Krioterápia (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Krioterápia (Jó tudni!)

6. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - Pi)
márc. 19. 10:07

Maradok a hideg vizes zuhanyozásnál.

Ehhez az egész testet érintő krioterápiához nem vagyok elég "bevállalós". Brrr.

márc. 17. 18:44
Fűtés, szobahőmérseklet szempontjából nekem 20 fok is sok. Mindig melegem van. Furcsa, hogy ennek ellenére fürdéskor a kopasztóvizet szeretem. Minél forróbb, annál jobb. Sztrókot kapnék, ha hirtelen hideggé válna.
4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
márc. 17. 18:33

Reggelente én is így szoktam. Lent kezdem a lábfejemnél. Akkor ébredek fel igazán!:)

Esti zuhanyzásnál azért jól esik a lusta meleg. Könnyebben elalszom.

márc. 17. 10:05

Minimum egy éve már, de lehet hogy több is, hogy a zuhanyzást hideg vízzel fejezem be. Úgy kb. 3 percig. Elmondhatatlan a különbség, sokkal energikusabb vagyok, és egészségesebbnek, vitálisabbnak érzem magam.


Hallottam már ismerőseim némelyikétől erről a hidegterápiáról, de lusta voltam utána nézni.

márc. 17. 09:52

Szauna utáni hideg víz nekem olyan, mint egy endorfinbomba.

A krioszaunát is kipróbálnám.

1. pi
márc. 17. 09:35
Mindig borzongva hallgattam vagy néztem azokat az embereket, akik átszellemült arccal mesélték, hogy szaunázás után mennyire csodálatos dolog megmerítkezni a jeges vízben. De a kezdeti borzongást egy idő után felváltotta a kíváncsiság, így esett, hogy tudatosan kezdtem keresni, hogy az ilyesfajta hideg sokk milyen hatással van a szervezetünkre.

Ugrás a teljes írásra: Krioterápia

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook