Korai klimax (beszélgetős fórum)


1 2
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 10. 11:48
34 évesen nagyon korai. Nálad lehet még gyógyszeresen "vissza lehetne hozni" és megoldódnának a gondok. Beszélj nőgyógyásszal és endokrinológussal.
2020. jún. 10. 11:38

Nekem ez még csak a második hónap de már most +3kilónál tartok a minimális napi evészetem mellett.Mi lesz még ezután???!

A dokim 3hónap próbaidőt mondott,utána eldönthetem,hogy szeretném-e folytatni tovább a gyógyszer szedését vagy nem.

Fogalmam sincs mit csináljak..

2. Kanga000 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 10. 11:32

Szia,


Nekem 37 évesen kezdődött. Az első és utolsó szülésem után egy évvel kezdett elmaradozni, jöttek ugyanazok a tünetek, mint neked is, csak akkor még nem értettem miért vagyok ideges és bőgök egész nap, na meg hőhullámok, stb. Nekem is Ladybont írtak fel, szedtem kb 9 hónapig, aztán szépen abbahagytam, mert sokat híztam és aztán a tünetek is enyhültek addigra, nem láttam sok értelmét. Vicces, hogy minden doki rácsodálkozik, hogy túl vagyok a klímaxon azóta is. De különösebb vizsgálataim nem voltak, az okát sem tudja senki, családban sem volt.

2020. jún. 10. 11:25

Sziasztok!

34 éves, 2gyerekes anyuka vagyok.Szülés után fogytam 40kilót.

1 éve nem menstruáltam,és rengeteg tünetem jelentkezett pl:hajhullás,álmatlanság,fej és hátfájás,lelki tünetek.És 1év alatt vissza jött 5-6 kiló rám.

A nőgyógyászom felírta a Ladybon nevű gyógyszert hormonpótlásra.

Azóta híztam újabb 3-4 kilót...Meddig folytatódik ez így??Mit tehetek ellene?Pedig nem eszek többet,sőt..minimálisat csak és mégis hízok.Ez teljesen elkeserít!!A lelki tünetekről ne is beszéljünk!Tiszta depressziós vagyok,zaklatott,feszült...

Sokat fáj a fejem és a hátam is.Emiatt az újonnan vett futópadomat sem tudom használni :-(

Valaki küzd még ilyen gondokkal?Tapasztalatokra,ötletekre lennék kíváncsi,hogy túl jussak valahogy rajta vagy javítsak valamit a helyzeten.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook