Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kövér babák mozgásfejéődése, hogyan alakult? fórum

Kövér babák mozgásfejéődése, hogyan alakult? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 12. 17:50
mi a mai napig nem csinálunk semmit úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva :D és már 5és fél éves 122cm és laza 29kg :) és egy imádnivaló öntudatos kreatív gyerek akinek olyan kitartása van sokmindenben hogy csak na
5. Kisfiamlesz (válaszként erre: 2. - Tücke)
2010. okt. 12. 17:47
Egyetértek! Az én kisfiam ma 4 hós, 3800-al született, ma 8820 volt.Szerintem nem kövér, csak jó húsban van. Nem is lusta, csak nem úgy fejlődik, mint ahogy az a "nagykönyvben" meg van írva. Engem nem érdekel, ki mit mond, én tudom róla, hogy ügyes, és szépen lassan megtanul mindent.
2010. okt. 12. 17:47
Nekem a kicsi "csak" 10 kg volt 8 hónaposan, de 9,5 hónaposan már egyedül járt, és azóta is egyfolytában mozog, megy.
2010. okt. 12. 17:42

Szia!

Nekem mindkét kislányom igen nagynak született és főként a kisebbik igen lendületesen nőtt ( a mai napig)

A nagyobbikom sérült és nála hallgattam eleget, hogy anyuka ez egy lusta kövér baba ,ne aggódjon.

Ma már tudom NINCS lusta kövér baba. Van egészséges és nem egészséges baba.

Tudom, ez nem a megnyugtatás szava, de én nagyot szívtam ezzel a megnyugtatással, mert elég későn jutottunk el fejlesztésre....

2010. okt. 12. 17:41
hát ez a le van maradva meg nincs lemaradva ez nehéz kérdés minden gyerek máshogy fejlődik van akinek már 4 hósan foga van van akinek csak 12hósan jön ki az első... olyan hogy kövér baba nincs... az én gyerekem 3550g -al született és 3 hós korára ennek a duplája volt amíg anyatejes volt...a 8-10dik hónapra sztem ő is volt simán olyan 12 kg és 8 hónaposan már ült és állt egyedül a bébi komppal randalírozott a lakásban ... mászni nem szeretett de arra is rászánta magát 9hósan... 1 évesen meg már egyedül sétállt...
2010. okt. 12. 17:32

Sziasztok!

Kislányom majdnem 8 hónapos és majdnem 12 kiló. Kíváncsi vagyok, hogy a hasonló korú, súlyú babák mozgásfejlődése hogyan alakult? Mert attól tartok, hogy a kislányom le van maradva :(

Előre is köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook