Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom betegségei miatt mennyi idős koráig fekhetek be a kórházba? fórum

Kislányom betegségei miatt mennyi idős koráig fekhetek be a kórházba? (tudásbázis kérdés)


16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Imisz)
márc. 10. 13:38
Köszönöm szépen <3
15. Imisz (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 10. 13:35
Legyél is ott vele, bárki bármit is mond! Ne hagyd magad lerázni, (ugyan anyuka, nem kell agódni nagylány már, nyugodtan menjen haza stb.stb) max. a vizit idejére kimész a folyosóra, de a lánykád tudja, hogy ott vagy, és amint tudsz mész is vissza hozzá. Ha ez őt megnyugtatja -és persze téged is- az nála már lehet, hogy fél gyógyulás.
14. Regin_a (válaszként erre: 10. - Enissa)
márc. 9. 19:43

Igazad is lehetne, de gondolj azokra a gyerekekre akik félnek a kórházban és a mama jelenléte megnyugtatja őket

Reggel tessék a kempingágyat öszecsukni és akár a folyosón várakozni

A fizikai gyógyuláshoz a mentális/mama támogatás is besegít

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Imisz)
márc. 9. 18:21
Köszönöm! 13 éves kislányról van szó,elég komoly vizsgálatok várnak rá,amik fájdalommal járnak. Szeretnék vele lenni,mert nagyon fél ( mentálisan is sérült ) és nagyon aggódok miatta!
12. Imisz
márc. 9. 11:59
Véleményem szerint ha olyan betegség miatt kell befeküdni ahol pl. hozzájárulás/beleegyezés kell kezeléshez, műtéthez, akkor 18 éves koráig bent lehetsz vele. Én legalábbis ott lennék ha tetszik a dolgozóknak, ha nem. Ha simán csak nem szeretne a gyerek egyedül lenni, akkor a látogatási idő elejétől a végéig. Mint ahogy ott ültem a lányom epehólyag műtétje után estig. Pedig kb. 9-kor már hozták ki a műtőből és a nap nagyrészében nem volt igazán magánál, mégis este 7-ig ott dekkoltam.
11. Lady Lavender (válaszként erre: 10. - Enissa)
márc. 9. 10:55
Meg tàrolni, hurcolni is kell.
10. Enissa (válaszként erre: 7. - Regin_a)
márc. 9. 08:37
Ne ítélkezz, gondolj azokra a dolgozókra, akik a kórházi ágyhoz nem férnek a kempingágyaktól. Én láttam, tapasztaltam.
9. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 08:35

utoljára 13 éves kislánnyal voltam 5 éve a Heim Pálban. Ott csak ültem, ha aludni szerettem volna a földön hálózsákon tehettem volna meg, aminek nem örültek volna gondolom, mert az infúziózás miatt akadályt jelentettem volna.

A Bókay utcai Klinikán lehetett nem tudom már hány ezerért szobát fizetni. 1 gyerek, 1 szülő.

Gondolom kórháza válogatja. A külön szoba nem olcsó.

márc. 8. 21:29
Kórházfüggő. Az egyikben azt mondta a nővérke, hogy 18 éves koráig kaphat kíséretet. Azt nem mondta, mit kapnék: ágyat, matracot, széket, semmit.
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 21:07
V olt egy vállalkozó korábban, jónéhány kempingágyat ajánlott fel valamely kórháznak ebböl a célból. Köszönték szépen és nem fogadták el. Na az ilyen kórház igazgatót rúgnám ki nagy ívben
6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 21:04

[link]


Csak határozottan, mert nem egy kórház van ahol egyáltalán nem engedélyezik

Tessék az Alaptörvényt és tsai-t emlegetni

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Regin_a)
márc. 8. 21:01
Köszönöm,lehet az bármi is csak mellette lehessek!
4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 20:57
Amig kiskorú. Kórháza válogatja hogy van-e nyugány/kempingágy, vagy fekszel a földön
3. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 20:56
Nem tudok segíteni, de minden együttérzésem a Tiéd!
márc. 8. 20:49
Bocsánat ln mint kozzá tartozóként...
márc. 8. 20:45

Rettegnem akar bemenni nélkülem:(

Kérlek segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook