Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kovaföld vélemények fórum

Kovaföld vélemények (beszélgetős fórum)


2020. máj. 18. 23:44
Igen a port szedem ènis.De egyenlőre 1 hete múlt csak....
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. máj. 14. 17:20
Állítólag a por a legjobb és 3 hónap után van hatása a hajra.
2020. máj. 14. 00:23
Én valamikor régen tablettában szedtem (egy pohár vízben kellett feloldani), de semmi változást nem tapasztaltam, abbahagytam. A hajat és a körmöket erősítette volna - talán, ha sokáig szedem? Már nem fogom megtudni.
2020. máj. 13. 22:19
Eddig két napja szedem nincs hasmenésem.Ilyesmi....
2020. máj. 13. 00:20

Nem tudom, miért szeded, de...

[link]

2020. máj. 12. 13:38
Én mondjuk 1 teaskanállal tettem bele kevés vízbe.Nemsokra rá wc re kellett mennem de eddig nem hajtott meg. Szomjas vagyok tőle.
2020. máj. 12. 09:44
Egyszer próbáltam 1-2 napig, de nekem f.sat, úgyhogy azóta is ott álla szekrényben. Lehet, hogy fogyaszt, de ilyen áron inkább kihagyom:-)
2020. máj. 12. 07:07

Ki ismeri a kovaföld hatásait? Tapasztalatokat várok,nektek hogyan hatott.

Kérdésem: Ez mellett sok vizet kell inni ha jól tudom a szervezet is követeli.

Én tartok tőle. Nálam fél liter viz fogyasztasánál minimum 3-4 pisilnem kell.max egy nap 1 litert tudok meginni ez miatt. Akkor 2-3 liternèl egész nap csak pisilni fogok járni 10 percenként 😁

Egyébként tartok kicsit az egésztől, a mellèkhatásaitól

hatásaitól.

Azt mondják valaki fogyott tőle 5 kg pár héten belül. Én például fogyni nem szeretnèk. Valóban ha étkezés utan veszem be akkor a fogyás nem nagymèrtèkű? Illetve további tapasztalatokat ha megosztanátok velem, megköszönnèm. Nekem fehér por állagú van.Vizben kell 1 teaskanállal. Milyen időközönként hagytok szünetet a kurával, és bevállt valakinek? Hajhullasra,emèsztèsre kinél vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook