Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Köret a hortobágyi húsos palacsintához? fórum

Köret a hortobágyi húsos palacsintához? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 7. 19:14
Az egyik honlapon most olvastam, h sültkrumplival, v bármi más körettel lehet fogyasztani. Viszont Ő be is panírozza.
2009. jan. 7. 19:13
ja azt elfelejtettem mondtani, hogy szerintem sütőben süsd ki, úgy még jobb! :D
2009. jan. 7. 19:13

Még én sem tapasztaltam, hogy köretet adtak volna mellé.

Adj elé esetleg egy tartalmasabb levest, vagy utána egy tartalmasabb desszertet.

2009. jan. 7. 19:13
Szerintem a palacsintatészta maga a köret, én csak salátát ennék mellé!
2009. jan. 7. 19:12
Én sosem teszek mellék semmilyen köretet, így is elég nehéz étel, bőven elég magában.
4. Krisztinka1 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. jan. 7. 19:12
Köszönöm, azért várok még hátha valaki csinálta már valamilyen körettel:-)
2009. jan. 7. 19:12

szia! vendéglátos vagyok! előételként inkább jobb, igazság szerint hogy milyen köret illik hozzá, hát szerintem semmilyen, inkább dupla adagot adjál mindenkinek,kenyérrel!de ha gondolod egy kis sajttal megszórhatod a tetejét, persze a tejfől se maradhat le!

Ezt a bort ajánlanám hozzá, kb 1000ft/palack: Frittmann - Kadarka Siller

2009. jan. 7. 19:10
szerintem nem szokás mellé köretet adni.
2009. jan. 7. 19:07

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a hortobágyi húsos palacsintához illik valamilyen köret? Főételnek szeretném megcsinálni és valamivel "dúsítanám", de nem tudom mit csináljak, vagy egyáltalán illik-e bármit is csinálni hozzá. Salátának olvastam hogy uborka salátát szoktak hozzá csinálni.


Szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook