Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik kollagén készítmény vált be nektek? fórum

Melyik kollagén készítmény vált be nektek? (beszélgetős fórum)


1 2
24. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 07:58

Eszembe nem jutna készítményhez nyúlni...ennyi pénzért.

Van sertésköröm,sertés fej, marhalábszár,csirkeláb,marha farok, hal.

Semmi készétel vásárlás.


Szabad levegőn mozgás. Így a 70 kapujában nekem elég.

23. 55Judit (válaszként erre: 22. - Fokhagyma)
márc. 2. 07:41
Igen, sokáig csak netes üzletük volt, de ma már Pesten és Érden is van boltjuk.
márc. 1. 18:43
Elolvastam, amit írtatok, és megnéztem a YiYa oldalát. Látom, van Budapesten boltjuk. Aki itt lakik, annak nem kell rendelni, így nincs szállítási díj. Én is gondolkodom, hogy vegyek-e Komplex I+II-őt. Jelenleg normál étkezési zselatinnal próbálkozom.
21. 55Judit (válaszként erre: 20. - Liliom10)
márc. 1. 16:52

De akkor már elérted bőven a 40 ezret, amiért jogosult vagy a 10%-ra. Ha te is elégedett leszel velük, akkor hűséges vásárlójuk leszel, mint én. 7. éve rendelek tőlük több készítményt is magam és fiam részére. Szeretem, de most hogy kezdem tanulgatni a csikungot, abban bízom hogy hamarosan nem lesz kiegészítőkre szükségem. Mondjuk a k

K2+D3-at minden képpen megtartom, és amit a szemfenék sorvadás lassítására szedek. Más nem fog kelleni.

20. liliom10 (válaszként erre: 16. - 55Judit)
márc. 1. 16:37

A YiYát Te ismertetted meg velem, eddig csak 3X rendeltem. Messze vagyok még az évektől. :(

Nagyon tetszik a sokféle csomagajánlatuk is, és az, hogy minden terméknél megmagyarázzák, mire való, stb.

19. 55Judit (válaszként erre: 18. - ,zumba)
márc. 1. 16:37

Ti esztek minden félét ami az egészséget szolgálja.

Tisztában vagyok én is azzal ha enném a finom bőrös, porcos húsokat, kocsonyát, nem kéne ilyen xarságokat szednem, de annyira megundoroddtam már a húsoktól hogy nagy ritkán eszek csak. nekem sokszor fura szega van, nem is hasonlít a házias ízekhez.

Az volt az igazi mikor én neveltem csirkét, kacsát, nagyon finom volt.


2 hete körül rászántam magam hogy vegyek farhátat, mert le volt árazva. Nagyon fura szaga volt mikor főtt, pedig nem volt romlott, de szinte undorral ettem. Amit betettem nyersen a fagyóba, már el is vittem egy utcabelim kutyájának. Mit lehet tenni? Undorral mégsem ehetek ételt.

18. ,zumba (válaszként erre: 17. - ,zumba)
márc. 1. 16:16
A húsleves nálunk másnapra megkocsonyásodik. Azt is sokszor főzök. Nincs semmiféle allergiánk, érzékenységünk semmire.
17. ,zumba (válaszként erre: 13. - Alnisa)
márc. 1. 15:36
Holnap is főzök kocsonyát.(14 tányérral lesz) Azért mert nem írok róla: minden hónapban esszük. Tudom, ez sem elég, ahogy a zöldségekben, gyümölcsökben nincs semmi, csak ha kitanulok gyógyszerésznek (mit, mikor, mivel együtt, vagy külön szedhetnék) és a bogyókat szedném mindenre a négy fal között élve... A rendben lévő egészségem nekem elég bizonyíték.
16. 55Judit (válaszként erre: 14. - Liliom10)
márc. 1. 15:16

Megkerestem a levelüket, amit 2021. októberében kaptam:


"Tisztelt Vásárlónk!


Ez úton szeretnénk megköszönni Önnek, hogy évek óta rendszeres és hűséges vásárlója termékeinknek. Számunkra ez egy fontos visszajelzés, amely azt bizonyítja, hogy termékeink több éves használat után is hatékonyan tudnak segíteni az egészség megőrzésében, és élvezik vásárlóink kitartó bizalmát. Hűségét mi is szeretnénk viszonozni egy megemelt 15%-os törzsvásárlói kuponkóddal.


Az Ön személyes törzsvásárlói kódja nem változik, és ezután 15% árkedvezményt biztosít minden termékünk árából."

15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Liliom10)
márc. 1. 15:12
Én nem csináltam mást csak több féle kiegészítőt rendelgettem 2 havonta. 4. éven értesítettek hogy mostantól 15% kedvezményben részesülök a hűségem jeléül, vagy ilyesmi.
14. liliom10 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
márc. 1. 15:08

Igen, több, mint 5 db-ot rendelek, és már 10% kedvezményt kapok ! :)

Mi kell a 15 %-hoz ?

13. Alnisa (válaszként erre: 6. - ,zumba)
márc. 1. 14:42
Hány hónapon keresztül eszel kocsocsát minden nap? Mert tényleg jó a kocsonya, de az, hogy eszel évente 2-szer 3 tányérral, az azért édes kevés.
12. 55Judit (válaszként erre: 3. - Jooeva)
márc. 1. 13:58
Amíg nem ismertem a kollagén peptidet, én is zselatint ittam vagy 3 évig. De én kilós kiszerelésben rendeltem netről, mert sokkal olcsóbb mint a bolti kis csomagok. Olyan undorító volt majd el hánytam magam tőle, de úgy gondoltam a gerinc törésnél csak jobb. Ráadásul a zselatin szerkezeti méreténél fogva nem tud úgy hasznosulni mint a peptidek. de évek óta a megfelelőt használom. Sokat javított is már a csontsűrűségemen. Régebben írtam is erről a fórumában.
11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Liliom10)
márc. 1. 13:50
Tudtad ha onnan 5 zacskó kollagént, vagy 5 db bármit rendelsz egyszerre, ingyenes a szállítás? Ha eléred a 40.000 ft-nyi vásárlást, onnantól meg 10% kedvezményt adnak. Nekem a 4. éves rendszeres rendelésem alkalmával küldtek egy mailt, miben tájékoztatnak hogy onnantól 15% kedvezményt kapok.
10. liliom10 (válaszként erre: 3. - Jooeva)
márc. 1. 13:48
Én is ezt iszom, vagyis a YiYá-tól vettem. Még csak az első csomag vége felé tartok, de már itt van a következő, nehogy egy nap is kimaradjon.
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
márc. 1. 13:47
jav: 1.000mg...
8. 55Judit (válaszként erre: 3. - Jooeva)
márc. 1. 13:46
Igen én voltam és most is ezt használom. Szívesen. :) Érdekes urad megállapítása, mert a világon semmi íze nincs még ha figyelem direkt akkor se. Ha erősen beleszagolok a már feloldott kollagénbe, pici szaga van. De kicsit sem vészes. Mivel a kollagént C vitaminnal érdemes fogyasztani, én a pohárba teszek hozzá 100mg aszkorbinsavat, amitől enyhén savanykás lesz, mint egy gyenge limonádé. (gyógyszertáriban van mérő kanál, bio boltosban nincs, de ott olcsóbb).
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 13:41

Én is csonterősítésre használom. A csontoknak a marha kollagén peptid a legjobb, én kollagén peptid komplexet fogyasztok, abban hal kollagén és csirkeporc kivonat is van.


Arra készülj hogy több hónap kell hogy mérhető legyen a hatás. Viszont a megfelelő kollagén nem csak beépül a csontokba, hanem fokozza csontanyagcserét is. Ez a hatás a szedést abbahagyva még 3 hónapon át érvényesül. Erről angol nyelvű tanulmányban olvastam.

márc. 1. 13:27
Kocsonyából juttatjuk a szervezetünkbe.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 12:52
Sertés kocsonya formájában élvezem.
márc. 1. 12:49

Egy időben fogyasztottam marha kollagént. Ma már nincsenek különösebb izületi problémáim. A derekam persze fáj egy óra ásás után, de kinek nem?

Igyekszem az étellel bevinni minden szükségest a szervezetemnek. Nagyon szeretem a kocsonyát és a húsleveseket, a húsételeket. Hetente legalább egyszer a halat.

Másik oldalon pedig ott van a fizikai munka, a mozgás.

márc. 1. 12:35

Yiya oldala, kollagén I-II komplex, nem finom, de hatásos. Az uram már jó ideje fogyasztja és jelentősen javultak az izületi problémái.

Azt hiszem, anno Judit55 ajánlotta és itt is szeretném megköszönni neki!

Most épp a dm-ben vettünk interherb-eset málna ízben, az uram szerint rémes az íze....

Kolléganőm meg símán megveszi a cukrászdiszkontban a porzselatint és azt issza.

márc. 1. 11:59
Ja és hogy a marhakollagén vagy a halkollagén jobb? mert erről is megoszlanak a vélemények:)
márc. 1. 11:53

Sziasztok tanácsokat szeretnék kérni hogy melyik a elgjobb kollagén készítmény ami tényleg hatásos? nekem derékfájásra csonterősítésre ajánlották de annyi van a piacon és nem tudom eldönteni melyik lehet jó és tényleg hatásos.


Köszi előre is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook