Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislànyom fenekén a bör lehàmlott, lehorzsolodott.Ötletek? fórum

Kislànyom fenekén a bör lehàmlott, lehorzsolodott.Ötletek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. nov. 18. 10:02
Ha nem lehorzsolta, hanem valami más miatt van, akkor jobb lenne megmutatni a gyerekorvosnak. Nekünk is nemrég volt ilyen, és semmi nem hatott, mondogatta is a Drágám, hogy fáj neki. Mi elocomot kaptunk rá, nálunk az öblítő volt a ludas.
2009. nov. 18. 10:01
Sudokrém. És próbáld kicsit levegőztetni, amennyire lehet, pelus nélkül szabadon...
2009. nov. 18. 10:01

Én babylove-os popsikenőccsel kentem. Előtte próbáltam már több mindent, de ez bizonyult a legjobbnak. Körömvirágot tartalmaz, az meg ugye hámosító. ;)

De a döntés a tiéd! :)

4. dzsigg (válaszként erre: 2. - Pemete)
2009. nov. 18. 09:59
Bephantent tettem rà,de attol majdnem ki gennyesedett,szerintem nem jo ötlet nyilt sebbe krémet kenni,vagy igen?
2009. nov. 18. 09:59

Szoval vagy a pelus miatt,vagy a pisi kicsipta,de 2 cm-es nagysàgban a bör lejött a popo mindkét oldalàn ugyanott(esetleg a popoja összér,azért...

egnapelött vérzett,tegnap,és ma nyilt nem gennyes,de nedves seb van neki.Nem is seb,hanem nyilt bör.

Elöször bepanthennel kentem,nem jo ötlet volt,tegnap szabadon hagytam,ma ugyanaz a szituàcio.Nem sir,tehàt nem fàjhat neki nagyon.Mit tehetek?

2009. nov. 18. 09:58
Neogranormon :)
2009. nov. 18. 09:57
Kislànyom fenekén a bör lehàmlott, lehorzsolodott.Ötletek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook