Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kullancs Kérdések! Volt olyan akinek komolyabb betegséget is okozott? fórum

Kullancs Kérdések! Volt olyan akinek komolyabb betegséget is okozott? (beszélgetős fórum)


1 2
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Zsizsmizs)
2010. máj. 5. 16:05
de neki hogy ?mi volt a tünet ?menyire jött ki neki?rosszul volt ?
2010. máj. 5. 16:00

Igen, apukám lett lájm kóros (nem tudom hogy kell írni, a lime kór viccesebb :D)

2 hónapig szedett antibiotikumot rá. De ha bacis volt,akkor látszik majd a bőrödön.

2010. máj. 5. 15:57

vasárnap voltam erdöbe,és sajnos csak tegnap vettem észre hogy kullancs ment belém,majdnem a hónaljba.

sajnos nem vagyok vagyis lettem teljesen beoltva mert a 3.elmaradt (6000 ft egy doboz és nem dolgoztam hogy ki tudjam fizetni)igy gondolom 2 nem véd.de föleg azért aggódok hogy elég késön vettem észre.


orvos szerint ha fertözö akkor az már az elsö fél orában is az,ha meg nem,1 napra rá sem.


tegnap este kivette,még rakta van a Jódos kötés,de ahogy megnéztem hálistennek nem nagyon piros.mert azt mondta figyelni kell,ha 3 napon belül pirosabb lesz stb ,kell antibiotium,


volt olyan akinek komolyabb gondot okozott vagy netán beteg lett ?mennyire veszélyesek?

ma olvastam épp ,minden 10.fertöz-

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook