Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kövér nők hogyan tudtátok magatokat el fogadni? fórum

Kövér nők hogyan tudtátok magatokat el fogadni? (beszélgetős fórum)

1 2
2011. júl. 26. 20:21
Sehogy ... -15-tel alakul, -30-nál már nem lesz rossz, de ha mégy 30 lemegy, olyan leszek, mint a 20as éveimben :))))
15. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 10. - Anika70)
2011. júl. 26. 20:21

Igen! Anyának lenni csodálatos dolog. Nekem 2x is megadatott, és pont ekkor változott a súlyom is. Nálam is a babák voltak a világon a legfontosabbak, és büszke vagyok rájuk. Ha előlről kezdhetnék mindent, ugyanígy bevállalnám.

De eljött az az idő, amikor már nem szopiztak, és nem bújhattam e kifogás mögé, hogy "azért eszem, mert kell a tej". Vagy azért eszem, mert...be kellett látnom, hogy nincs okom rá, mégis sokat eszem, és ezért hízok.

14. aesa
2011. júl. 26. 20:16
azért a nordic walking nekem bevált :-)
13. aesa (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. júl. 26. 20:15
:-))))
2011. júl. 26. 20:15

Ha a gyaloglás egészséges lenne, a postások örökké élnének.

A bálna úszik egész nap, csak halat eszik, vizet iszik és mégis kövér. .

A nyuszi szalad, ugrál és vegetariánus, él 5 évet.

A teknösbéka nem szalad, nem úszik, nem ugrál, nem siet sehova, és 450 évig él.

2011. júl. 26. 20:14

Én se tudtam elfogadni a túlsúlyom.

Én így éltem meg:

Állandóan igazgattam a ruháimat, mert hol a hasam, hol a derekam buggyant ki. Utáltam, hogy összeérnek a combjaim, hogy vastagok a a karjaim, dundi az arcom. Irigyeltem a vékony lányokat a darázsderekukkal, lapos hasukkal, stb.

Sokáig csak keseregtem, majd kalóriszámolással fogytam 12 kg-ot, és azóta már el tudom fogadni magam. Most se vagyok vékony, de már nincsenek a fenti problémáim, mert nem síránkozom, nem utálom magam, és nem irígykedem másokra. Próbáltam magamból kihozni a legtöbbet, és szebb vagyok, mint ducin. Se ránc, se lógó bőr.

Mindenkinek sok sikert kívánok az önelfogadáshoz!

Nagyon fontoss, hogy szeresd magad!

2011. júl. 26. 20:13

Sziasztok!


Én is voltam 58 kg valamikor..


De most elfogadom magam ilyennek, persze szivesen lefogynék egy 20-ast, majd ha megszületik a Kislányom, de szülés elött sem voltam sovány...sőt!


Szerintem az ember akkor fogadja el magát, amikor ennél sokkal fontosabb dolgok foglalkoztatják:-)

2011. júl. 26. 20:12
azt veszem észre, hogy a kövérség egyre inkább elfogadott. nagyon sok nőt nem érdekel. egyre több a kövér nő a strandokon. ami végképp kiborít, hogy egyre többen járnak két számmal kisebb ruhába. kibuggyan a hasuk a gatyából és mindehhez felvesznek feszülős felsőt és tanga bugyit, ami a derekukig fel van húzva. gusztustalan. ráadásul egyre több a kövér gyerek is. múltkor láttam egy iskolai csoportot. harmadikos, negyedikesek lehettek kb. 15-en. és minden harmadik gyerek elhízott volt. itt már nem az a kérdés, hogy ki hogy érzi magát, hanem a tény, hogy egészségtelen és nagyon sok betegséget von maga után.
2011. júl. 26. 20:10

Én igyexem megtaláni magamban a pozitívumot.

Jó humorral,és önkiróniával megy.

Bár bevallom nekem is vannak rossz napjam.

de mindig van valami amit igyexem kihangsúlyozni8 magamon, és úgy könnyebb.

Pedig a majd 120 kilómmal kerek egységet alkotok.

2011. júl. 26. 20:03

Sziasztok!

Én úgy gondolom, hogy még mindig szebb egy duci nő, mint aki hirtelen lefogyott és lóg rajta a bőr, az arca meg ráncos, stb.

Van olyan ismerősöm, aki kb. 10 évvel néz ki többnek a koránál a fentiek miatt. Jóformán meg sem ismertem....

6. d62762eb79 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. júl. 26. 20:02
szívesen visszaadom Neked:)
2011. júl. 26. 20:01

én az utóbbi fél évben híztam tíz kilót, azelőtt még tízet, így egy jó húszas van rajtam. utálom magam, nem is veszek ruhát (nem mintha lenne miből:), egyetlen nadrágom van, abban járok...nem vagyok hajlandó és képes megbarátkozni ezzel a hájkupaccal, amivé váltam:(

remélem, olvasok pozitív példákat is.

2011. júl. 26. 20:01
Sehogy...
2011. júl. 26. 20:00

Nagyon jól éreztem magam 20 kilóval többel.

Legalább nem csúfoltak, hogy "a kutya utánam szaladva azt mondja, hogy itt megy előttem egy halom csont"...

"Van mit rajta fogni, nem zörgőscsontú hableány, és nem nem kertigiliszta"...

2011. júl. 26. 19:58
sehogy.:-(
2011. júl. 26. 19:57
Váron a válaszaitokat hogy hogyan fogadjátok el magatokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook