Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor indulhat be ez alapján a szülés? fórum

Mikor indulhat be ez alapján a szülés? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. ápr. 19. 21:47
Köszönöm hogy írsz. Nekem semmi tapasztalatom és eléggé félek mivel most egyedül vagyok. És Most ment el a nyakdugo fürdés után
4. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 21:36
Sztem te éjjel meg fogsz szülni! Ez nem jósló fájás a 40. héten! Könnyű szülést kívánok!!
2021. ápr. 19. 21:24

Az szép! Én meg egybe vagyok de nehéz. Ez fáj az fáj..már semmi nem jó

Meddig szoktak húzni ezt a holnap találkozunk dolgot?

2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:03
Nekem pont így indult reggel. Azt mondta az orvos, hogy jóslófájás, holnap találkozunk. Na délután már szoptattam.
2021. ápr. 19. 18:35

Sziasztok! Tapasztalatokra lennék kíváncsi kedves anyukák

40hetes +1napos vagyok. Első terhességem. Tegnap lejárt a kiirt idő. Ma mennem kellett ctgre és reggel az időpont előtt 2 órával el kezdett barnás folyásom lenni. Először vizes barnás aztán már sűrűbb és sötétebb. Szinte menni és ülni alig bírok már mert kés szúrás szerűt érzek a hasamba meg a derekamba is. Mondtam az orvosnak de annyit mondott joslo fájás és hogy a folyas természetes és a méhszájbol jön. Holnapra vissza hívott ctgre. Meddig lehet így húzni? Jó lenne már túl lenni rajta mert ez a várakozás nagyon rossz. Mik a tapasztalatok? Kinek hogy indult a szülés?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook