Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kutyából lesz szalonna?avagy megbízol a párodban ha már csalódtál benne? fórum

Kutyából lesz szalonna?avagy megbízol a párodban ha már csalódtál benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. anya76 (válaszként erre: 30. - 26f5cfd5d1)
2010. márc. 9. 19:25
Az ember fia -lánya csak önmagában bízhat-ez igaz-másba csak szeretne hinni.
2010. márc. 9. 19:25
Egyébként egy esély mindenkinek jár,és a körülmények nagyon befolyásoló tényezők...A barátnőm is ilyen helyzetben van,de megpróbál a tudattal együtt élni,amit tisztelek benne.De 2 gyerek,ház stb...megfontolandó....nekem,akinek nincs gyerek szerintem simán lépnék...vagyis most így gondolom....
32. adb20ce52a (válaszként erre: 30. - 26f5cfd5d1)
2010. márc. 9. 19:23

Ilyen a jó hozzáállás. :D

Arra kell csak figyelni, hogy a bizalmatlanságunk nekünk ne okozzon kellemetlenséget. :) Aggódjon más azon, ha kételkednek a szavában, nemigaz?

31. anya76 (válaszként erre: 29. - Adb20ce52a)
2010. márc. 9. 19:22
Ez egy nagyon jó taktika))nincs nálunk kötöttség,2évig nyígattam ,hogy házasság és ne ez az együtt élünk..nem tartotta fontosnak ,nem akarta,Most ő akarta és én visszamondtam,állandó kételkedésben nem szeretnék élni...az exem hazudott nekem eleget,messziről rájövök ha bűzlik valami...
2010. márc. 9. 19:19
Inkább ő bízik bennem,én senkiben sem:)
29. adb20ce52a (válaszként erre: 27. - Anya76)
2010. márc. 9. 19:13

Amúgy ide valószínűleg a sok csalódás vezet. Mármint a nemtörődömség tudatos kifejlesztéséhez.

Mi 3 éve "vagyunk együtt" elég viharosan pontosan a nőügyek miatt. :) De soha nem azért szerettem, mert úgy viselkedik, ahogy én akarom, hogy viselkedjen. Azt csinál amit akar... egy ideje már nem is görcsölök rajta. Ha menni akar mehet... pont ezért nem akar menni. :) Fene fordított pszihológia. :D

Ha esetleg meg megtörténne, hogy talál jobbat (de azért valjuk be, kevés nő tud igazán elnéző lenni) akkor a könnyeimet majd felissza a paplan. :)

De szerintem a kérdés, hogy csalódás után is meg lehet-e bízni a pasiban... szerintem egyáltalán nem kell bízni bennük... függetlennek kell lennünk tőlük és nincs sérülés. :)

28. adb20ce52a (válaszként erre: 26. - Anya76)
2010. márc. 9. 19:05
Vannak, vagyis ez is attól függ hogy mit nevezünk kísértésnek. Ha van a pasinak tetsző nő és a nő benne van, akkor nincs az a pasi aki álmai nőjének ellenálljon, főleg ha csak egy kufirc az egész. De azért ritka az a pasi szerintem akinek mindegy, csak lyuk legyen. :)
27. anya76 (válaszként erre: 25. - Adb20ce52a)
2010. márc. 9. 19:04
Tetszett a válaszod)))
26. anya76 (válaszként erre: 24. - Brigitta2121)
2010. márc. 9. 19:03
Na az eszem ugyan ezt mondja,vannak olyan pasik akik ellenállnak a kísértésnek?
25. adb20ce52a (válaszként erre: 20. - Anya76)
2010. márc. 9. 19:02

Ott ahol az iránta érzett szeretet határa. :) De ez tényleg bonyolult kérdés, kinek ez, kinek az a megbocsátható...


Engem is megcsalt a pasim, de benyeltem. Sőt, lehet, hogy azóta is megtette többször én viszont el akarom hinni amit hazudik (ha hazudik), mert nekem úgy jó. Az, ha egy pasi olyan, amilyen, az nekem nem fog egyetlen rossz pillanatot sem okozni (na jó, lehet, de csak röviden) ugyanis a végén ő az aki szarabbul fog járni ugyebár, hiszen lehet, hogy nekem is jön egy herceg és majd nem mondok nemet neki "valaki" kedvéért. És akkor ugrik minden, gyerek, család, türelmes nő, aki nem sápitozik.

Egy kis magabiztosság. Én nem a mellettem levő pasitól vagyok nő és ezt ő is tudja. Ha hazudik, akkor nem nekem, hanem magának, arról, hogy megint ügyesen elsimított valamit. :)


Csak nézőpont kérdése az egész... ez is csak egy...

2010. márc. 9. 19:01
Ha már 1szer megtette, akkor szinte biztos hogy a kísértés visszatér, ez csak idő kérdése...
23. anya76
2010. márc. 9. 19:01
Na pont ez az ,ő is szeret,de szerintem hajtja a férfi vadászösztön.Én vagyok az első komoly kapcsolata....Vay lehet amíg nem veszít el nem tudja mit kapott....
22. anya76
2010. márc. 9. 18:59
KINÉL HOL A HATÁR?
2010. márc. 9. 18:58
Az előbb nem adta ki rendesen a gépem a hozzászolásokat, most olvastam vissza. Szerintem mindenképpen beszéld meg vele a gyanúdat. A döntésed úgy is attól függ, hogy mennyire szereted!
20. anya76 (válaszként erre: 15. - C19db58ae7)
2010. márc. 9. 18:52
Az teljesen igaz-mérlegelni kell....de hol a határ?
19. 35c81b79eb (válaszként erre: 12. - Diandra)
2010. márc. 9. 18:52
Ezzel teljesen egyetértek! Én is ezt szoktam mondani!
2010. márc. 9. 18:51
Attól függ mivel kapcsolatban csalódtál benne. Néha azért nem árt figyelembe venni a körülményeket. Azt gondolom egy esély mindenkinek jár, hogy bízonyíthasson. Időnként az ember (bármelyőnk) önhibáján kivül is kerülhet kellemetlen helyzetbe.
17. anya76 (válaszként erre: 14. - Mindzsi)
2010. márc. 9. 18:51
És te teljesnek érzed így a kapcsolatot,nincs olyan érzésed,hogy na tudod kit nézzél hülyének és arra az ajtó..?
2010. márc. 9. 18:51
Nem!!! Soha többet!
2010. márc. 9. 18:50
Azért ez nem egy egyszerű kérdés,amire igennel,vagy nemmel lehet válaszolni.Ha igazán szeretünk,akkor mindig minden helyzetben megbocsátunk,nem kell játszani senkinek a nem létező agyát,hiszen a méreg elszáll,és kettten azért egy árnyalatnyival jobb,mint egyedül.Tehát fontoljuk meg a döntésünket:-)
2010. márc. 9. 18:50
Sziasztok! Hát nem igen lesz kutyából szalonna!! :( Az én barátom engem már párszor becsapott, hazudott nekem. Megigérte hogy nem teszi többé és nem akar elveszíteni emiatt.. de azóta se válltotozott a helyzet. nah akkor most hogy is van ez??? Én nem bízom meg benne 100% osan emiatt... :( pedig hinni szeretnék
13. anya76
2010. márc. 9. 18:50
Részletezés vonalakban.Én itthon gyerekkel-11 hónapos-Ő meg mikor kitette a lábát itthonról máris más nőknek telefonálgatott-éjjel nappal,na meg fanszőrszállak a kocsiban időnként,és most is egy kis liba ráakaszkodott a melóhelyén-nem bízom meg benne-mindenre ad mayarázatott.Nem maradozik ki ,mindig időbe jön....érdekes
2010. márc. 9. 18:49
nálam nincs bocsánat. én sem várnám el fordított esetben. így neveltek, nem bocsánatot kell kérni, hanem úgy viselkedni, hogy ne legyen miért bocsánatot kérni.
2010. márc. 9. 18:48
Volt hogy megígérte, hogy elvisz vacsizni, de elfelejtette. Ezért még nem dobom ki, de a megcsalás már más. Bár már megtanultam az élettől, hogy soha ne mond hogy soha!!
2010. márc. 9. 18:47
Igen, tényleg nem mindegy, hogy milyen dologgal játssza el a bizalmadat! Ha megcsalna (nálam már egy csók is annak számít, bőven!) akkor azt nem tudnám megbocsátani neki soha.
2010. márc. 9. 18:46
Nem részletezted agyon a kérdést:) Mindenki hibázhat néha, én már csalódtam a páromban kicsit, de már megváltozott, és megbízom benne.
2010. márc. 9. 18:45
Én már nem egyszer csalódtam a páromban, 3 éve vagyunk együtt, mégis megbocsátottam neki, de csak bizonyos feltételekkel.
2010. márc. 9. 18:45
Nem!Ez a mondás nagyon igaz a vér meg nem válik vízzé!!
2010. márc. 9. 18:45
Nem!
2010. márc. 9. 18:45
Ez nehéz és ismerős helyzet. Nem nagy dolgokra gondolo, de ha valamire rákérdezek nálunk automatikusan úgy működik,hogy nem az igazat mondja. Aztán mikor rájön,hogy sarokba van szorítva, mert biztos vagyok a dologban, akkor azt mondja bocsi, de hazudtam, de azért, mert Te.....! :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook