Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányodnak mennyi idős korában lett kilyukasztva a füle? fórum

Kislányodnak mennyi idős korában lett kilyukasztva a füle? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. morkika (válaszként erre: 13. - HUBERTUS 33)
2008. máj. 3. 14:57
a 3 éves fiad????? Anyám borogass!
2008. máj. 3. 13:03
a nagyobbik lányzónak 4 hónapos korában, a picinek 7 hónaposan lett fülbevalója
2008. máj. 3. 13:02

a fiad?

nemá

2008. máj. 3. 13:01
A fiam 3 éves szülinapjára kapott fulbevalót.
2008. máj. 1. 22:46

Szerintem teljesen felesleges egy kicsi gyereknek a fülbevaló. Én még nem vagyok anya, de sokmindent elterveztem már a jövőmre nézve.

Én 18 évesen lövettem ki a fülemet és semmilyen hátrány nem ért azért, mert nem volt addig fülbevalóm. Egy kislány nem cicababa akit állandóan cicomázni kell ilyen-olyan köves meg nem köves fülbevalóval. Lehet Ő attól még csodaszép!!! Én sajnálom azokat a piciket, akiknek kiszúrják a fülüket, mert nem tudják hogy mivel érdemelték ki a fájdalmat, ráadásul nem érzik a jelentőségét sem a dolognak.

Szerintem simán lehet ezzel várni 7-8 éves korig, amikor már érti hgy mi is ez igazából.

Csak sajnos a mai világban minden fontos, csak az alapvető értékek nem...

2008. ápr. 30. 21:49
az én kislányom is még féléves kora elött túl esett rajta.
2008. ápr. 30. 21:35

Az én lányom is 3 hónapos volt,mikor kozmetikusnál kilövettük a fülét.Fülbevalót választani lehetett,elég nagy választékból,és megrendelték.Én akvamarin köves aranyozott orvosi fémet választottam,3500 ft-ba került.Egyébként innen van a nicknevem is,annyira megtetszett az akvamarin név.

A lányom nagyon sírt,amikor kész lett megszoptattam és megnyugodott.Egy-két napig piros és kicsit duzzadt volt a füle a lyuk körül,aztán rendbejött.Egy éves koráig hordta a fülbevalót,annyira jól állt neki a kék,aztán kicseréltük kőberakásos karikára.De a pici fülbevalót eltettük,a következő babának,hátha lány lesz az is :)))

2008. ápr. 30. 21:33
A kislányomnak 3 hónapos korában csináltattuk a fülbevalóját, kozmetikushoz vittük,ő csinálta. Különösebben nem sírt inkább megijedt csak, de nem is a fájdalomtól hanem a csattanástól, mert elég hangos volt. Orvosi fémet raktak be nem kellett vinni saját fülbevalót. De az is aranyos volt, mert egy pici kis gömb formájú fülit választottunk. Az benne volt 6 hétig, közben forgattam a fülében, de nem volt semmi gond vele, aztán 6 hét után után cseréltük a sajátjára (amit a keresztszülőktől kapott). Ha jól emlékszem 1400 Ft.-ot fizettem.
2008. ápr. 30. 21:29

Nincs gyerekem ,de van keresztlányom és fiam is.

Keresztanyának illik venni mifelénk ,ha kislány a fülbevalót,és én be vittem a korházba, és ott ingyen kiszurják a fülét és tudják fertőtleniteni is ,és mire haza viszik a babát már be is gyógyul neki.

2008. ápr. 30. 21:29
Nekem még nincs kislányom de tesom babujának még a korházban betették a fülbevalót, én furcsáltam, de nem volt vele semmi probléma. tehát pár napos volt a baba, árat nem tok mondani
2008. ápr. 30. 21:29
Az enyémnek 2 évesen és kilövetettem mert az gyorsabb mintha kiszúrná valaki.Fülbevalót pedig rögtön belelőtték a fülébe és 6 hét múlva kicseréltem neki a másikra.3000 forintért csinálták és sírt akkor egy kicsit,de semmi probléma nem volt utána.
2008. ápr. 30. 21:28
3 hetes volt, és természetes, hogy sírt. A doktornő akkor már rögtön bele is tette a fülbevalót neki.
2008. ápr. 30. 21:26

3 hónapos korában csináltattuk a fülbevalóját a kislányomnak. Kozmetikushoz vittem,ő csinálta. Különösebben nem sírt inkább megijedt csak de nem is a fájdalomtól hanem mert elég hangos volt. Orvosi fémet raktak be nem kellett vinni. 1 hónap után cserélhettük ki de akár maradhatott volna az is.

Ja 2500 ft volt.

2008. ápr. 30. 21:25

4 hónapos volt, belőtték a fülbevalót, 3 lyukat kellett, mert a második rossz helyre ment. persze, hogy sírt.

Ott adták a babafülbevalót, aztán átcseréltük másra.

2008. ápr. 30. 21:25
nincs kislányom,de saját fülem van:)ha kilövetni szeretnéd neki,a fülbevalót ott adják(többféléből lehet választani) és 1500-30között változó az ára,a fülcsi orvosi fémből készül,szóval tutira anti allergén,és néhány hét múlva,kicserélhető másmilyenre,ha esetleg nem tetszik annyira amivel megcsinálták.
2008. ápr. 30. 21:24
Kislányodnak mennyi idős korában lett kilyukasztva a füle? Mennyiért csinálták? Fülbevalót adtak vagy vitted? Nagyon sírt?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook