Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kitörő orgazmus? Hüvelyi magömlés? fórum

Kitörő orgazmus? Hüvelyi magömlés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. aug. 22. 13:12

Azt hittem, hogy erre több reakció fog jönni, de ezek szerint tévedtem! :(

Pedig már reménykedtem, hogy bővebben megismerem ezt a témát.. :))

5. Mindy1982 (válaszként erre: 3. - Fecbb24fe2)
2008. aug. 21. 15:04
Nem hinném, hogy csak kitalálták... szerintem van ilyen. És szerintem - de ez csak az én véleményem - van, aki úgymond "képes" rá, és van, aki nem.
4. 3ea1571f07 (válaszként erre: 3. - Fecbb24fe2)
2008. aug. 21. 14:32
Nagyot tévedsz!!! Létezik!!!
2008. aug. 21. 14:24
felejtsd el a hüvelyi magömlést, nem létezik. a látvány kedvéért találták csak ki. szex előtt töltik be, és a végén nyomja ki. ennyi:)
2008. aug. 6. 13:30

Szia!


Nem tudom, hány éves vagy, mióta élsz szexuális életet, és mióta vagy együtt a pároddal? Milyen a kapcsolatod vele?

Ezek szerintem nagyon fontos dolgok, hiába bármilyen technika, ha nem bízol a párodban,nem fog boldoggá tenni! Stabil, érzelemgazdag, bizalomra és elkötelezett ragaszkodásra épülő monogám párkapcsolat, jó kommunikáció a partnerek között(aktus közben is), és minimum 3-4 év szexuális tapasztalat. Szerintem ezek a legfontosabbak. Különben sem hiszem,hogy léteznének "abszolút" módszerek, hiszen nők vagyunk, különböző egyéniségek, nem holmi robotok használati utasítással.

Öt-hat év alatt egy pár annyi mindent kipróbál, hogy biztos ráéreznek egymásra. Ami fontos,hogy ne görcsölj rá! Ami késik nem múlik!

2008. aug. 6. 12:58
Azért nyitottam ezt a témát mert ugygondolom sokan vagyunk akik még nem vagy csak kevésszer érték el az orgazmust.szeretném hogy megosztanátok intim tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban.engem foképp az érdekelne hogy hogyan tudnám elérni a "huvelyi magomlést".mit kellene másképp csinálnom és hogyan:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook