Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyermekes anyukák súlyfelesleggel-nem vagytok ettől depisek? fórum

Kisgyermekes anyukák súlyfelesleggel-nem vagytok ettől depisek? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 3d777cc6a1 (válaszként erre: 4. - Capuccino77)
2011. márc. 25. 15:09

Sziasztok!


Capuccino, nem vagy egyedül! Én ugyanabban a cipőben járok, mint Te! Mintha csak a saját gondolataimat olvastam volna.;)

2011. márc. 25. 15:05

Szia!

Én most kezdtem odafigyelni arra, mit, mennyit és mikor eszem. Nálam a testmozgás mostanában kimerül abban, hogy elmegyek egy jó nagyot sétálni a fiammal (13 hónapos). Ha van időm, akkor szoba biciklizem. De ez ritka, meg amúgy is nehezen szánom rá magam. :)

2011. márc. 25. 15:04

emiatt szerintem ne depizzetek

a testetek amivem most olyan elégedetlenek vagytok megtette a dolgát, gyönyörű gyerekeknek adott életet. És még alig, hogy szültetek...

2011. márc. 25. 15:00

amúgy ha nincs segítséged mozogni nem igazán van időd, maximum figyelj arra mit mikor hogyan eszel. De két pici mellett ez is nagyon nehéz.


nem tudom mennyi felesleg van rajtad, de szerintem lemegy az. Bár alkati kérdés.

6. Kata 1977 (válaszként erre: 5. - Capuccino77)
2011. márc. 25. 14:59
Szióka:-))
5. capuccino77 (válaszként erre: 3. - Kata 1977)
2011. márc. 25. 14:59
Szia Kata! :)
2011. márc. 25. 14:58

A kérdésedre válaszolva: Én egyfolytában depis vagyok! :(

Pláne, amikor jön a jó idő és vetkőzni kellene! Kellene... Volt olyan, hogy a házból sem mentem ki egyáltalán, max. ha borús idő volt. Súlyos önértékelési zavarokkal küzdök, és rajtam a jó tanácsok nem segítenek. Legfeljebb ha a csodatévő jótündér címét adja meg valaki! :)

2011. márc. 25. 14:58

Szia!


Hát igen nehéz belepréselni a gyereknevelés,háztartás mellé még a testmozgást a diétás kaját mást főzni magadnak mint a családnak.

Nálunk 4 gyerkőc van 7és fél hónapostól a 14évesig,de rám is rám férne a fogyás.

Bár a párom mindig jön a szokásos rendes férj szöveggel,"hogy nekem így vagy szép,nem kell fogyni stb",de a tükör nem hazudik,sajnos!

Én már 100x nekiálltam hogy majd most,meg most de valahogy nem nagyon akar összejönni pedig én is szeretnék a nyárra egy jó pár kilót leadni megyünk nyaralni ott se kelljen szégyenkezni meg a család,gyerekek,férj de főleg magam miatt.

2. 2e0264df59 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. márc. 25. 14:57
ugyan, másfél hónapos baba mellett ne idegesítsd magad ilyenen. Jó, hogy túlvagy a gyerekágyon. A celebanyukák nem mérvadó.
2011. márc. 25. 14:53

Sziasztok! Két kicsivel vagyok itthon (másfél hónapos a legkisebb, a nagyobbacska nyáron lesz 2).

Nektek hogy mikor van időtök mozogni? Merthát épp elég a háztartás csakhát én látom ezeket celeb-anyukákat akik szuperül néznek ki, valahogy nekik van rá ide Lassan jön a nyár és jó lenne jól kinézni. Kezd kissé kiboritani hogy fogyni kéne( kevés a tejem úgyhogy főleg tápszeres a baba)De hogy lehet ezt kivitelezni 2 pici mellett?Nekünk nőkenk annyi mindennek kéne megfelelni, de vajon hogyan? Ha tudtok tippet adni előre is köszi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook