Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Különös tapasztalások, élmények fórum

Különös tapasztalások, élmények (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
21. demonka88 (válaszként erre: 16. - 9e32886f4a)
2011. márc. 9. 15:54
Lehet igazad van, de azért mégis meglepődtem. :)
20. a284cbe523 (válaszként erre: 19. - Ageeca)
2011. márc. 9. 15:45
A kutya nem veszi észre, de a macska igen! Én így tudom.
19. Ageeca (válaszként erre: 18. - Agnesss0129)
2011. márc. 9. 15:40

Igen, tudom hogy érzik őket!


Nem sűrűn figyelem a kutyám tekintetét, de őszintén mondva, lekötöm rögtön a figyelmem, hogy ne is vegyem észre azokat a dolgokat!


Szeretnék ezektől tovább lépni, is ismerkedni mélyebben a témával, de mivel nagyon félek ezektől, így ne merek..

18. agnesss0129 (válaszként erre: 15. - Ageeca)
2011. márc. 9. 15:29
A kutyánál akkor veszed észre ha sokáig figyel egy pontra,vagy össze vissza nézelődik a helységben,mintha valakire koncentrálna.Kutya,macska megérzi,látja a szellemeket,ha erre célzol...
17. 03feca27e2 (válaszként erre: 15. - Ageeca)
2011. márc. 9. 15:28
velem meg olyan is történt hogy a macskám jött volna be abba a helységbe ahol voltam, és mikor rám nézett, ijedten hátrálni kezdett.... engem nem ijesztett meg ez, vagy volt valami, vagy nem....
2011. márc. 9. 15:22
én is hiszek az efajta dolgokban, de velem is volt már hogy leégett a gyertya a kanóc becsúszott az olvadt viaszba és bár nem égett amikor rápillantottam pár perc után égett tovább.ez egyáltalán nem paranormális. Van a kanóc ami felszívja a paraffint, viaszt. Ez ég el benne, a láng megolvasztja az égésanyagot, és az felszivárog a kanócon. Aztán amikor már túl mélyen van, akkor a kanóc még éghet tovább a végéig amikor már az olvadékban van..
15. Ageeca
2011. márc. 9. 15:19

és van egy kutyám. (köztudott hogy a kutya és a macska érzi a másik világ történéseit).

Este csak úgy fekszem le, hogy ott van mellettem...

Volt már úgy hogy aludtam elfele, és a kutyám sötétben csóválta a farkát. A hideg végig futott rajtam, majd hangosan szóltam hogy hol a cica a kutyának, így rám figyelt, és kimentünk a levegőre, mert annyira féltem a tudattól hogy van ott valaki.

14. 03feca27e2 (válaszként erre: 6. - Ac808a6b30)
2011. márc. 9. 15:18
A hívőknek baj van a gondolkodásukkal.
13. Ageeca (válaszként erre: 10. - Demonka88)
2011. márc. 9. 15:16

Őszintén?

Félek. És van hogy 21 évesen átmegyek anyuék szobájába csukott szemmel vagy hunyorítva, hogy nehogy meglássam azt amitől félek. Mindenhol villanyt kapcsolok, és sorban oltom le. Fény mellett alszom el, és zene kell hogy aludva maradjak reggelig, hogy az agyam ne kattogjon ilyen dolgokon.

A párom apukája 2 éve halt meg. Akárhányszor náluk alszom, hajnalban felkeltem Attist, hogy jöjjön le velem a vécére, mert egyedül (érzem h van ott valaki) félek.

12. 859d58d4d8 (válaszként erre: 7. - Ageeca)
2011. márc. 9. 15:15
Illatot már Én is éreztem, épp nem rég, 13-án este, mikor lefeküdtem! Olyan finom illatot éreztem, ott szimatoltam mi lehet, de nem jöttem rá! Nagyon kellemes volt, mintha virágos réten lettem volna, akkorákat szippantottam, hogy érezzem, úgy aludtam el is!
11. 03feca27e2 (válaszként erre: 2. - Ac808a6b30)
2011. márc. 9. 15:12
mert a hívők imádnak ijesztgetni... nem kell bedőlni.
10. demonka88 (válaszként erre: 7. - Ageeca)
2011. márc. 9. 15:10
És ilyenkor mit szoktál tenni, ha érzed, hogy figyelnek? Megkéred, hogy menjen el? Vagy figyelmen kívül hagyod?
9. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Demonka88)
2011. márc. 9. 15:06
:)
8. demonka88 (válaszként erre: 6. - Ac808a6b30)
2011. márc. 9. 15:02
Értem, köszönöm, hogy ennyit is megosztasz velem. :)
2011. márc. 9. 15:00

Velem is történtek furcsa dolgok, aztán elkezdtem kártyát vetni és a nagybátyjám halálát 1 hónappal a történés előtt kiraktam.

Azóta csak akkor veszem elő a kártyát, mikor tényleg érzem hogy most már kell.. és nincs tovább...


Aztán volt olyan mikor este lefekvés után különös érzés fogott el, mintha figyelt volna valaki. Éreztem furcsa jellegzetes illatot is, de mai napig nem tudom megmondani hogy melyik halott rokonomé lehet...

De a legrosszabb az mikor érzed hogy figyel valaki, és minél jobban félsz annál jobban érződik a súly rajtad.

6. ac808a6b30 (válaszként erre: 5. - Demonka88)
2011. márc. 9. 14:49

Többször, folyamatosan vagy 1 évig, eleinte, első fél évben light-os volt, majd amikor már nagyon féltem, durvább, és valóban az segített, amit tanácsoltak, ha nem vettem róla tudomást.

De ez már régen volt.

Azóta is volt hasonló, 2008-ban meghalt a sógorom, többször történtek hihetetlen dolgok, de ne kérjetek légyszi konkrét dolgokat, mert nem szeretnék róla konkrétan írni, de azt fontosnak tartottam, leírjam ide, a hívők mit gondolnak erről!

5. demonka88 (válaszként erre: 2. - Ac808a6b30)
2011. márc. 9. 14:38
És többször előfordult? Vagy csak egy alkalommal? Történt utána valami?
2011. márc. 9. 14:30
Velem sokkal durvább események történtek. A naplóm egy részében le is írtam...
2011. márc. 9. 14:30

Én hiszek az ilyen dolgokban, de szerintem ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget!


Ági

2. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Demonka88)
2011. márc. 9. 14:28

Nekem akkor, amikor gyenge voltam (lelkileg).

A hívők azt mondták, a gonosz játszik velem.

2011. márc. 9. 14:07

Régebben is érdekeltek az ezoterikával kapcsolatos dolgok, de az utóbbi időben jóval többet foglalkozom a témával. Angyalok, gyertyamágia, inga.

Ez még nem lenne különös, mert nem vagyok egyedül ezzel szerintem. :)

Viszont ma elképedtem. Meggyújtottam a gyertyát, amit az utóbbi napokban égettem, már csak kevés volt belőle, gondoltam, kiégetem. Közben tettem-vettem a szobában. Egyszer csak látom, elaludt a gyertya, a kanóc is bele csúszott a megolvadt viaszba. Nem is törődtem vele nagyon, csak folytattam a dolgomat tovább. Itt teszem hozzá: egészen Biztos!!, hogy nem égett már!

Ezek után, talán negyed órával később, ránézek a tartóra, és látom, hogy pislog benne a fény. Arra gondoltam, hogy biztos csak a napfény játszik rajta, de bele néztem és látom, hogy ÉG!! a gyertya. A viasz nagy része meg volt dermedve, csak a kis láng körül olvadozott, mintha épp akkor gyújtottam volna meg.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata, élménye? Kíváncsi vagyok nagyon.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook