..ott azért megmerevedtem :D
62. túrógombócka (válaszként erre: 61. - Specially)
2016. jún. 16. 13:27
nekem a dohányosok is igénytelenek. de erről itt nem nyitok vitát, csak közöltem.
61. Specially (válaszként erre: 41. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:25
Én elfogadtam,hogy ő meg a családja is így szereti a kutyusokat de már akkor megbeszéltük,hogy engem úgy nem puszilgat.Én dohanyzom és ha együtt vagyunk fogat és kezet is mosok,hogy ne legyek büdös.Mondjuk cigi,kávé kombo utan munkahelyen is szoktam.
60. Mézes-Krémes (válaszként erre: 58. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:25
Ööööö.... Deeee. Mondjuk tényleg durva. :DDDD
59. Mézes-Krémes (válaszként erre: 54. - Specially)
2016. jún. 16. 13:24
Milyen egy aranyeres felkérés? Hogy hangzik?! :D
58. túrógombócka (válaszként erre: 57. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 13:24
és ez nem durva? :D
57. Mézes-Krémes (válaszként erre: 50. - Trapiti)
2016. jún. 16. 13:23
Érdekes, elgondolkodtató. Lehet, hogy én rosszabb napomon közölném az édessel, hogy akkor k*félj a kutyáddal... pápá :)
56. túrógombócka (válaszként erre: 55. - Mézes-Krémes)
2016. jún. 16. 13:22
egy kérdésre válaszoltam, h igénytelennek tartom. ezzel mi a probléma, nem értem. ennél sokkal durvábban is fogalmazhattam volna :)
55. Mézes-Krémes (válaszként erre: 49. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:21

Nem az a gond, hogy szerinted ez egy bazi gusztustalan szokás, és ennek hangot adtál. Én is visszataszítónak tartom, de szerintem kitudtam fejezni magamat úgy, hogy más embereket ne bántsak meg.


Egyrészről azért, mert ez alapitelligencia, másrészről meg azért, mert én nem hiszem, hogy én szartam volna a spanyolt viaszt, és ahogy én élek/gondolkodom, az kellene legyen mindenki számára a példaértékű...

54. Specially (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2016. jún. 16. 13:19
Erre volt egy aranyeres felkérésem friss kapcsolatban,akkor lepergett életem kisfilmje és előbb dugtam volna a fejem egy kutya szájába :DD
53. túrógombócka (válaszként erre: 52. - Andi6020)
2016. jún. 16. 13:17
csak utánad.
52. andi6020 (válaszként erre: 49. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:16
ritka tirpák egy paraszt vagy
51. Mézes-Krémes (válaszként erre: 41. - Túrógombócka)
2016. jún. 16. 13:15
Na, hát szép. Te biztos a tökéletes emberek csoportját gyarapítod, s ez a lényeg, semmi más! ;)
50. trapiti (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2016. jún. 16. 13:14
Ha a pasi megértené és változtatna amiatt mert a nő ezt nem szereti akkor nem lenne fórum sem... nekem sem érthető, de vannak ilyen emberek... szerencsére tőlem messze :)
49. túrógombócka (válaszként erre: 46. - Andi6020)
2016. jún. 16. 13:13
a topikindító a véleményünket kérdezte erről a szokásról. leírtam. nem érdekel, ha neked nem tetszik, akkor smárolj a kutyáiddal... kit érdekel?
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook