Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldöksérv műtétre készülök 2. szülés után fórum

Köldöksérv műtétre készülök 2. szülés után (beszélgetős fórum)


4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Szmályli)
2014. febr. 13. 21:17
Állítólag az erőlködéstől, sok sírás, stb. jött ki neki, de persze ki tudja... Mindenesetre egy ideig azt mondták, hogy még visszahúzódhat, de nem változott semmi, így iskola előtt megműtötték. Azt nem tudom, hogy a Te esetedben hogy csinálják.
3. Szmályli (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. febr. 12. 10:32

Szia.

Hát az jó lenne ha ilyen gyors lenne, de valahol olvastam h ha a hasizom is szétnyílik hálót raknak be ami fogalmam sincs h hogy is működhet.

És egyébként ilyen pici korban h alakul ki, vagy így született a fiacskád!

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szmályli)
2014. febr. 11. 21:37
Nekem a fiamnak volt 6 éves korában. Kb. 20-25 percig tartott a műtét. Olyan pici vágás van a köldöke alatt, hogy szinte semmi nem látszik belőle, mert a köldöke alatt, a köldök íve szerint vágták.
2014. febr. 11. 15:33

Sziasztok mindenkinek.

Voltam nemrég hasi ultrahangon, mert ágyék tályékon fáj néha ha megeröltetem magam, így megnézettem nem-e ágyék sérven van.

Az nincs viszont kiderült hogy elég durva köldök sérvem van amit minél hamarabb meg kell műteni.

Tudtam h van de számomra egy kb 1 cm sérv volt magam előtt, mivel ha a ködökömet megnyomtam kb ennyit éreztem.

Felvilágosított a doki h amikor hasizomból fel akarok ülni és végig a hasizmom vonalában kidomborodik az is a sérv része.

Ez a hasamon hosszában értendő, annak hála h vékony vagyok és a hasizmom is szét van teljesen nyílva jó két unnyi szélességben.

Olyanokat szeretnék keresni aki hasonló cipőben evez, vagy esetleg már túlvan a műtéten.

Hasizmozni teljesen tilos mert kizáródhat a bél és akkor sos műtét.

Segítségeteket infótokat előre is köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook