Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kőleves fórum

Kőleves (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. febr. 7. 11:29
Édességnek Anyukám gyakran készített bögrés sütiket, egyszerű fánkokat, olcsó pogácsákat és ha nyáron olcsón jutott gyümölcshöz eltette befőttnek, lekvárnak, hogy télen is együnk gyümölcsöket, ezek sütihez, gyümölcslevesnek nagyon jók voltak. Meg persze a kertben is termettek gyümölcsöt.
2010. febr. 7. 11:25

Én egész életemben olyan körülmények között éltem, hogy gond volt, mit eszünk holnap, így igen-igen hozzászoktam az egyszerű kaják elkészítéséhez.


Sőt, most, hogy megtehetném, hogy vmi rafináltabb, drágább ételt készítek, most is az egyszerűeket kívánom, és sokszor jobban örülök egy kis kenyérlevesnek (lazzytown által említett pirított leves), mint a töltött pulykának.


ha szinte semmi nincs otthon, akkor a legegyszerűbb a sima krumplileves, vagy bonyolítom a dolgot ha van miből pl. egy konzervmájkrém+kis morzsa+egy tojás+só és kész a májgombóc.


A nudli is igen jó étel.


Ha nincs tej, de van dara, akkor vízbegrízt is lehet enni, ahhoz sok fahéj, vagy egy kis lekvár/befőtt/kompót jól jön.


Ha tojásod van meg tésztád, akkor a tojásostészta adott lehetőség, és mennyei finom savanyúsággal, teával.


csirkefarhát nagyon olcsó, abból is lehet levest főzni, elég ha van krumplid meg egy kis delikátod/húsleveskockád. (répa, hagyma és társai opcionális lehetőség)


ha csak nagyon kevés húsod van, akkor rizses húst vagy paprikás krumplit főzzél hússal.

14. 66b8a86ae1 (válaszként erre: 9. - Napsugi60)
2010. febr. 7. 11:08
Ismerik ezt mindennek. :)))
13. 57bac4a377 (válaszként erre: 8. - D771568264)
2010. febr. 7. 10:04

Értem:)

Ha találsz krumplit,lisztet,tojást,olajat vagy zsírt(és persze sót és egy kevés pirospaprikát)egyből két fogásos "menüt" is tudsz varázsolni.

Ha megfőzöd a megtisztított kprumplit,annak a levéből lesz egy jó kis levesed(mondjuk reszelttésztával),plusz süthetsz pogácsát.


Vagy rántott leves(olaj,pirospaprika,liszt,köménymag,só,fokhagyma+víz)-pirított kenyérkockával.



Esetleg rongyleves(ehhez ugyanaz az alaplé kell,mint az előzőhöz,és felvert tojás,amit belefőzöl.)


Így jó?:)

2010. febr. 7. 10:01

Nálunk überkedvenc olcsóság: (hozzáteszem,otthonról mindig kapok szalonnát és krumpliot,hagymát):krumpli karikákra, tepsi aljába be,sózni,borsozni,arra hagymakarikák,szalonnaszeletek,leönteni fokhagymástejföllel,sütőbe be,és kész:) Vagy: Prósza(zalai étel): reszelt krumplihoz keversz lisztet, sót, kefirt, esetleg mehet bele tepertőkrém,és palacsintasütőben kisebb korongokatcsinálsz belőle. Vagy:

Dödölle(zalai): Krumplit apró kockákra vágsz, sózod,felteszed főni. Ha megpuhult, akkor leöntöd róla a vizet,kb. egy ujjnyi maradjon csak rajta(mármint,krumpli szintje felett egy ujjnyi). A krumplit így összetöröd,majd még MELEGEN kikevered pirított,meleg liszttel(nem kell,hogy pirított legyen,csak melegítsétek át :)),fakanállal kidolgozzuk,ha nem túl forró,kézzel átgyúrjuk,akkor jó,ha nem ragad,kicsit kemény...ezt érezni kell,sokszor én is elrontom még... Ezt a tésztát aztán kiszaggatod, olajon megpirítod/sütőben megsütöd,majd pirított hagymával meglocsolva,tejfölle l tálalod,de önmagában is lehet enni,vagy pörkölttel. Na ien,ennyi krumplis tájkaja után le sem tagadhatnám,hogy zalai vagyok XD

2010. febr. 7. 10:00

Krumplilé leves,pacsa

Rántott leves,rizskása-csirkefarháttal készítve

Csontleves,grízes tészta

Krumplikása,lekváros gombós,barátfüle,nudli,tócsni-nálunk ezek igen sűrűn előfordulnak :-(

Van még jó párt receptem,kénytelen vagyok spórolni amin csak lehet-már amikor van miből...

2010. febr. 7. 09:36
Nekem anyukám mindig azt mondta hogy hagyma krumpli, rizs és só mindig legyen otthon, akkor már nem halunk éhen. Megfogadtam a tanácsát, és ezek (majdnem) mindig vannak is itthon. Szerintem ha ezek az alapok megvannak akkor már jól indulsz! A tartósabb dolgokat is célszerű raktározni, pl tészta, lehet fagyasztani is dolgokat, mondjuk nyár végén amikor úgy dobják hozzád a paradicsomot meg a paprikát, akkor lehet belőlük lefagyasztani és ilyenkor, vagy ha kevés a pénz akkor lehet belőle egy gyors lecsót csinálni. A lisztből lehet kenyeret sütni, vagy palacsintát, sósan, édesen, tölteni zöldséggel, hagyományosan, gyümölccsel, hússal... A hús is lehet olcsó. Pl csirkeszárny, farhát, nyak. Ezekből pörkölt, rizzsel, tarhonyával, krumplival...
9. Napsugi60 (válaszként erre: 2. - 66b8a86ae1)
2010. febr. 7. 09:19
ezt az ételt én is szoktam készíteni, de én "krumplis alj"-nak ismertem...:-)))
8. d771568264 (válaszként erre: 3. - 57bac4a377)
2010. febr. 7. 09:17

"Írj pár alapanyagot,hátha úgy könnyebb lesz:)"

Éppen erről van szó,hogy nincs,de hátha találsz valamit.

7. Napsugi60 (válaszként erre: 5. - 37403e3af4)
2010. febr. 7. 09:17

Hááát...nem biztos hogy ez a legolcsóbb....

minden esetre ez egyszerűbb..:-)))

6. Napsugi60 (válaszként erre: 1. - D771568264)
2010. febr. 7. 09:16

Ez egy nagyon jó ötlet volt!...:-)))

Bizony sok embernek okoz fejtörést néha , az hogy kevés alapanyag van a főzéshez és bizony a pénztárcában sincs mindig elég, hogy a boltból pótoljuk.

Majd én is benézek többször, hátha kapok jó ötleteket.

2010. febr. 7. 09:13
Azt gondolom hogy Pesten az a legegyszerűbb ha valaki befizet valahová és akkor akármennyi is a pénze, ennivalója legalább mindig van.
2010. febr. 7. 09:11
Krumpliból sokfélét lehet főzni, ami nem drága étel. Pl krumplistészta, paprikáskrumpli, krumplileves, és főzelék... ezekhez nem kell sokminden. Persze az ízéhez kellenek fűszerek meg hagyma, és lehet gazdagítani a krumplilevest pl. virslivel. A főzelékek alapvetően kevés pénzből kihozható dolgok, vagy aki családi házban lakik az tud termelni zöldségeket, gyümölcsöt, tarthat tyúkot--> tojás...
2010. febr. 7. 09:09

Szia!Attól függ,mi van otthon,ami ugye egyenlő a semmivel,és mégis...

Írj pár alapanyagot,hátha úgy könnyebb lesz:)

2010. febr. 7. 09:08

Hozzávalók:

2 tojás

18 dkg liszt

1 dl tej

1 gerezd zúzott fokhagyma

40 dkg burgonya

olaj a sütéshez


Elkészítés:

A burgonyát megtisztítjuk.

A burgonya kivételével az anyagokat csomómentesre keverjük. Sózzuk, borsozzuk. Hozzáreszeljük a nyers megtisztított burgonyát. A palacsintához hasonlóan, közepes lángon, kis lepényeket sütünk.


Szerintem ez idevaló, pláne, ha mi magunk termesztjük a burgonyát. :)

2010. febr. 7. 09:05

Könnyü főzni ha van miből. Van aki akkor se tud.

Mit főztök ha nics mit főzni ? Mert bizony van ilyen is. Valaki emlitette a kőlevest.

Gondoltam nyitok egy topikot KŐLEVES cimen.

Irjatok ide olyan ételeket amit a semmiből vagy nagyon olcsón lehet elkésziteni. Van akinek kevés a jövedelme vagy nagyon kevés.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook