Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koponya MRI vizsgálat. fórum

Koponya MRI vizsgálat. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 4. 18:57

Nem abszolút nem volt indiszkrét. Sajnos egy több éve kezdődő betegségről van szó, de még az orvosok sem tudják, hogy mi ez. Azzal kezdődött,hogy nehezen tudtam felemelni a kezem,lábam,az ujjaim nehezen mozogtak. Rengeteg vizsgálaton voltam azt mondták ez idegi alapon van (sok rossz dolog történt akkor és azóta is velem). Ezután kiderült, hogy pajzsmirígy betegségem van és a tünetek is erre utaltak, de mivel a pajzsmirígyem már normalizálódott, de a tünek továbbra is fennállnak, sőt nagyon megnehezíti az életemet és egyre rosszabb, sok mindenben segítségre szorultam. Nehezen tudok járni és a kezemet felemelni, de mostmár még a nyelésem és a beszéd is nehézkes. Röviden ennyi és most emiatt megyek erre a vizsgálatra.

Egyébként én Békés megyei vagyok és oda megyek a megyei kórházba. De gondolom nem magas a vizsgáló ágy. Át kellett öltözni?

8. 9ac093e955 (válaszként erre: 6. - Endris)
2009. márc. 4. 18:16
Bocsika,ha indiszkrét volt a kérdésem,csak nekem is nehézkés a járásom,és segítettek....
2009. márc. 4. 18:11

Ne izgulj,ott segíteni fognak Neked,ha szükséges!


Megkérdezhetem,hogy miért mész?

2009. márc. 4. 18:06
Tudja valaki, hogy az MRI vizsgálaton a vizsgáló asztal milyen magas? Ezt csak azért kérdezem, mert jelenleg sajnos a járás is nehézkes.
2009. márc. 4. 15:36
Köszönöm. Még valami kimaradt. A vizsgálat kb. 20 perc?
2009. márc. 4. 15:27
ahogy emagdi irta...fémet le aztán a gépbe feküdni,átöltözni nem kell
2009. márc. 4. 15:25
fém ne legyen rajtad
2009. márc. 4. 15:25

nem kell átöltözni.

befekszel a gépbe, kattog, végén kihúznak.

kb 10 perc múlva kapod az eredményt is.

2009. márc. 4. 15:24
Valaki le tudná írni, hogy hogyan zajlik a koponya MRI vizsgálat. Kb. 10 éve voltam, de azóta gondolom fejlődött. Akkor át kellett öltözni is. A vizsgálati eredmény már akkor készen van? Köszönöm mindenkinek aki leírja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook