Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kóstoló csak hazaiból, Ízek sétánya melyik lekvár volt látható augusztus 20-án a ma reggel c. műsorban? fórum

Kóstoló csak hazaiból, Ízek sétánya melyik lekvár volt látható augusztus 20-án a ma reggel c. műsorban? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 25. 21:20
KÖSZI!!!!!!!
2011. aug. 24. 20:39
én ismerem, isteni finomak a termékeik! Fruit de Bereg a termék neve...keress rá a honlapjukra! , (egybeírva a terméknév pont hu)
4. pepi2 (válaszként erre: 3. - F303be5590)
2011. aug. 23. 20:50
gondolod, hogy ezt nem tettem meg?? kb már 3x megnéztem mielőtt kiírtam a kérdést, de nem hangzott el semmilyen konkrét info, gondoltam hátha valaki az üveg alapján ráismer, mert már kóstolta...
3. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2011. aug. 21. 14:26
hát nézd meg újra a műsort és kezdj el infókat keresgélni most szerinted kinek van helyetted kedve ezt megtenni
2011. aug. 21. 14:24
senki?:(
2011. aug. 21. 13:34

sziasztok! a tegnapi ma reggel c.műsorban egy lekvárkészítő és egy kolbászkészítő volt a vendég, engem a lekvár érdekelne, csak éppen azt nem mondták mi a neve és hol kapható...

annyit tudok(mondtak)róla, hogy csak gyümölcsből készül, nincs benne semmi tartósító sem adalékanyag, több ízben is csinálják (magyar termék!)és a szeder lekvárjuk valami vesenyen most nyert, kb ennyi.

ha tudna valaki segíteni, azt megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook