Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kovid fertőzéstől lehetnek hólyagok a nyelven, szájban? fórum

Kovid fertőzéstől lehetnek hólyagok a nyelven, szájban? (tudásbázis kérdés)


14. c9155193c4 (válaszként erre: 8. - Anyagi)
2021. dec. 5. 20:07
Igazad van. Sokan azt hiszik, hogy amiért itt a Covid, a többi betegség nincs már. A lényeg az utolsó előtti mondatban van, legyengült immunrendszer miatt a fennálló betegség mellett kialakul egy másik is.
2021. dec. 5. 18:25
Egyél rengeteg C-D vitamint! Egyél ivermectint! Ha tényleg covidos vagy, az használ. Bármilyent. Ha nem jutsz hozzá emberi anyaghoz, megteszi a barikáké, lovaké is. Ha nem hiszed, akkor meg felejtsd el, amit írtam.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Jellina)
2021. dec. 5. 17:40
Nagyon kedves vagy :) Köszönöm szépen a szép szavakat és biztatást :) <3
11. Jellina (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 17:17

Persze, kivülálló és totál ismeretlen vagyok, ezért a szavam nem sokat ér, de hát ez egy ilyen fórum.


Szerintem most csak magadra koncentrálj. Most te vagy a legfontosabb. Meg kell gyógyulnod.


A gyerekeid jól vannak, biztosan jó helyen vannak, ők is várják vissza az erős anyukájukat, már csak miattuk is vissza kell nyerned az egészségedet. De miattuk most ne aggódj, hisz biztosan olyan helyen helyezted el őket, akik jól a gondjukat viselik.



Gondold el, hogy ebbe a betegségbe kb 35 ezer ember belehalt, csak itt Magyarországon. A világon kb. 5 millió.


Neked ott a gyógyulás esélye és lehetősége, ez nem adatott meg annak a 35 ezer magyarnak.


Biztosan nagyon nehéz most neked, de meg fogsz gyógyulni, rendbe fogsz jönni!


Ha egyedül érzed magad, írogass ide, mindenki szívesen válaszol, amikor itt van (én biztosan), bár tudom, ez nem olyan, mintha a családod lenne veled.



Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2021. dec. 5. 16:22
Persze,tudom és isten ments hogy bárkit megfertőzzek,csak érdeklődtem,nem tudom hogyan zajlik ez.rossz egyedül,hiányoznak a gyermekeim,de a gyógyulás a cél,hát nem mostanában lesz :( az orvosom meg fel sem hív,majd kedden fog.kis faluban élek még patika sincs
9. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 15:52

" lázas és gyenge vagyok,fáj a torkom is nagyon."


Beteg vagy. Miért oldanák fel a karanténodat?

Azt, hogy hordozó vagy, vagy sem, csak egy újabb PCR teszt tudná megmondani.

2021. dec. 5. 15:46

Véleményem szerint ezek afták lehetnek a szádban...


Ezeket az orvos ecsetelni szokta, de néhány nap alatt maguktól is elmúlnak.

Viszont igen kellemetlenek...

Ha van otthon Corsodyl szájvíz a segíthet a tüneteken.

Vigyázat! Tapasztalati úton mondom, hogy megfertőzhetsz vele másokat, közös pohár, kanál stb. használatakor!


[link]


[link]


Valószínűleg a Covid miatti legyengült immunrendszered miatt jöttek elő.


Akkor vagy gyógyultnak tekinthető, ha egymás után, két nap eltéréssel, 2 negatív gyorstesztet produkálsz, vagy a PCR teszt negatív!

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 5. 15:31
Köszönöm szépen :) Hát még nyelni sem tudok,enni semmit és nagyon fáj :(
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 15:13

Amíg nem érzed jól magad, gyógyulj, pihenj!


A legyengült szervezet miatt herpesvirus is okozhatja ezeket a tüneteket. ISOPRINOSINE tablettával kezelték a gyerekem ilyen tünetét, teljesen elhatalmasodott a szájában. Enni, nyelni sem tudott, a gyógyszer gyorsan rendbehozta.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. dec. 5. 14:49
Értem! Akkor ne is álmodozzak a karantén feloldásról? :(
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 14:21

"A Nystatin 500 000 NE filmtabletta az un. gombaellenes szerek csoportjába tartozó gyógyszer.

A Nystatin 500 000 NE filmtabletta alkalmas az emésztő traktus gombás fertőzésének megszüntetésére, valamint széles hatású antibiotikumok szedésekor a gombás (kandida) fertőzés kialakulásának megelőzésére."


Mivel legyengült az immunrendszered (a coviddal való küzdelemben) bármi "kijöhet" rajtad.

Nem maga a covid okozza, ez a gomba ott van a szervezetedben.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 5. 14:19
Akkor én még fertőző vagyok?
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 14:04
Lehet.
2021. dec. 5. 13:50
8 napja vagyok pozitív kovidos lázas és gyenge vagyok,fáj a torkom is nagyon. Ma reggelre tele lett a nyelvem,meg az ínyem fehér hólyagokkal iszonyatosan fáj. ez lehet a kovidtól? Nystatatin 500 000 NE tablettát írt a fogorvosom csak őt értem el telefonon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook