Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömgomba probléma fórum

Körömgomba probléma (beszélgetős fórum)


ápr. 3. 09:57
Köszönöm szépen.
ápr. 3. 08:36
Köszönöm! Sajnos ellentmondásos tapasztalatok olvashatók.:(
12. katt2
ápr. 2. 17:58

Elrontottam a linket. Helyesen:


[link]

11. katt2 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 2. 17:06

[link]


Na, ebből legyél okos...

ápr. 2. 15:14
Köszönöm az eddigieket! A Canesprot használta már valaki?
9. Magdus59 (válaszként erre: 8. - Magdus59)
ápr. 1. 22:48
8. Magdus59 (válaszként erre: 6. - Icuska538)
ápr. 1. 22:41

Szia! Még nem rendeltem, ajándékba kaptam benőtt köröm kiemelőhöz. Most már viszont lassan elfogy, rendelnem kell. Még annyit, hogy én ez mellett még ecetes, szódabikarbónás vízben áztattam reggel és este.Utána csepegtettem a megszáradt körömre. Ajánlom még hozzá a gyógyszertárban kapható 3%-os hidrogénperoxid-ot.

Küldöm a linket ahol megtalálod.

ápr. 1. 21:06
Háziorvos felírja: Neolaque. Recept és nem is drága. A fél év gyógyulás a minimum. De az adag egy évig elég. Hetente kell használni, van hozzá pici reszelő a körömhöz, valami lemosó papír, aztán a lakk.
6. Icuska538 (válaszként erre: 3. - Magdi48)
ápr. 1. 20:40
Hol rendeled? Sok mindent próbáltam. Bőrgyógyászaton is jártam. Egyszer fiatalabban gyógyszert szedettek majdnem legyőztem. Sztem kellett volna még egy kúra, majd nem kinőtte már magát. Azóta ilyen korban már soknak tartom a gyógyszert a többi mellé. Lakkozom, stb...
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 16:45

Szerintem még mielőtt mindenféle tuti házi praktikával próbálkoznál keress fel egy bőrgyógyászt!

Nem mindegy milyen gomba támadta meg a körmeidet. Kell egy vizsgálat.

ápr. 1. 16:25

Ajánlani tudom a Teafaolajos körömápoló olajat Rossmanban kapható, minden nap 2x kenni, reggel és este. Nekem gyógyszerész ajánlotta, és minden köröm vágás előtt ecetes vízben megáztatni a lábat, és betadine oldattal lekenni a levágott körömnél, nekem használt. Ez elég jó árban kapható, de legyünk kitartóak!

Sajnos sok féle módon kezelhető, de mindenkinél más maga a gombásodás mértéke,

ápr. 1. 15:52
Az elmúlt év őszén belerúgtam egy téglába és nekem is gombás lett a körmöm. Vettem gyógyszertárban lakkot, semmit nem ért. Ismerős tanácsára ecetes szódabikarbónás vízben áztattam, minden reggel és este ecetet (20%) csepegtettem a körömre. Lett javulás de nem teljesen múlt el. Közben befele forduló körmömre rendeltem kiemelőt és kaptam ajándékba körömgombára cseppeket. Legnagyobb meglepetésre fantasztikusan helyre hozta 1-1,5 hónap alatt. Rákerestem a neten, lehet több helyen is kapni, a neve Herbaceous Nail Treatment Essence, All natural formula. Még most is csepegtetek reggelente, remélem így is marad. Rendelni fogok még, legyen tartalék.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 13:46

Én meg pont az ellenkezőjét olvastam a lakkokról, de azért kipróbálhatod.

Itt találhatsz megoldást: [link]

Amit 4 napja ajánlottak, én nem találom. Ha te is keresnél és lelőhelyre akadsz, kérlek hogy jelezzed. Köszi.

ápr. 1. 13:33
A tél végére sajnos gombás lett az egyik nagy lábujjamon a köröm, és még azon kívül két ujjamon. Mivel lehet meggyógyitani? Hallottam az gyógy körömlakkokról, hogy hatásosak, de minimum fél év..Közben jön a nyár, nyitott szandál/papucs, és látszani fog az elszíneződés. Tehetek rá "igazi" körömlakkot, míg rajta lesz a gyógylakk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook