Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama nadrág, kismamaruha fórum

Kismama nadrág, kismamaruha (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 2. 13:48

Nekem amúgy legjobban a leggings vált be a legjobban van vastag is.Most várjuk a Kistesót igaz még kisebb a mint neked de már most kezd szűk lenni a nadrág.

jó lehet még szabadidő együttes is.

egy nadrágom volt jó úgy hogy gumit raktam a gombhoz és az rugalmasan tartott persze ekkor hosszú felső volt rajtam és csak ez az egy nadrág jó még most is több mint 14hónappal a szülés után a többi nem eleve széles csípőm terhesség végett mégnagyobb lett.Nem azért mert híztam mert kevesebb vagyok mint amennyivel teherbe estem.


Amúgy én is szeretnék venni még egyet majd:-D


Ja és gratula mindenkinek a babához :-D

8. d71ef05a8e (válaszként erre: 7. - CsengiBoti)
2012. okt. 2. 13:39

Szia! Első baba, és nem is számítok ezért arra, hogy egy-másfél hónapon belül megérezném a mozgást, sovány sem vagyok, és különösebben érzékeny sem, a hormonváltozások sem viseltek meg kicsit sem:)


És nálatok?

7. CsengiBoti (válaszként erre: 6. - D71ef05a8e)
2012. okt. 2. 13:29

Igeeeeeeen :)))

Neked hányadik baba?Mozog már?

6. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - CsengiBoti)
2012. okt. 2. 13:27
opp, most látom, hogy napra ugyanannyi idős várandósok vagyunk:)
2012. okt. 2. 13:26

érdemes megnézegetni a webáruházakat is. Ha gondolod, priviben ajánlok egyet, ahonnan én rendeltem (munkahelyre való elegáns fekete szövetnadrágot 6900-ért, de van 5900-ért is), és én elégedett is vagyok nagyon.

De egy hazsnos ötletet is tőlük kaptam: amíg még nem olyan nagy a pocak, csak éppen kinőtte az ember a régi nadrágjait, de mondjuk a kismamanadrgáok pocakrészével még nem tudna mit kezdeni, átmeneti megoldás lehet egy olyan bandázs, ill. derékmelegítő pánt, ami a begombolni nem tudott, teljesen be nem zipzárazott régi nadrágot is remekül a helyén tartja, és persze takarja a kilátszó bugyit, valamint melegen tartja a derekat, vesét is. Én holnap töltöm be a 15. hetet, és egyelőre ebben a stádiumban vagyok, igazi pocak még sehol, de a régi nadrágjaim derékban nem jók. Ami jó lenne, az combban-fenékben akkora, hogy plusz 10 kilót rám rak, nem mintha hiányozna rólam amúgy sem:(

2012. okt. 2. 13:18
én Vaterán vettem és jó lett
3. CsengiBoti (válaszként erre: 1. - Stella1989)
2012. okt. 2. 13:15

Én holnap leszek 15 hetes :)))

Van kölcsön-nacim,és hogy már nem dolgozom,azt hiszem,ki is húzom ezzel az eggyel.Az itthoniak pedig elég tágasak eddig.

Nálunk amúgy láttam már kínaiban is,igaz,nem a legtutibb minőség,de mivel úgysem sokáig kell,talán kitart.

Régebben a vat-ról én is rendeltem,pontos méreteket is +szoktak adni.Még minden jó volt,amit onnan vettem.

2. mano0176 (válaszként erre: 1. - Stella1989)
2012. okt. 2. 13:12

Én már megszültem a kisfiam 1 hónapja:).

Én az összes ruhámat a kínai üzletekben vettem,potom összegekért és ráadásul divatosak és kismama jellegűek.Szerintem nézz szét ott,én pénzkidobásnak tartom kismama üzletben vásárolni. Ezt a pénzt a bébire is el tudod költeni, én már csak tudom :)

2012. okt. 2. 13:08

15 hetesek vagyunk pont ma:) és nézelődtem kismama üzletekben ruhákat ,de 13-18.000ft ig volt kb.


most olyat hordok hogy ne szorítson hogy cicanaci, és sport nacinak kiszedtem a gumi részét.


ti hol vetétek a kismama nadrágokat? én néztem vaterán is használtat,de nem tudom jó-e a méret...így próba nélkül iába mér az ember nemtudja hogy áll rajta majd..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook