Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Követelhet az ex bármit rajtam? fórum

Követelhet az ex bármit rajtam? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Pasionella (válaszként erre: 4. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 25. 10:51
Most ez nem rémlik teljesen de okés.
2013. nov. 25. 10:51

Semmit nem követelhet, de te, ha nem szállnak le rólad ilyen hülyeségekkel, nyugodtan feljelentheted őket. Attól meg ne félj, hogy az exed öngyilkos lesz. Szerintem jobban félti ő attól a tyúxaros életét... Emellett pedig jó kis lelki terror neked, hogy nyomasd a lét.

De ne tedd!

Hagyd válasz nélkül a fenyegetést, követelőzést. Előbb-utóbb rájönnek, hogy nincs már róka, amiről újabb bőrt lehet lehúzni.


Kitartás!

2013. nov. 25. 10:50

Egyszerűen érzem, hogy készülnek valamire... Az anyjáéknak lenne erre pénzük...

Nem feleslegesen kutatták elő azt az emailt sem...2009-es email :-S nem is emlékeztem rá. Egy időbe közös volt az email címünk, később én lemondtam róla és Ő átírta a nevére, így maradt meg de az, hogy így visszakeresték jelent vmit...

2013. nov. 25. 10:50
Miután,ismerem az előzményeket a másik fórumról,határozottan nem!
2013. nov. 25. 10:48
semmit
2013. nov. 25. 10:45
Semmit...
2013. nov. 25. 10:44

Sok évig voltunk párkapcsolatban, együtt éltünk.

Kapcsolatunk elején Ő már rendelkezett hitelkártyákkal, ezeket felváltotta személyi kölcsönnel. Akkoriban komolyna gondoltuk a dolgokat, tudtuk együtt ki tudjuk majd fizetni.

Az egyik hitelkártyából adott anyumnak egy 50 ezres alatti összeget, amit anyum már rég visszaadott, vett nekünk bútort stb...

A kapcsolatunknak 1.5 éve vége van, akkor el is költöztem.

Fél évig volt viszonya egy másik nővel a saját lakásunkban, amikor én nem voltam otthon. Sajnos nem akartam látni csak mikor már bizonyíthatóan lebukott.

Akkor könyörgött nekem, h maradjak, mint utólag kiderült, azért mert tudta anyagilag nem fog kijönni sehogy.


Sok sok évig a számlája minuszos volt , amit nekem sikerült plusszosra varázsolni, amikor eljöttem bőven volt pénze, a rezsim rám eső részét oda adtam neki.

Ezen kívül a közösen vett dolgokból egyedül egy hűtőt hoztam el amit még akkor is fizettem, az a saját nevemen volt.


Most rá 1.5 évre rám írt az anyja, hogy én meg az anyám elgondolkodhatunk azon h az Ő pici fia hova jutott...

A jelenlegi barátnője el akarja hagyni mert már nem bírja elviselni a pénztelenséget.

A hiteltörlesztését már nem fizette egy ideje, ezért a hitele sokkal nagyobb lett mint eredetileg. Most állítólag már nem győzi fizetni...


Amikor én eljöttem akkor én pénz nélkül és minden nélkül jöttem el, Ő nagyon jó helyzetben volt...

Mitől az én problémám az, hogy vett magának több száz értékben cuccokat? Hogy a munkahelyén átment másik műszakba ami kevesebbet fizetett havonta? Hogy elvitte a kis bnőjét GÖrögországba meg mit tudom én hova még?...


1.5 év után az anyja írt nekem és anyunak, hogy a fia azon gondolkodik öngyilkos lesz mert kilátástalan a helyzete a bnője meg anyagi helyzete miatt stb... és hogy nem kéne nekünk elgondolkodnunk?...


Úgy gondolom nem, igen, annó mkor Ő felvette a hitelt tudta, hogy 2en majd megleszünk valahogy de Ő választotta ezt az utat, ha nem csalt volna meg még mindig együtt lennénk. Amikor már kezdtem sejteni a dolgokat meg is mondtam neki, ne tedd mert egyedül maradsz mindenben... Nem volt elég a figyelmeztetésem.


Mit követelhetnek rajtam ennyi idő után?


Rendelkeznek egy email-el amit pár évvel ezelőtt egy bnőmnek írtam az anyagi helyzetünkről, akkor többes számba fejezem ki magam de ennyi.

Nincs a nevemen semmi és soha nem is volt.


Tudta mi lesz a vége ha megteszi, azok után, hogy fél éven keresztül tett tönkre és még után is miatta szívtam mert nem bíztam senkiben...én ugyan nem tartozom neki semmivel sem.


Követelhet rajtam bármilyen úton bármit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook