Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha nincs kint fényképed egy adott közösségi oldalon, szinte úgy kezelnek mint egy nemlétező személyt.. nem túlzás ez egy picit? fórum

Ha nincs kint fényképed egy adott közösségi oldalon, szinte úgy kezelnek mint egy nemlétező személyt.. nem túlzás ez egy picit? (beszélgetős fórum)


21. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - Srcrss)
jan. 26. 10:43
Időnként a fórumokon :) Itt a profilkép szerintem felesleges támadási felület.
20. srcrss (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
jan. 25. 12:22
Pl.? 🙂
19. VDSz (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 25. 11:59
De. Meg amikor a hozzászólásodba a profilkép hiánya miatt kötnek bele. Túlzás.
18. plavalaguna (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 25. 11:16
csak bizonyos csoportokban van így. amúgy nem számít
17. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 25. 10:01
itt a képpel vagy kép nélkül mindig komoly viharokat vált ki...
jan. 25. 05:44
fenykepet lehet kerni email-en keresztul is!
jan. 25. 05:10
Szerintem is egy kicsit.
14. csemár (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 25. 04:59
Szerintem is egy picit túlzás.
jan. 25. 04:37
Egyik oldalon meg ha nincs fotó, még privátot sem írhatni.
jan. 25. 04:36

Igen valaki úgy fogja fel,

ahol vagyok pár helyen én is,


De pár helyen úgy alakult, hogy elkeztünk anonimként irogatni mint itten' és jó kapcsolatot teremtettünk mégis, és lett fotócsere stb, és páran személyesen is ismerjük már egymást,

Előfordul az ilyen,

jan. 25. 04:29
Eddig még nem vettem észre, hogy nem létezőnek tekintenek... Ha találkozom valakivel, nem a profilfotómat kezdi keresgélni, hanem köszönünk egymásnak és váltunk néhány szót. Emaileket is szoktam kapni, a többi üzenetváltó platformról nem is beszélve. Honnan veszed a kérdésben feltetteket? Így tapasztalod?
jan. 24. 21:59
A Hoxán kívül profilom sincs sehol, aztán mégis csak létezek
jan. 24. 21:55
Mert a napi kb 5 kamu agyonretusált képtől mitől lenne jobb valaki?
jan. 24. 20:37

Talán csak az gondolja így, akit már néhányszor lóvá tettek a fotó nélküli “jó” emberek. Kinek nem inge, ne vegye magára!


Szerintem önmagunk vállalása, tisztelete és szeretete komoly hármas…. Természetesen nem az önimádat a cél, és persze mindig lesz hova fejlődni, mindig lesz nálunk szebb, okosabb, tehetségesebb, stb. ember, de az a kombináció, amilyenek mi vagyunk, az egyedi és megismételhetetlen! És igenis megérdemeljük, hogy ezt az érzést elérjük, megbékéljünk magunkkal, és mosolyogva éljük az életünket ebben a testben, ezzel az arccal, ezzel a személyiséggel, a lehetőségeinkből kihozva a maximumot. Mért bujkáljunk, ha nem muszáj?!

7. srcrss (válaszként erre: 5. - Srcrss)
jan. 24. 19:53
Mondjuk van egy tag, akinek beakadt a lemez ezzel kapcsolatban, de nem kell felvenni, mert látszik, hogy nem tudja, hogy működnek itt a dolgok. A régiek tudják...
6. Enissa (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 24. 19:46
Nekem sehol nincs, de még nem kezelt senki nem létezőként.
5. srcrss (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 24. 19:38
Hol? Itt biztos, hogy nem kezelnek úgy.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 24. 19:38
Kit? Engem nem kezelnek úgy, pedig nincs fotó rólam sehol.
3. globus (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 24. 19:28
Nekem sincs képem. Ismerőseim valódiak, tudják a nevem. Mindenki más véleménye nem lényeges.
2. Domimami (válaszként erre: 1. - 9e3d2c8bd7)
jan. 24. 19:21

Nekem még facebook-om sincs,pedig nem vagyok egy matuzsálem,sőt!

Nagyon jól megvagyok nélküle,akinek meg emiatt nem létezel,azt pont letojom magasról.

jan. 24. 19:12
Ha nincs kint fényképed egy adott közösségi oldalon,szinte úgy kezelnek mint egy nemlétező személyt.. nem túlzás ez egy picit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook