Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányomból angyalka lett, majd váratlanul jött a fiacskám fórum

Kislányomból angyalka lett, majd váratlanul jött a fiacskám (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányomból angyalka lett, majd váratlanul jött a fiacskám

1 2 3
14. fr.andi (válaszként erre: 13. - Nóri anyu)
2012. jan. 30. 13:45

Nekem is egyből ez jutott eszembe. Mi lett volna,ha nem bababarát?

A másik dolog, ami már nem először jön elő, a nővérek viselkedései, un. "beszólásai".

Egy-egy ilyen "jólirányzott" mondatot évekig cipelünk magunkkal. Ha csak ilyen mondatok jutnak eszükbe, inkább hallgatnának.

Szerencsére nekem nincsenek rossz tapasztalataim.

Nagyon lepusztult kórház, nagyon rossz körülményekkel, de nagyon jó szakmaisággal.

Persze itt is sok múlott azon, melyik nővér volt szolgálatban.

Én is császárral szültem, és az első felkelés és zuhanyzás alkalmával a nővér megtörölte! a lábamat, mert nem tudtam hajolni. A szobatársam egy olyan nővért fogott ki, aki még sürgette is a zuhanyzáskor. Pedig olyankor minden lépés és minden mozdulat kín!

Hála Istennek jól vagyunk kitalálva és elfelejtjük a kellemetlenségeket, mert itt vannak mellettünk a gyermekeink!

2012. jan. 30. 13:06

És még az ilyenekre mondják,hogy "bababarát" kórház! Hihetetlen,hogy ilyen dolgok megtörténnek. Az egészségügy ilyen borzasztó...

Pont akkor kellene az emberre figyelni a legjobban, amikor életet ad egy csöppségnek. Ilyenkor egyébként is érzékenyek vagyunk mi nők,hát még ha "belénk rúgnak" a "kedves" nővérek és orvosok...

12. manó2000 (válaszként erre: 1. - Alexa1928)
2012. jan. 30. 13:02

Gratulálok a Kisfiadhoz!

Alapvetően egyetértek, hogy nem kell azonnal tápszerhez nyúlni, de ez azért már felelőtlenség a kórház részéről. Az ilyet már hülyeségnek tartom.

2012. jan. 30. 12:44
te jó ég, ez melyik kórház volt? nekem sem volt tejem és az én gyerekemnek sem akatak adni tejet. második nap mikor már ordított a gyerek és nem volt neki elég a cukros víz, párom kiverte a balhét a dokiknak, hogy mit képzelnek magukról, miért nem segítenek nekem. azonnal hozták a kislányomnak a lefejt anyatejet.
10. Harba (válaszként erre: 1. - Alexa1928)
2012. jan. 30. 12:19

Szia!

Sajnálom, h. ilyen szörnyű emlékeid vannak. De ott az öröm, a kezedben tarthatod a gyönyörű kisfiad.

Én ugyan ezt éltem át a kórházban a kisfiammal.

Véletlenül nem a győri "bababarát" kórházról van szó?

2012. jan. 30. 11:30

Nagyon sajnálom, ami veletek történt!

És nagyon durva hogy ilyen előfordulhat!!!!Borzasztó.

Jó egészséget és sok boldogságot, a kicsi fiaddal!

2012. jan. 30. 11:17
Nagyon nehéz sorsot mért rád az élet... de most már minden rendben lesz! Jó egészséget és sok boldog együtt töltött percet nektek!!!
2012. jan. 30. 11:10
Szörnyű, hogy ilyen borzalmakon kellett keresztül menned:( Gratulálok a kisfiadhoz, és a kitartásodhoz. A kisangyalkád biztosan vigyázz majd rátok fentről:)
2012. jan. 30. 11:02
Gratulálok a kis fiadhoz! A kislányod meg mindig ott lesz a szívedben , lelkedben ! :-D
2012. jan. 30. 10:29
Gyönyörű!!!Végig sírtam.Csodállak a kitartásodért és az erődért.Sok boldogságot Nektek :)
2012. jan. 30. 10:27

Szia!

Bakker... ilyenről még nem is hallottam, nálunk pont a másik véglet volt: én azért gyűlölöm azt az egy hetet, mert nálam a "kedves" nővérek nem várták meg, míg belövellt a tejem, a második éjszakán fogták és betápszerezték a gyereket, mondván, hogy sokat fogyott (talán 3%-ot, nem is 10-et!). Reggelre persze megjött a tejem, de ő nem akart enni, ráadásul 3 napon keresztül hasfájós lett a táptól, utána meg már hiába szopizott volna, közben apadni kezdett a tejem, s onnantól fogva nem is lett több sajnos.

És ez is bababarát kórház volt! :(

2012. jan. 30. 10:25
Gratulálok, és sok boldogségot kívánok!
2012. jan. 30. 10:24

Gratulálok a picikédhez!Kívánom,hogy nagyon boldogok és egészségesek legyetek!

Sajnálom,hogy azt kellett megélned a kórházban.De a legfőbb a baba.Részvétem a kislányod miatt.A kis angyalkád is mindig veled lesz a szívedben.Nagyon sok kitartást kívánok neked,és még egyszer nagyon sok boldogságot!

2012. jan. 30. 10:11
22. héten szülés. Rá egy évre császármetszés után egy hét rémálom. Minden rendben, aztán besárgult, kiszáradt, összeestek a vénái.
Remélem, ebből sokan tudnak erőt meríteni. Kicsit hosszú lett. Rögös úton kellett haladnom, de megérte minden. Soha, de soha nem szabad feladni, mindig van egy új esély.

Ugrás a teljes írásra: Kislányomból angyalka lett, majd váratlanul jött a fiacskám
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook