Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák, és akik most (2013) tervezik a teherbeesést fórum

Kismamák, és akik most (2013) tervezik a teherbeesést (beszélgetős fórum)


80. bozo79 (válaszként erre: 72. - Netti 19)
2013. júl. 4. 18:50
Nekem nem volt ilyen próblémám, de szorítok a két csíkocskáért!
79. bozo79
2013. júl. 4. 18:48

Pikk-pakk eltelik az a 2 hónap hidd el.

Barátnőm vetélés utáni hónapban ismét kismama lett, és már Olivér is 20 hónapos.

2013. júl. 4. 16:30
csak lenne már legközelebb :):) még2 hónap legalább. Neked azért sok szerencsét kívánok a 3. babócához! :)
77. bozo79
2013. júl. 4. 16:24
Nagyon sajnálom, gondolom rettenetesen megviselt. De fel a fejjel, legközelebb biztosan minden rendben lesz!
2013. júl. 4. 16:10
műszeresen fejezték be a terhességemet mert meghalt a baba 10.héten.
75. bozo79 (válaszként erre: 74. - Helguci23)
2013. júl. 4. 16:03
Szia! Még új vagyok, megkérdezhetem, hogy milyen műtéted volt?
2013. júl. 4. 14:19
most én azt várom hogy megjöjjön a műtét után, pontosan egy hónap telt el.
2013. júl. 4. 14:18
olyan jó lenne ha nem lenne így meghalva a fórum :(
2013. júl. 4. 13:35

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a fórumhoz.

Mi tavaly november óta próbálkozunk. 10 év fogamzásgátló szedése után sajnos nem jött meg a menzeszem. Elmentem orvoshoz itt következett a gyógyszeres kezelés...norcolut, majd clostylbegit, ezt megcsináltuk 2-szer is, de nem hozott eredményt. Nem volt tüszőérésem. Elküldtek endokrynológushoz, aki vér és vizeletvételre, vércukormérésre küldött. Kiderült hogy az inzulinszintem magas még 120 perces visszamérésnél is. Nem vagyok cukorbeteg, de jó úton haladok felé. Felírta a merckformint, és azt mondta ennek hatására mindenképpen meg kell jönnie a menzesznek, ha 35-40 nap után sem jön meg akkor végezzek terhességi tesztet, mert valószínűleg babát várok. Ma (33 nap) elvégeztem a tesztet, de negatív lett. Nem tudom mi lehet most, mindenesetre kivárom a 40 napot aztán megyek a dokihoz. Ha volt valakinek hasonló problémája, ossza meg azt legyen szíves velem.

köszönöm

71. bozo79
2013. júl. 4. 13:15

Sziasztok!


Ha nem bánjátok, akkor csatlakoznék hozzátok.

Most találtam rá erre a fórumra, és nagyon megörültem. Már van két kislányom, egy 6 éves és egy 20 hónapos, és ha minden igaz, akkor úton van a harmadik gyerkőc is, még jövő héten megyünk a doktornőhöz. Szorítok mindenkinek akinek még nem jött össze, és gratulálok akiknek már igen.

70. helguci23 (válaszként erre: 68. - ZumbaHajni)
2013. júl. 4. 08:58
gratulálok! :)
69. 2cbd52c5e4 (válaszként erre: 68. - ZumbaHajni)
2013. júl. 4. 08:58
Szia! Látod-látod, nem kell aggódni. Úgyhogy most ne aggódj azon, mi lesz a 12. heti ultrahangon (he-he) Ugye milyen gyorsan ver a pici szíve :)Kis éééédes.
2013. júl. 4. 08:17
Van szívhang!!! :) Nagyon Boldog vagyok! :))
67. ZumbaHajni (válaszként erre: 64. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 20:09
Örülök, hogy megosztottad a történeted, nem mindennapi dolog az biztos.. nagyon szorítok Nektek is, hogy minden rendben legyen, és végre összejöjjön a kistesó! sok kitartást! :)
66. 2cbd52c5e4 (válaszként erre: 61. - ZumbaHajni)
2013. júl. 2. 13:04
Szorít, szorít..... ééés gyere majd a jó hírrel :)
65. 2cbd52c5e4 (válaszként erre: 63. - Tercsi1)
2013. júl. 2. 13:03
Én is anno használtam ovu tesztet. A lényeg több egymást követő nap is csináld meg, lásd mikor a legerősebb a csík
2013. júl. 2. 10:41
elírtam bocsi július 14.-én lesz 1 éves a pici fiúnk, és bocsi a hosszú írományért :-)
2013. júl. 2. 10:40

Sziasztok!


Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozok. Nekünk már van 1 kisfiúnk (július 14.én lesz 2 éves),most kis tesóval próbálkozunk 2 hónapja sikertelenül. Modjuk 2 hónap nem sok idő, de annak idején a pici fiúnk elsőre sikerült, emiatt már ennyi idő is erősen frusztrál. No meg az előző terhességem óta nekem is adódtak hormonproblémáim, ami csak most februárban derült ki, miután hirtelen elmaradt 6-7 hónap körül a szoptatás (baba elutasította) gondoltam elmegyek kontroll laborra, mert éreztem valami nincs rendben. Pajzsmirigy funkciókat is néztek; túlműködött állapotban voltam rögtön elementem a leletekkel egy pajzsmirigy spec endokrinológushoz, aki azt mondta hogy 5 hetet várjunk kontroll laborral, mert szerinte ez nem egy szimpla túlműködés lesz. Nos sajnos neki lett igaza, mert a kontroll laborban meg teljesen alul voltam működve; mondta tipikus szülés utáni pajzsmirigy gyulladás (postpartum thireoditis) de ne izguljak csak kevesebb mint 10% az esély arra hogy ez alulműködésbe (hypothireosisba) manifesztálódjon. De sajna megjöttek a spec labor eredmények, és nekem is az antiTG a normál érték több mint 8szorosa, azaz megvolt bennem a hajlam egy autoimmun pajzsmirigygyulladásra, de csak a hajlam. A terhesség egy immunstopp állapot, így a hajlam le volt még jobban csitítva a szervezetembe, viszont ahogy megszűltem mint minden autoimmun betegség 100szorta újult erővel előtőrt belőlem... Azt mondta ha magas ez az ellenanyg szint akkor már tutira nem állok vissza normál pajzsmirigy működésre max ha újból terhes leszek, ahhoz viszont normál pajzsmirigy működés kell így elkezdtük a pajzsmirigy hormont szedni. Májusban már a normál érték felső határában voltak az értékeim, így akkor kaptunk engedélyt a próbálkozásra, azóta már 2 cikluson ill eredménytelen próbálkozáson vagyunk túl, és holnap megyek újabb kontroll laborra 5- 7hetenként járok TSH T3 T4 hormonvizsgálatokra.

Egyre jobban izgulok, hogy mi lesz velünk, már nagyon akarjuk a kistesót és a bejövő hormonprobléma ellenére annyira optimistán álltunk a dolgokhoz, de egyre nehezebb annak ellenére hogy még tényleg csak 2 hónapja próbálkozunk. Kisfiamnál megbeszéltük hogy itt van már a baba ideje és első hónapra összejött, most hogy helyretett hormonháztartással álltunk neki újból nem is gondoltam másra mint hogy újból menni fog minden, de a lelkesedésem sajnos egyre halványabb.

Elvileg ma hozza a postás a neten rendelt ovulációs teszteket... meglátjuk hogy bejön, vagy sem még sosem próbálkoztunk ilyesmivel...

62. ZumbaHajni (válaszként erre: 60. - Bobo78)
2013. júl. 2. 10:08
Bobo, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
2013. júl. 2. 10:07
Csajok, holnap megyek ultrahangra, szorítsatok hogy minden rendben legyen! :)
60. bobo78
2013. jún. 30. 22:01

Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok? Mi is tervezzük a babát. Márciusban kezdtünk járni a meddőségi központba. 2 hete volt laparoszkópiám, méhtükrözésem, átjárhatóságit is néztek. Megint találtak endot (azt rendbe tették), a méhemmel minden rendben, a petevezetők is átjárhatók. A doki viszont "elkeserített", mert azt mondta, hogy ezek az endok nem gátolták a teherbeesést. Úgyhogy még mindig ott van kérdőjel. Mondjuk az egyik pajzsmirigy hormonom (anti tg) magas, azt is helyre kéne tenni. Remélem utána már tényleg összejön a baba.

59. 93462ae468 (válaszként erre: 58. - Sacceli)
2013. jún. 30. 15:26
Szia,nem:)
58. sacceli (válaszként erre: 57. - 93462ae468)
2013. jún. 30. 11:23

Szia!

Na megjött?

2013. jún. 29. 12:50
Sziasztok,én is most szeretnék teherbe esni.elvileg mára nem várom,de ez a hónap nem volt még próbálkozós.
2013. jún. 29. 09:13
én itt vagyok :)
2013. jún. 28. 19:10
Na mizus lányok eltüntetek???
54. sacceli (válaszként erre: 53. - ZumbaHajni)
2013. jún. 27. 17:58

Én is görcsölgetek még mindig,,,

Szerdán mész nőgyógyászhoz?Első szívhang? :)

6+4naposan hallottam mikor bementem az ügyeletre a barnázás miatt,hatalmas élmény :D

Magánba csak láttam a szívverését,a dokim nem akarta ezzel terhelni a babát,szerinte nem tesz jót neki,,, Sokat hallhatom még :)))

2013. jún. 27. 08:36
Sziasztok! Mi újság? én megvagyok, görcsölgetek, hasmenés remélem már elmúlóban... olyan lassan telik az idő.. annyira várom már a szerdai napot... :)
52. sacceli (válaszként erre: 49. - Marica87)
2013. jún. 26. 22:23

Szia!

Én is szoktam mensi elött egy nagyon picit barnázni,és abba a hónapban is volt a nemvárt előtt pár napig,de a mensim nem jőtt :)mondjuk nekem előtte három nappal kimutatta a teszt halványan!

Harmadik hónapba sikerült :)

Az első két hónap azzal telt,hogy mindent össze-vissza olvastam a neten,hogy mik a tünetei ha sikerült,beágyazodáskor mit érzünk stb

Nekem minden olyan volt mint az elöző hónapokba,talán volt egy kis szúrka,de lehet,hogy amúgy is szokott lenni ,csak most annyira figyeltem a jeleket!A mellem csak annyira feszült mint máskor a mensi elött,görcsölgetett a derekam meg a hasam szintén mint máskor!Megcsináltam a tesztet előtte három nappal,de azt is csak azért mert biztosak voltunk a férjemmel,hogy a harmadik hónapban sikerülni fog!De amúgy semmi mást nem éreztem mint amit máskor szoktam!Gondoltam leírom ezeket hátha segítek valakinek azzal,hogy attól még,hogy nem érez semmit,vagy csak annyit mint mákor,még lehet terhes!!! Sok sikert mindenkinek :)

51. Lara83
2013. jún. 25. 19:26

Sziasztok!

Valami változás? Van pozi teszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook