Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbség - fontos? fórum

Korkülönbség - fontos? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Korkülönbség - fontos?

1 2 3 4
19. Nikó81 (válaszként erre: 18. - Manó33)
2009. ápr. 17. 11:51

Nekem kicsit úgy tűnik mintha menekülne is a szülei elől..de lehet rosszul látom.

Viszont addig csalódni fog párat amíg ilyen befolyásolható marad...

Ezt tapasztalatból tudom..

2009. ápr. 17. 11:30
Hát igen még nem tudja hogy az élet mennyi csalodást tartogat még számára.De lesz valahogy.
17. Fiatal nő (válaszként erre: 15. - Nikó81)
2009. ápr. 17. 11:29
Igen.
16. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2009. ápr. 17. 11:29

Én tisztában vagyok a párom hibáival, azokkal együtt fogadtam el és úgy szeretem, ahogy van. Anyám szerint rózsaszín köd ült az agyamra, ami egyébként sosem volt...

Egyébként a nagyim is tiszta anyám. Ő meg a nagynéném párját fúrja ott, ahol tudja, meg ilyesmi. Pedig a nagynéném már 46 éves. :-S

A család más tagjai egyébként szeretik a páromat.

Anyám nem bírja elfogadni, többek között, hogy 14 évvel idősebb. Mindig mondogatja, hogy öreg, az apám lehetne, stb... (ami vicces is volna, 14 évvel) De én akkor is Őt szeretem.

Utálom az érzelmi zsarolásokat, amiket otthon nekem szegeznek. Eleinte még behódoltam, de már felvettem a kesztyűt. Ez persze anyának nem tetszik és fel van háborodva. A nagynéném viszont nekem ad igazat és támogat.

15. Nikó81 (válaszként erre: 12. - Fiatal nő)
2009. ápr. 17. 11:25
Nagyon fiatal
14. 274c9996b8 (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2009. ápr. 17. 11:24
En azert elgondolkodnek azon hogy , miert bantja anyukadat a dolog ? Tudod edesanya csak 1-van ! Es altalaban NEM akarnak rosszat a gyermekeiknek.
2009. ápr. 17. 11:24
Nem minden esetben fontos a korkülömbség.Nekem a volt pasim 14 évvel idősebb nálam és imádtuk egymást és nagyon jól megvoltunk...és még most is "összejárunk"...
2009. ápr. 17. 11:21
A cikk írója, ha jól láttam, 20 éves (vagy annyi lesz idén).
2009. ápr. 17. 11:19
Igy van ha két ember igazán szereti egymást,ott nagy baj nem lehet.Ök ketten minden akadályt legyőzhetnek.
10. Nikó81 (válaszként erre: 9. - 274c9996b8)
2009. ápr. 17. 11:19
Teljesen igaz :-)
2009. ápr. 17. 11:18

Nem , nem fontos a korkulömbseg , ha megvan a szeretet/szerelem !

Viszont a nagy korkulömbseg kulönbözö generaciokat hoz össze es ez nem mindeg muködik hosszutavon.Ezert bizik , hisz az emberek legtöbbje a hasonlo koruak biztonsagossabb jövöjere hosszutavon.

8. Nikó81 (válaszként erre: 7. - Manó33)
2009. ápr. 17. 11:17

Igen így van.

szerintem is a tapasztalat lehet vonzó..de hosszú távon 20 év az már sok.

Viszont a 10-15 az még elfogadható.

2009. ápr. 17. 11:16
Szioka!párom és én köztm 12 év van,nagyon jól megértjük egymást.Az elöző férjem 3 évvel volt idösebb de nem értetük meg egymást.Most viszont más a helyzet.csak bár elöbb találkoztam volna vele.Én nem itélem el az ilyen kapcsolatot.De szólván az elöttem lévőhöz,20 év az már kicsit sok.Nem most fog az érzödni csak majd késöbiekben.Nem tudom te hány éves vagy,gondolom annyira nem idös még.Talán azért is vonzodunk jobban egy idösebhez,mert már csalodtunk,és ők megértöbek és tapasztaltabbak.
2009. ápr. 17. 11:16

Igaza van az előttem íróknak!

Nem szabad hagynin hogy a szülők ennyire befolyásojanak.

Mert lehet hogy ők jó akarnak, de a Te életed csak a Tiéd!

5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Talek)
2009. ápr. 17. 11:14
Csatlakozom a véleményedhez!
2009. ápr. 17. 11:14

A vőlegényem 14 évvel idősebb nálam, jól megvagyunk. Az Ő családja nagyon szeret engem, viszont az én SZÜLEIM, főleg anya, hát nem örül ennek a kapcsolatnak. :-( Sokat bántja, de csak nekem (ezzel együtt engem is). Ha találkozás van, akkor meg megy a jópofizás. :-(

De nem a szülőknek kell eldönteni, hogy én kivel érzem jól magam. Szerintem ilyen esetben választani kell. És ha a szülők nem néznek magukba, miután "ki vannak zárva" az életetekből, akkor meg sem érdemlik, hogy foglalkozzatok velük. :-( Szomorú dolog ez, de hát az érzelmi zsarolás egyszerűen borzasztó... Nem szabad hagyni! :-(

2009. ápr. 17. 11:12
Olvastam az élet történeted nem a korosztály külömbségel van a gond hanem azzal hogy befojásolhato vagy a szüleid részéröl neked kellet volna dönteni szerelem gyerekek vagy a szülök és te minden alkalomal a szülöket választotad,ha nekem mondaná a párom hogy baba lesz és a szülök ellenzik már viném is olyan messze amilyen messze csak lehet a szülök meg azt tesznek amit akarnak ha látni akarják az unokákat akor normálisan közeledjenek hozzám és a páromhoz semi konfliktus gyártás mert akor mehetnek amerre látnak az én családom nem az övék én választok nem ök ez az én véleményem erröl!!Te is hejesebben teted volna ha a párod kérdezed meg nem a szülöket!!
2009. ápr. 17. 11:08

Szia,

A férjem és közöttem 10 év van...sőt majdnem 11.

Igazából úgy gondolom hogy a szerelem nincs korhoz kötve, de azért voltak már olyan szituk ahol kiütközött a korkülönbség.

Viszont továbbra is azt tartom fontosnak, hogy szerelem / szeretet legyen , megértés és őszinteség ez a legfontosabb!

De az is tény hogy 20 év vagy a felett az már azért kicsit sok..lehet most nem de évek múlva az lenne...

2009. ápr. 17. 11:03
Mindig is az idősebb korosztályhoz vonzódtam igazán. Már sokan tudják rólam ezen az oldalon, az életem történetét, mert már írtam cikket a Babák & Mamák rovatba.
Röviden csak annyit, nagyon fiatal háromgyermekes anyuka vagyok, aki jelenleg egyedül neveli a manóit.

Ugrás a teljes írásra: Korkülönbség - fontos?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook