Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kreatívok klubja fórum

Kreatívok klubja (beszélgetős fórum)


4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 2. - Monstro)
2009. júl. 27. 11:47

Az nagy falat elsőre. Vagy szoktál mást is varrogatni?

Nekem sajnos nincs varrógépem. :(


Varrni még nem próbáltam nagyobb dolgokat. Egyszer húsvéti dísznek készítettem filcből tyúkokat. A sárgának piros volt a csőre és a szárnya, a pirosnak fordítva. A lábuk hímzőfonál volt, a végén kis fagolyóval. A hasukba vattát tömtem és úgy varrtam össze: a sárga tyúkot piros hímzőfonállal, a pirosat sárgával.

Akkor sajnos még nem fotóztam a "műveket", így ez is lemaradt a repertoárból. :)

2009. júl. 27. 11:30
Nagyon ügyes vagy tetszenek a munkáid:) Én sose fotóztam az ékszereken kívül semmit, lehet hiba volt.
2009. júl. 27. 11:24
Én most éppen a falvédő készítésével próbálok ismmerkedni:) Kicsi lányom nemsokára érkezik és addigra szeretnék neki csinálni egyet:) amugy én is imádok kreatívkodni, én a gyönygyfűzéssel kezdtem és sok-sok ékszert készíntettem, aztán ismerkedtem meg a többivel. Most épp a varrásnál tartok:) kisebb nagyobb ..hm.. inkább kisebb sikerrel:)
2009. júl. 27. 11:16
Ez a hobbim. Akit érdekelnek a különböző technikák, de nem ismeri még, nyugodtan jöjjön és írjon ide. Remélem tudok segíteni, jó ötleteket adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook