Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási alapvizsga 2021 fórum

Közigazgatási alapvizsga 2021 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2022. márc. 22. 13:29
Szívesen fizetnék valakinek, az ár megbeszeles kerdese, ha megcsinálja nekem.... ::D
134. Mara12 (válaszként erre: 132. - Dorc2)
2022. márc. 1. 19:40

Szia,sokra nem mész vele, nem azok a kérdések vannak a vizsgán, de jó pár olyan kérdés is volt amivel a könyvben sem találkoztam....

Szivatás az egész

2022. márc. 1. 15:02

Sziasztok!


Nemsokára én is vizsgázok, így ha valakinek a teszt kérdések meglennének, kérem küldje el ide:


gyorgy012@gmail.com


Nagyon köszönöm!

132. Dorc2
2022. febr. 25. 11:11

Sziasztok! Gratulálok Mindenkinek aki már sikeresen túl van rajta!


Elküldenétek nekem is a kérdéssort!?


Köszönöm!



tdorci21@freemail.hu - akarom írni!

131. Dorc2
2022. febr. 25. 11:06

Sziasztok! Gratulálok Mindenkinek aki már sikeresen túl van rajta!

Elküldenétek nekem is a kérdéssort!?

Köszönöm!


tdorci21@freemail.com

130. Joke3
2022. febr. 25. 08:50

Sziasztok!!!


Sikeresen túlvagyok az alapvizsgan elsőre! Sokat tanultam rá, kb. 2 hónapot, kétszer olvastam el a könyvet, kiegészítő dia anyagokat tanultam, ami még így is kevés. Átnéztem a neten keringő tesztkérdéseket is az elég nagy segítség kicsit helyre teszi a tananyagot a fejben, de a kb. 1200 kérdésből ami abban van 2db volt a vizsgán, a probonós próbavizsga kérdéseimből viszont volt 4-5 darab kérdés nekem, de nem mindenkinek dobja így a gép.

A tesztkérdések folyamatosan bővülnek,,,, nekem voltak olyan kérdéseim hogy csak néztem mint ligeti k.rva a körhintán... Nem egyszerű, nehéz, koncentrálni kell, megoldható józan ésszel is el lehet érni a 26 pontot. De nem árt ha levan töltve a tankönyv PDF változata a telóra és abban lehet keresni kulcsszavak alapján ha gyors vagy.

129. Catty36
2022. febr. 20. 15:37

Sziasztok!

Nemsokára én is vizsgázni fogok, így ha valakinek a teszt kérdések meglennének, kérem küldje el ide:

reedcatty@gmail.com

Előre is köszönöm! :)

2022. febr. 17. 14:16

Sziasztok! Hamarosan vizsgázni fogok. Ha esetleg valakinek meglennének a tesztkérdések, nagyon megköszönném.


r_rita@freemail.hu


Köszi

127. Mara12
2022. febr. 9. 12:00

Sziasztok!


Valaki írjon már legyen szíves "élmény" beszámolót a vizsgával kapcsolatban...

Az itt keringő exel ami a 2017-es dátummal szerepel, hasznosítható a vizsgán?!

Egyáltalán valaki puskázott már,és sikerült a vizsgája?


Köszönöm az értelmes válaszokat

2022. febr. 8. 15:38
Hamarosan vizsgázom, kérlek Titeket, akinek megvan a kérdések-válaszok gyűjtemény, küldje el nekem! Előre is nagyon szépen köszönöm! g.andrea0917@gmail.com
2022. febr. 4. 09:08
Sziasztok! Nagyon izgulooook. Jövőhéten vizsgázom. Valaki találkozott olyan problémával, hogy a probono-s felületen, ami eddig látható volt oktatási és vizsgaidőpontok (amire jelentkeztem), illetve a tesztgyakorlások eltűntek? Két napja beléptem a felületre, akkor még rendben volt. Mára már se események, se gyakorlási lehetőség. Köszi a választ.
2022. febr. 2. 11:55

Sziasztok! Van valaki aki mostanság Nyíregyházán vizsgázott?


Üdv: Melinka

123. Tomi 12345 (válaszként erre: 122. - Ronyland)
2022. jan. 30. 04:44
Szia! A vizsga nagyon szigorú volt. Az asztalon nem lehet semmi. A telefont kikapcsoltatták. Meg 50 kérdés van. 45 perc áll rendelkezésre. A kérdések javarészt pedig elgondolkodtatóak. Igaz hamis. Kakukktojás. Tedd időrendi sorrendbe. Meg van adva egy fogalom, alatta három szó és válaszd ki a megfelelőt és mind a három szó oda illik. Érted. Szivatós! Nekem épp hogy elég volt a 45 perc. A könyv legapróbb részleteibe kérdez bele. A felügyelő pedig szigorú és figyel. Úgyhogy nem akarlak elkeseríteni, de segédeszközt nem lehetett használni. Tanuld a könyvet. Akkor biztos a siker. Ne. A kérdésekben ne bízz. A könyvet forgasd. Én csak a könyvvel foglalkoztam és sikerült. Elsőre! A kérdésekkel nem foglalkoztam. A tesztkérdésekkel sem. Csak a könyvvel. A könyvből is a felsorolásokra megy rá. Tudom nehéz. Én rengeteget tanultam rá. Meg lehet tanulni. Idő kérdése az egész. A könyv az száraz és eléggé vontatott. Lényeg. Ne hagyd az utolsó pillanatra. Oszd be az időd. Mindennap egy picit foglalkozz vele és meglásd sikerülni fog. Tapasztalat. Itt mindenki a kérdéseket várja. Abból nem lehet felkészülni. Itt csak a könyv a lényeg. Tapasztaltam.
122. Ronyland (válaszként erre: 121. - Aszeszmegesz)
2022. jan. 28. 12:37
Köszi! voltál vizsgázni mostanság? Böngészni van mód vizsga közbe a telón?
2022. jan. 28. 08:25

Sziasztok!


Ha van valaki, akinek még esetleges segítségre lenne szüksége a vizsgához kérem, hogy másolja be a böngészőjébe a lenti linket.

A kérdések a 2020. novemberi-december vizsgákhoz való felkészüléshez még használhatóak voltak.



[link]

120. domi08
2022. jan. 27. 14:37

Sziasztok!


Én is hamarosan vizsgázom, el szeretném kérni a kérdéseket.


matancsa@gmail.com


Köszönöm

2022. jan. 27. 12:56

Sziasztok!


A jövő héten vizsgázok, el szeretném kérni a kérdéseket.


jozsoo75@gmail.com


Köszönöm

118. colad
2022. jan. 27. 09:16
Sziasztok! Nekem is közeleg a vizsga időpontja. Akinek megvan a kérdések és válaszok gyűjteménye,legyen kedves küldje el nekem is! Nagyon szépen köszönöm! e-mail: csacolad@gmail.com
2022. jan. 26. 19:52

Hamarosan vizsgázom, kérlek Titeket, akinek megvan a kérdések-válaszok gyűjtemény, küldje el nekem! Előre is köszönöm!

bernadett.banfai@gmail.com

2022. jan. 25. 10:09

Sziasztok!


A jövő héten vizsgázok, el szeretném kérni a kérdéseket.


jozsoo75@gmail.com


Köszönöm

2022. jan. 23. 16:05

Sziasztok!


Hamarosan én is vizsgázom.Akinek megvan a kérdések és válaszok gyűjteménye,legyen kedves küldje el részemre.

molniildi1@gmail.com

2022. jan. 17. 16:40

Sziasztok!


Január végén vizsgázom, sajnos előző alkalommal nagyon nehéz tesztsort kaptam és most minden segítségért hálás lennék. herbertart@gmail.com az e-mail címem,ha valaki elküldené az tényleg szuper lenn. Nagyon köszönöm előre is!

113. Juli86
2022. jan. 16. 21:02

Sziasztok!

Hamarosan én is vizsgázom.Akinek megvan a kérdések és válaszok gyűjteménye,legyen kedves küldje el részemre a juhaszj86@gmail.com emailcímre.


Köszönöm előre is!

Sikeres felkészülést kívánok a hasonló cipőben járóknak!

2022. jan. 11. 19:00

Sziasztok!



Hasonló cipőben járok, én is hamarosan vizsgázom. Szeretném elkérni a kérdések válaszok gyűjteményét, akinek megvan.



Előre is köszönöm:



E-mail címem:


verobea76@freemail.hu

2022. jan. 11. 07:47

Sziasztok!


Hamarosan vizsgázom, szeretném elkérni a kérdések válaszok gyűjteményét, akinek megvan.


Előre is köszönöm:


E-mail címem:


kiss20021@citromail.hu

2022. jan. 9. 19:02

Sziasztok!


Hamarosan vizsgázom, szeretném elkérni a kérdések válaszok gyűjteményét, akinek megvan.

Előre is köszönöm:

E-mail címem:

merkl-kriszti@freemail.hu

109. Kattyca
2022. jan. 6. 09:46
Februárban vizsgázom és szeretném kérni a kérdések és a válaszok gyűjteményét, legyen kedves küldjétek meg részemre a pali.katalin@gmail.com e-mailcímre. Ezen kívül bármilyen más infót szívesen fogadok.
2022. jan. 5. 19:33

Sziasztok!


Minden sikeres vizsgázónak gratulálok. Februárban vizsgázom én is, akinek meg van a kérdések-válaszok gyűjteménye elküldené részemre az szm1083@gmail.com e-mail címre.


Előre is nagyon köszönöm!


Üdv. Móni

107. Nadri05
2022. jan. 3. 12:29

Sziasztok!


Először is B.Ú.É.K Mindenkinek!


Gratulálok a sikeres vizsgázóknak! Február elején megyek majd én is. Szeretnék segítséget kérni. Aki megkapta már a kérdések-válaszok gyűjteményét, el tudná küldeni nekem is? nadrien5@gmail.com az e-mail címem.


Előre is nagyon köszönöm!

Üdv.: Adri

2022. jan. 1. 09:10

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a sikeres alapvizsgához, január vége felé vizsgázok.

Szeretném elkérni a teszt kérdéssort valakitől.

Csinálgatom folyamatosan, keresgélem a tankönyvbe, de elég időigényes, egyedülálló anyaként alig van időm élni is.

Nagyon köszönöm! Marcsi

Boldog új évet mindenkinek!!

ronylandmail@gmail.com

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook