Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistesó a csillagok között fórum

Kistesó a csillagok között (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kistesó a csillagok között

1 2 3 4 5
98. beuanya (válaszként erre: 96. - 3a92f8d690)
2010. nov. 4. 21:25

Sajnálom :(

Akkor most még próbálkoztok?

97. beuanya (válaszként erre: 91. - Dettbi)
2010. nov. 4. 21:25
én is sírtam.
96. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Beuanya)
2010. nov. 4. 21:17
Ölellek...teljesen átéreztem a történeteteket én is így jártam vagyis hasonlóan....de a kistesók nekünk is a csillagok között vannak.........bennem is a kisfiam tartotta a lelket....ne féljetek belevágni a babaprojektbe minden rendben lesz.Mi is próbálkoztunk 8 hónapig de nem jött össze de talán a közeljövőben apa is bele pog eggyezni hogy újra vállalhassunk babát én már most azonnal szülnék!!Hajrá
95. mercus13 (válaszként erre: 91. - Dettbi)
2010. nov. 4. 21:11

dettbi!


Végig sírtam,amikor ezt elolvastam,mert a második terhességem sajnos nekem is vetéléssel végződött!:(

94. 9e36cbb27b (válaszként erre: 93. - 9287580c6d)
2010. nov. 4. 20:09

MAXIMÁLISAN IGAZAD VAN FERITA!!!

Talán a legrosszabb az, hogy a legtöbbször mi nők viseljük a legtöbb szörnyűséget, mert ugyan jobb esetben a pasijaink ott vannak mellettünk, de nem ugyanaz átélni vagy átérezni. Ők leginkább átérezni tudják csak, mert azt a sok mindent nem rajtuk csinálják végig, hanem rajtunk.

2010. nov. 4. 19:44

Nagyon sajnálom!!!!Épp ma beszélgettem a kolléganőmmel arról,hogy neki ikrei haltak meg szülés alatt illetve már előbb is talán és azután teljesen egészséges lányt szült kétszer is.Nekem is erőt adott nagyon sokszor,mert 3 elvesztett baba után nem adtuk fel a harcot egy kistesóért ami reményeink szerint most sikerült!Persze én "csak" elvetéltem őket,de a te történeted keményebb!!!

Ne add fel,harcolj tovább,mert mi nők erősek vagyunk és szerencsére akaratosak is!!!!

92. 9e36cbb27b (válaszként erre: 91. - Dettbi)
2010. nov. 4. 18:29

Jajj neee.... Ezt mire végigolvastam hullottak a könnyeim az asztalra.

Belegondolok hogy egyetlen fiam előtt és utáni 3 angyalkám tuti valameik kislány lett volna.

A tudat hogy lehetne most egy kicsi lánykám is, akire annyira vágyok még az életemben, és ami remélem be is fog teljesülni, és a jövőben egyszer átölelhetek és felnevelhetek.

De ha a korábbi babáim meg maradhattak volna, akkor meg a gyönyörű "nagy" 7 éves fiacskám nem lenne most nekem itt...


Titkon abban bíztam a kicsi fiamnál hogy kislány lesz, de nem így történt (már 27 hetesen ez kiderült), így éget a vágy egy kicsi leányzóért.


Baromi fájó volt ebbe az érzésbe, gondolatba bele is gondolni a múltat illetőleg.


borús, fájó a múlt; derűs, szép lesz a jövőnk. ÉN EBBE HISZEK/BÍZOK!

91. dettbi
2010. nov. 4. 18:17

"Egy elvetélt magzat...


Egy elvetélt kis magzat feltételezett imája édesanyjáért Isten színe előtt:


Én Uram én Istenem, Szent Színed előtt tökéletes a boldogságom, ezért most édesanyámért könyörgök, aki soha nem láthatott engem kislányát, kérlek áldd meg őt. Köszönöm, hogy vele ajándékoztál meg engem, köszönöm, hogy az ő kislánya lehetek.


Kérlek, áldd meg őt, akinek nem lehet több gyermeke, körülményeinek szomorú alakulása miatt. Add meg neki mintha karjában tarthatna egy pillanatra, hogy átélhesse az anyaság örömét, hogy a mai naptól megélhesse, hogy édesanya lettem. Szívébe helyezd az anyaság édes örömét, hogy kislányom van, és anyukája lettem.


Tudom, hogy mindig meghallgatsz, és ezért kérlek gyógyítsd be annak sebét, hogy nem hordozhatott méhében kilenc hónapon át, várván anyaságának beteljesülését, karjában tartva méhe szülöttét, csodálatos hivatásának édes gyümölcsét.


Tudom, hogy van hatalmad rá, hogy mennyei születésnapomon bizalommal kérhetem Tőled, add meg anyukámnak azt az érzést, hogy most édesanya lettem, hogy beteljesült az életem!


Hogy örömében könnyei közepette hálával forduljon Feléd Uram Istenem, ma titokzatos módon édesanya lettem! Egy ilyen imára vajon mit felel az Isten?


A földön egy asszonyért közbenjárnak, az imádkozó elmondja, egy olyan képet látok, meg nem született kislányod érted könyörög Isten színe előtt.


Később az asszony hálatelt szívvel örömkönnyek kíséretében kimondja nem tudom hogyan, de ma édesanya lettem!


Irgalmad Istenem add, hogy értsem"


forrás:

[link]

2010. nov. 4. 17:17

Továbbra is köszönöm mindenkinek a kedves szavakat.

Ahogy írtátok is, ez fontos része a gyászolásnak, és nagyon sok erőt ad a sok bíztatás!!

89. beuanya (válaszként erre: 78. - Cris79)
2010. nov. 4. 17:14

Köszönöm.

Gratulálok a pici lányhoz! Azért sok erőt adnak ám ezek a pozitív példák!

88. beuanya (válaszként erre: 57. - Bluemoon1978)
2010. nov. 4. 17:09
Emlékszem a történetetekre, nagyon sajnálom, hogy még nem jött össze :( drukkolok nagyon Nektek!
87. beuanya (válaszként erre: 56. - 342bae44d8)
2010. nov. 4. 17:08
ez elképesztő... no comment...
86. beuanya (válaszként erre: 48. - 342bae44d8)
2010. nov. 4. 17:06
Fúú nem semmi a történeted! NAgyo nsajnálom! És nagyo nerős vagy, hogy ezt kibírtad, de látom megérte! gratulálok a nagyfiúhoz! Azért csoda, hogy túléltétek!
85. beuanya (válaszként erre: 46. - 9e36cbb27b)
2010. nov. 4. 17:02

A férjem látta a picit, én nem...

Igen most már én is azt mondom csak akkor nyugodhat meg az ember ha a kezében tarthatja a babáját.

84. beuanya (válaszként erre: 38. - Bc142dce71)
2010. nov. 4. 17:00

Szilvi,

Sajnálom :( azért 20. és 22 héten elveszíteni egy egy babát... nem lehet könnyű. Én is drukkolok neked!

2010. nov. 4. 16:58
Az igazság az, hogy pár perce olvastam a történetedet, és most sírok, és nem is tudom mit írjak, talán, hogy kitartást Neked, és szívből kívánom, hogy egy újabb kisbaba minél előbb enyhítse a fájdalmadat. :-)
2010. nov. 4. 16:45

elnézést szeretnék kérni a cikk irojátol,de ezt nem hagyhattam,sajnos az én forumomban is irt nekem hasonolkat,csak nem fejtegette ki annyira magát(Valentin angyalka lett)

sajnálom tényleg ne haragudj!!!

De remélem erőt is tudok adni neked,tavaly vesztettük el kisfiunkat julius végén,és most a 35hét/2 napban vagyok az ujabb kisfiunkkal,akit nagyon várunk már hogy lássuk és puszilgassuk

sok sok sikert és minél elöbb gyere gólya hozz örömet nektek.szoritok hogy sikerüljön!!

Puszi Anett

81. zsu0427 (válaszként erre: 1. - Beuanya)
2010. nov. 4. 16:44

Nagyon sajnálom. :( Részvétem.

Sok erőt és kitartást kívánok nektek az életben. Sok szerencsét a következő babaprojekthez. Szorítok nektek!

80. edadf283be (válaszként erre: 79. - Timike73)
2010. nov. 4. 16:42
én azt mondom vannak olyan férfiak-nők akik erre élveznek hogy másokaba belerugjanak még egyet ha bajban vannak,egy bunko és kész nem egy Ő ez hanem egy ÁLLAT!!!
79. Timike73 (válaszként erre: 77. - Edadf283be)
2010. nov. 4. 16:39

Abszolút egyetértek veled,csak nem akartam vulgáris lenni!

El is mentem a géptől, mert sík ideg lettem ettől a nőtől(vagy egy érzéletlen pasas)!

Ha nő egyáltalán , akkor se ebben a világban él!

Semmi együttérzés, semmi fájdalom, csak a szapulás!

78. cris79 (válaszként erre: 1. - Beuanya)
2010. nov. 4. 16:30

Részvétem a babád miatt, igazán őszintén sajnálom...

Én is így jártam tavaly, a kisfiunkat veszítettük el. Nálunk indított spontán szülés volt, miután a 39. héten a fájásmérésen nem találtak szívhangot... Már minden megvolt itthon, csak a baba hiányzott. Azt hittem belepusztulok, és a mai napig nagyon fáj és még élek fájni fog, hogy ez történt...

De biztatásul írom, a szülés után 4 hónappal ismét terhes lettem, és egy számomra az előzmények miatt félelemmel teli terhesség, félidős bevérzés, kórházban fekvés, otthon fekvés, stb. után idén májusban majdnnem egy hónappal a kiírt időpont előtt megszületett a kislányunk, aki él és egészséges. Nagyon nehéz volt, és nagyon féltem, szerintem ezért is indult meg hamarabb a szülés, de MEGÉRTE!!!! Mindent megér, hogy Ő itt van velünk. A gyerekek nem pótolják egymást, de szerintem nem is az a dolguk. De nagyon jó, hogy már itt a kislányunk...

Szóval ha eljön az ideje ne félj újra belevágni. Minden jót és természetesen egy gyönyörű babát kívánok neked!

77. edadf283be (válaszként erre: 61. - B47c18c942)
2010. nov. 4. 16:26

Te szégyentelen Kovászos Ubroka!!!!

Nem birsz magaddal,hogy mersz ilyeneket ide is bele irni,

maga vagy a bunkoság,és igaza van annak aki bemásolta a te szövegedet jol tette tudja meg mindenki milyen mocskolodos egy nő vagy!!Ha egyáltalán nŐ vagy vagy ANYA!!!!4

undoritó vagy,undorito!!!

Szégyeld magad!!!Lelketlen bunko!!!

2010. nov. 4. 16:23

Szia.

nagyon sajnálom hogy már te is közénk tartozol!!!

Nekem 34 orát élt a kisfiam.

fogadd öszinte részvétem.Anett

2010. nov. 4. 16:14

Nagyon sajnálom, részvétem, kívánom, hogy minél hamarabb újra átéld a várandósság és az anyaság érzését.


kovászos uborka 18:

Nem ez az első fórum amin beszólsz a cikk írójának a példa kedvéért Valentin angyalka lett. Szerintem semmi jogod mást elítélni, aki elveszít valakit az elveszíti a szíve egy darabját is, tudom sajnos milyen érzés.

2010. nov. 4. 16:01

Szia részvétem.Kívánok nagyon sok erőt és kitartást.

És hogy hamarosan egy csodaszép egészséges babátok legyen.

Egyik ismerősöm is így járt.Neki is az utolsó hetekben halt meg a babája.

De ma már 3-dik kisfiuk is elmúlt egy éves.

Nem adták fel a reményt és meg lett az eredménye.

Tudom ezen nehéz túl lépni.de kitartást nektek.

2010. nov. 4. 15:58
Nagyon sajnálom, de ne add fel, a jó Isten megsegít csak imádkozz is néha hozzá. A hit sokat segít.
2010. nov. 4. 15:35

ÉDESANYÁK!!! Hogy tudtok ilyen szörnyű történet kapcsán szinte hajba kapni? Nyugi és inkább együttérzés.


Én együtt érzek ,és kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön a baba.

71. Jk
2010. nov. 4. 15:27
remélem hogy összejön nektek a baba, mert ő legalább szerető családba születne. Próbáld meg feldolgozni az eseményeket, mert nyugodtnak és nem görcsösnek kell lenned a terhesség alatt. a cikeddel jól megsirattál. utálom, hogy ilyenek történnek emberekkel.
2010. nov. 4. 15:21

Szerintem se írkálj ilyeneket nekünk.

Köszönöm!

2010. nov. 4. 15:20

Kedves Kovászos uborka!

Máté:7:1-12 1 Ne ítéljetek, hogy titeket se ítéljenek! 2 Azzal az ítélettel fognak titeket megítélni, amellyel ti ítéltek, azzal a mértékkel fognak mérni nektek, mellyel ti mértek.

(akkor is, ha ez a te magánleveled)

Amúgy no comment.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook