Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kos férfival együttélni fórum

Kos férfival együttélni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. mandulaszem (válaszként erre: 79. - Pipőci)
2010. jan. 19. 20:07

Na a gondolatolvasásból nekem is profinak kéne lennem:)

Nálunk is főnök az Uram, hajt, hajt, hajt és nem adja ki a kezéből a munkát, mert csak ő ért hozzá, nincs akkora bizalma más felé.

Lehet, hogy KOS?:) TUTI!!

2010. jan. 19. 19:38

Egyébként pedig van egy nagyon jó könyv. Két feminista nő írta. 12 jegy mind gazember a címe. Alapvetően poénos könyv, sírva lehet rajta röhögni :D

A legjobban egyébként a kos van leírva. Ha valakit érdekel, begépelem és elküldöm e-mailben. Írjatok mail címet ha kéritek.

2010. jan. 19. 19:37
A volt férjem kos, én vízöntő. Amikor 4 éve elváltam következetesen kijelentettem, hogy kos férfi ne jöjjön a közelembe. Amúgy is minden horoszkóp ezt erősítette. Azóta kicsit lazábban veszem a dolgokat :)))) De továbbra is úgy gondolom, hogy a horoszkópok többnyire jellemzőek. Csak, hogy meg ne bántsak valakit a kos nem egy rossz jegy. Csak túl határozott és erőteljes egy vízöntőhöz. Mi nem voltunk egy pár. De azóta ő is, én is megtaláltam a megfelelő párt :)
2010. jan. 19. 16:32
Szerintem butaság egy kalap alá vonni az embereket, igaz, minden jegynek megvan a maga jellemző tulajdonsága, de nagyon sok függ a neveltetéstől és a környezeti hatásoktól. Az én vőm kos, a lányom ikrek, nagyon jól kiegészítik egymást, ahogy én látom boldogok /egymás mellett lakunk/ a vőt kenyérre lehet kenni, nagyon szereti a lányomat, családcentrikus, igaz szereti a saját kényelmét ,de az más jegynél is mérvadó.
2010. jan. 19. 16:13
A párom kos én pedig bak. Jó mi? Mindkettőnknek egy az első együttélős, komoly kapcsolata. Már több mint 2.5 éve együtt egy lakásban.
95. 64feff43a0 (válaszként erre: 94. - Hsgy)
2010. jan. 19. 14:40
Gratulálok!!!:)Ez nagyon szép ,és remélem nálunk is így lesz!!Nekem is van kos gyermekem is!!
94. hsgy
2010. jan. 19. 14:27

Kos a férjem és a gyerekem is. Én rák vagyok!

A férjem célratörő és energikus én inkább kettőt hátra egyet előre.

30 éves házasok leszünk idén és nagyon szeretem!

2010. jan. 19. 14:22
Kos volt a férjem.Én mérleg vagyok,jól kellett volna működnie elvileg......Újra férjnél vagyok,szintén kost fogtam ki,szintén nagyon nehéz,de ez egészen máshogy.A párom makacs,hirtelen csattan,és néha egoista.Az első férjem pedig egoista,egoista,egoista....szemétláda.Nem egyforma két kos sem,de így vagy úgy biztos nehéz megbirkózni velük!!!:(
2010. jan. 19. 13:12
van esélye annak, hogy ha van párom, tényleg csak barátként akar ismerkedni? :) naív vagyok?
2010. jan. 19. 10:57
Sziasztok, jó hogy van ez a fórum téma. Nálunk az a helyzet, hogy én és a férjem is kos, gondolhatjátok náluk egy egyszerű mit együnk vacsorára kérdésből olyan harc van.6 éve vagyunk együtt nem egy könnyű esett ő sem, de én sem engedek a 21-ből.
90. 673567bc24 (válaszként erre: 87. - Monesz79)
2010. jan. 19. 10:39

thyhűű skorpió-kos??az durva! :)))


skorpió,tempramentumos,kos nyugodt--ketten együtt borzalmasak! :))

89. 2a033963fa (válaszként erre: 88. - Genlips)
2010. jan. 19. 10:37

Igen,hajlamos sokszor,de rosszul teszi,általában kiderül,és akkor az a válasz hogy:nem akartam,hogy rosszul essen,nem akartam,hogy felidegesítsd magad...:)

Persze mindezt ártatlan,bűnbánó képpel :D

Ja és még enyém kedvenc válasza:"de hát nem kérdezted!"

88. genlips (válaszként erre: 86. - 2a033963fa)
2010. jan. 18. 21:48

és ha kényelmetlen kérdést teszek fel, hajlamos inkább füllenteni?

:) köszi a válaszokat

2010. jan. 18. 17:42
skorpió kos nállunk fordítva van a felállás és már 7 éve tart a hullám vasút de szeretjük egymást és egyikünk se szeretné igazán ha a másik mindig igazat adna .Volt ilyen partnerünk is még a régi időkben de hamar meguntuk.....Én ha kell valami csinálni inkább megcsinálom egyedül minthogy segítséget kérjek ilyenek is a kosok fejjel a falnak majd odébb áll.És tényleg szeretnénk ha a másik ki találná a gondolatainkat mert kérni nem igazán tudunk
86. 2a033963fa (válaszként erre: 82. - Genlips)
2010. jan. 18. 17:11

Az enyém nagyon rámenős volt,de mikor azt mondtam,hogy nem,akkor csak azért sem hagyott :)utólag mondta is,hogy annyira felháborítottam a visszautasítással (mert vele még nem történt ilyen)hogy úgy gondolta csak azért is megszerez :)


Elvárja,de értékeli is a dicséretet.

Ha picit féltékeny,akkor mézesmázos is :D

85. T.Orsa
2010. jan. 18. 13:25

Termeltetek rendesen:D


Az én Kos-om is nagyon makacs,mindig neki van igaza(ez sokszor nagyon idegesít,hiába próbálom neki megmagyarázni,hogy az nem úgy van..),lobbanékony(főleg a számítógéppel:D).


Én ikrek vagyok,ez állítólag jó páros.Én is így érzem,csak sokszor az őrületbe kerget:D

2010. jan. 18. 12:19

A zárkozottsággal nem igazán értek egyet. A kosok imádnak szerepelni, szeretik, ha ők állnak a központban, na meg beszélni is ugyancsak szeretnek.

Én márcsak tudom!:)

A férjem kos, és magam is az lennék. Ugyanaznap van a születésnapunk!

2010. jan. 18. 11:43

Sziasztok!

Férjem is kos és tényleg nem képes kompromisszumra,nagyon makacs,lobbanékony,kitartó,szenvedélyes. 10-ből 9x azért nincs vita valamin mert lenyelem. Pl mielőtt megszületett a gyerek ő bejelentette ha fiú lesz, András lesz,mint ő. Hiába próbáltam küzdeni igy lett,nekem a gyerek egészsége fontosabb volt mint a neve. Már elfogadtam

2010. jan. 18. 11:23

na és milyen a kos ismerkedésnél?

mindent belead, akár még igazat is ad a másiknak, ami elmúlik, ha megkapja a másikat?

tud sértődékeny lenni, ha nemet mondanak neki? ki kellene engesztelni? :D

egosimogatást elvárja, de nem 'köszöni' meg vagy milyen utána?

2010. jan. 18. 10:54
Jó szar kossal élni!!!Többet nem akarok!! :S
2010. jan. 18. 10:53

Párom kos:makacs,és mindent jobban tud :)

Nehezen köt kompromisszumot,makacs,zárkózott,de ennek ellenére szereti a társaságot,csak keveseknek adja ki magát.Mindenről van véleménye,mindenhez ért,mindent jobban tud.Legkönnyebben akkor lehet kezelni,ha megsimogatom az egoját,és dicsérem,dicsérem,dicsérem :)

79. Pipőci (válaszként erre: 73. - 62cc0f78ae)
2010. jan. 18. 07:37

Ez annyira igaz! Az én férjem kos, tipikus!

A nyáron egyedül épített fel a vállalkozásához egy nagy etetőt (kecskéknek) és egyedül bővítette ki az istállót (tetővel, gerendákkal, stb. stb.)... Senkinek nem szólt, hogy segítsenek neki és sennki ajánlatát nem fogadta el. Ő azt mondja, ez azért van, mert senki nem tudja olyan jól csinálni a munkát, olyan precízen, átgondoltan, mint ő, ezért ne is idegesítsék feleslegesen.

Ráadásul a férjem főnök is, képzelhetitek... Maximalista, hajt, hajt, hajt, amikor már a többiek kidőltek, akkor ő "csakazértis" rákapcsol.

A lakásban is mindenre van figyelme, mindenhez ért, mindenről megvan a véleménye, amiben persze igaza is van...

Kiváncsi vagyok, mások mit írnak majd, milyenek a kosok és hogyan bírnak el velük.

Én a türelemre, a szeretetre és alkalomadtán a süket fülekre esküszöm... :D Nálam mindez bevállt, jól működik. A férjem még a gondolatolvasást javasolná, de nekem csak néha sikerül... :)

2010. jan. 18. 01:02
Biztos tuti lehet, de inkább kihagynám...
77. 7717d911a9 (válaszként erre: 64. - 228bb89282)
2010. jan. 18. 00:59
Ha ez téged kielégít...:/
2010. jan. 17. 22:09
Köszi mindenkinek a hozzászólást. Megyek aludni, holnap folytathatjuk:)
75. mandulaszem (válaszként erre: 62. - Genlips)
2010. jan. 17. 22:07
Azzal nincs probléma, hogy nem tudom, igazam van-e:) Mert tudom, hogy az van:)
74. 62cc0f78ae (válaszként erre: 70. - Sajert)
2010. jan. 17. 21:40
:)))
73. 62cc0f78ae (válaszként erre: 71. - 656f03db60)
2010. jan. 17. 21:40

Hát igen... Kosnak ne segíts, és ne sajnáld, mert az számára sértő.


A másik, az eltávolodás, nálam is előfordult már (kos vagyok:D), de nem tudom az okát. Nincs semmi baj a másikkal, csak így alakul.

2010. jan. 17. 21:35
mond*
71. 656f03db60 (válaszként erre: 68. - 62cc0f78ae)
2010. jan. 17. 21:34
Az egyikhez sosem tudtam igazán közel férkőzni. Úgy értem, a srác nem hagyta, hogy az életébe lássanak, akkor sem, ha csak segíteni akarnánk neki. A másik kossal pedig az utóbbi egy évben eltávolodtunk egymástól, pedig rengeteget jártunk el ide-oda. S most nem tudom, hogy hogyan is nyissak felé. Már nem mondd el dolgokat, miket anno bizalmas témaként kezeltünk. Még csak nem is a bizalom és idő( sokat találkozunk, csak nem szervezünk programokat) kérdése, hisz ezekben nem változtunk. Egyszerűen csak másokkal beszéljük meg a dolgainkat, én pedig próbálok ezen változtatni, de úgy érzem ő viszont tartózkodóbb lett valamiért. Mindkettőnknek körülbelül egyszerre lett valakije, ez is elvont bizonyos időt a barátságunktól.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook