Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbségt a nő "javára" fórum

Korkülönbségt a nő "javára" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. szept. 15. 15:27

Igen, ha huszon lett volna, Te meg harmincvalamennyi az más!

Így nem tartom egészségesnek, bocs.

19. Salina (válaszként erre: 11. - Tricse)
2009. szept. 15. 15:25
Nem élünk együtt,mindkettőnknek megvan a saját családja,egzisztenciája.Én vagyok az idősebb,12 évvel.A családunk,közvetlen környezetünk minden gond nélkül elfogadja.A pasim nehezen hiszi ezt el,ő "büszke" arra,hogy idősebb nője van,és hinni akarja,hogy a többiekben megbotránkozást vált ki egy ilyen párkapcsolat:)))Szinte csalódik,ha azt hallja,nem olyan gáz 10-15 év!
2009. szept. 15. 15:21
Szerintem nem a kor a lényeg,hanem a szerelem.Na,és persze egy nőnek ilyen esteben muszáj annyira törődnie magával,hogy ne legyen a korkülönbség mások számára feltünő,mert szerintem őt is zavarná ha megbámulnák őket,mert bizony megbámulják.A tekintetek meg ölni tudnak ám.
17. Tidike
2009. szept. 15. 15:20
Már bocsi, hogy érdeklődöm, de miért bántad meg, hogy mégis őt választottad?
16. **Rita** (válaszként erre: 14. - **Rita**)
2009. szept. 15. 15:20

bocs 15

Az is gyerek még ;)

15. kszisz
2009. szept. 15. 15:20

Szerintem sem az a lényeg, h mit gondolnak mások. Főleg mivel az elfogadott az, h a férfi az idősebb, így valószínűleg elsőre sokan meglepődhetnek...

Különben is a kor mit számít??? Van aki 45 évesen fiatalabbnak néz ki egy 30 évesnél! És ha a pár jól érzi magát, a korukhoz senkinek semmi köze szerintem.

Másrészt minden csoda három napig tart, egy idő után úgyse érdekel senkit, h ki az idősebb és mennyivel.

Nekem több olyan ismerősöm is van, családon belül is, ahol a nő az idősebb és senkit nem zavar! Vagy legalábbis jól titkolják :)))

14. **Rita** (válaszként erre: 11. - Tricse)
2009. szept. 15. 15:19

14 éves az még nagyon gyerek.

Ha Ő lett volna huszon Te meg harminc akármennyi akkor nem lett volna gáz

2009. szept. 15. 15:19

Nincs ilyen megírva sehol.

Én nem tudom elképzelni, hogy a férfi fiatalabb legyen nálam, pedig jó lenne. Ha az átlag életkort nézzük, akkor az lenne a jobb, ha a férfiak lennének fiatalabbak a párjuknál úgy 10 évvel, így nem kellene a nőknek egyedül megöregedniük.

12. csutkababa (válaszként erre: 11. - Tricse)
2009. szept. 15. 15:19

akkor miert volt oriasi hiba, ha ma mar belatod??

kifejtened...kerlek,mert erdekelne,oszinten

11. tricse
2009. szept. 15. 15:17
Engem nem érdekelt kiből mit vált ki,mindent feladtam volna érte,semmi mást nem kértem a sorstól csak őt! Mikor megismertem én 26 ő 15 éves volt! Eltelt 18 év,14 éve együtt élünk mondhatni szépen,hűségben! De ma már belátom,óriási hiba volt! 2-3 évnél ne legyen fiatalabb a pasi!
10. **Rita** (válaszként erre: 5. - 064209f635)
2009. szept. 15. 15:17
Nálatok a férjed az idősebb.vagy tévedek? :)
2009. szept. 15. 15:16

Jujjj

Bocs , elnéztem a témát...


Szerintem ,olyan 2-3 évet még nem lehet észre venni.. Többet persze már igen....

8. csutkababa (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. szept. 15. 15:15
szia,winny draga, ugylatom ebben nagyon egyet ertunk :))
7. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Salina)
2009. szept. 15. 15:15

Szerintem ne a társadalom határozza meg, hogy két ember jól érzi-e együtt magát, vagy sem. Persze tudom, hogy vannak ezek a társadalmi "normák", szokások, amik berögzültek, és ha ettől eltér vki, az már közbotrányt kelt.... De ha vki tényleg jól érzi magát a másikkal (és nem anyagi dolgok állnak a háttérben, vagy kihasználás), akkor senkinek nincs joga beleszólni.


Amúgy én az exemnél is idősebb voltam egy évvel, meg a mostaninál is, másfél évvel. :)

Nem direkt, csak valahogy így alakult... :)

2009. szept. 15. 15:15

Szia!

Szerintem nem a kor számít. A lényeg, hogy megértsétek és szeressétek egymást. Esetleg az, hogy az ismerősök mit gondolnak az legyen az ő problémájuk. Nekem van egy olyan ismerősöm akik közt 10 év van a nő javára. Jól megvannak egymással, semmi gond köztük.

2009. szept. 15. 15:15

Szerintem maximum 10 év... Nálunk 8 év, de egyáltalán nem vesszük észre:)

A párom is legalább anyira gyerekes , mint én és én is tudok legalább ,,olyan felnőtt lenni, mint ő.:D

Ez a szép a kapcsolatunkban:D

2009. szept. 15. 15:14

Változó kinek mi az elfogadható.

Azt hiszem a társadami elvárás az hogy a férfi legyen az idősebb

Ne törödj az elvárásokkal

3. csutkababa (válaszként erre: 1. - Salina)
2009. szept. 15. 15:14
miert fontos az,hogy mit vallt ki masokban ,ha ti boldogok vagytok??
2009. szept. 15. 15:13
Mindegy,hogy mit vált ki az emberekben amennyiben az adott két ember szereti egymást:)
2009. szept. 15. 15:12

Sziasztok!

Szerintetek mekkora az a korkülönbség egy olyan párkapcsolatban,ahol a nő az idősebb,ami még társadalmilag elfogadható,és nem vált ki az emberekben visszatetszést?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook