Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Komolyan gondolja? fórum

Komolyan gondolja? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 30. 14:21
Nem tudom, nekem ez a pasas kicsit gyanús. Ha valaki akar valamit, akkor lép. Kissé az az érzésem, hgoy üres szavak azok amiket mond mert ha már kiderült, hogy meg van a vonzalom kettőtök között, akkor rég szintet kellett volna lépnie. Szerintem is kérdezz rá, hgoy mit akar és javasolj közös programot. Ha nem lehet vele előbbre lépni, akkor felejtős.
13. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 09:02
Beszéld meg vele.
2023. aug. 30. 08:50

Ha az, amit mond ellentétben áll azzal, ahogy viselkedik, akkor általában inkább a tettek számítanak.

A "női tartás" nem azt jelenti, hogy el kell titkolni, hogy mit szeretnél. A férfiak nem gondolatolvasók. Ha eddig főleg ő kerülgetett téged, akkor joggal érezheti azt, hogy még mindig hideg vagy felé. Bátorítsd. Ugraszd ki a nyulat a bokorból. Ezen a helyzeten nem javít az elnyújtás és óvatoskodás. Ha meg részéről nem, akkor legalább tudod, hogy nem, és kész.

11. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 06:24
Semmit. Akkor tovább lépsz. Fura hogy nyár óta csak ennyi történt. Te hogy viselkedsz vele? Keresed? Kezdeményezel találkozást vagy programot?
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. aug. 29. 20:38
Nyugodtan elmondhatod neki ezt mint nekünk.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 20:37
Akkor kb.tudod hányadán állsz.
2023. aug. 29. 20:34
Köszönöm, ez jó ötlet! És ha visszautasít, mit reagáljak?
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 20:23

Női tartás elvesztése ha kezdeményezel? 40-esek vagytok ne már, ez már rég nem tinis játszma.


Én a helyedben - már ha össze akarnék vele jönni - feldobnék egy pár napos közös programot, mondjuk egy kisebb utazást. A reakcióból minden kiderül.

6. libikóka (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. aug. 29. 20:19

Jól van már na:)

Nyugalom.

2023. aug. 29. 20:05

Nem értem, hogy miért nem segít senki a FI-nek? Mi ez a nagy ellenállás, máskor mindenki úgy tudja, hogy mit kell tenni és mit érez egy idegen.


Most mi a probléma?


Tessék válaszolni rendesen a kérdésre!

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 19:48

Bocs hogy ezt írom,,de évek óta ismeritek egymást,összejártok stb.

Az hogy nem tolakodó rendben.

De a nem tolakodás és mondjuk úgy hogy normális férfi viselkedés közt van különbség.

Ennyi idő után fura hogy még nem kezdeményezett mélyebb intimitást.

2023. aug. 29. 19:42
Szerintem Enissánál jobban ezt senki sem fogja tudni megfogalmazni. Csak azért kommentelek, hogy ezt megerősítsem benned, amit ő írt. 100% egyetértek vele. Mi sajnos nem fogunk tudni segíteni.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 19:16
Ha te nem tudod, aki a szemébe nézel, ha szól hozzád (remélhetőleg) a szem a lélek tükre, ez nagyon igaz, akit megérint, akkor itt bárki szerinted mit tudna erre mondani neked?
2023. aug. 29. 17:27
Összejöttem egyik,közös baráti társaságban lévő férfival. Évek óta ismerjük, és "kerülgetjük" egymást, vagyis inkább ő engem. Úgy alakult, hogy a nyáron közelebb kerültünk egymáshoz, nem feküdtünk még le, de csókolóztunk, stb. Gyakran jön hozzám, nem tolakodó, nem rohan le. Azt mondta, velem képzeli el hosszú távon, jól ismer, szeret, nagyon régóta. Ám van, amikor úgy viselkedik, mintha semmi nem történt volna, mintha haverok lennénk. Kezdek komolyan beleszeretni, és mindig kétségek közt vagyok emiatt. Mit csináljak, hogy viselkedjek, hogy megőrizzem a "női tartásomat? Mindketten 40-esek, és elváltak vagyunk. Nem kéne már szórakozni a másikkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook