Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam 4 hete éjjelente felsír és nem alszik. Mitől lehet? fórum

Kisfiam 4 hete éjjelente felsír és nem alszik. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. nov. 23. 08:19

Szia!

Nálunk pont ennyi idősen kezdődött ez, és megoldás volt, mikor rájöttünk, hogy kell Neki egy kis fény éjszaka. Előbb egy kis éjjeli lámpát hagytunk égve, majd jó mesze az ágytól egy sólámpát. Aztán nem is tudom hogyan, de hónapok múlva ez elmaradt. Mi összesen kb 5 hónapot kínlódtunk így végig, és 2,5-3 hónap után jöttem rá, hogy egy kis fény segít. 14 hónaposan kezdte a nemalvást.

15. pritta (válaszként erre: 11. - Papp Szilvia)
2012. nov. 23. 08:15
még nem nőtte ki mert nálnuk is most kezdődött pár hete. mennyire sötét a szoba?
2012. nov. 23. 08:14
Az enyém 3 évig nem aludt végig egy éjszakát....szép nagy gyerek lett belőle! Tudom ez nem túl jó vígasz.
13. pritta (válaszként erre: 7. - Pritta)
2012. nov. 23. 08:13
neki sem jén foga, nem fáj semmije. egyszerűen fél. onnan tudom mert van h éjjel apa veszi fel és nem én van h nem tudj ahiretelen a sötétben hol van és emgijdet és akkor nyugszik meg ha én magamhoz szorítom. úgy tud üvöltei h az na. szerncsére a nagytesó jó alvó... ezért nem is tettük még űt hozzá. de 5 hós koráig nem volt ilyen gondja. mondjuk van olyan éjjel szerencsére h nincs ilyen maj dkinövi...
2012. nov. 23. 08:13

igazából a lányomnál is volt ilyen,de ő megnyugodott a hangótl,nem kellett felvenni...


közben megébredt a banda,mennem kell,később elolvasom még miket írtok!


KÖSZÖNÖM

11. Papp Szilvia (válaszként erre: 7. - Pritta)
2012. nov. 23. 08:12

ez nagyon hasonló lehet...

és mikor nőtte ki?:(

2012. nov. 23. 08:12
Szeparációs szorongásra tippelnék.
2012. nov. 23. 08:11

megnéztem ...tuti nem...

nem húzza fel a lábát, nem nyugtathatatlan


inkább úgy sír hogy vegyél fel légyszi anya/apa,és amint felveszed elhalgat...

a közelség nyugtatja meg egyértelmű,hisz ha más lenne,fájna vmilye akkor tuti nem nyugodna meg pikkpakk...

8. *Vinike* (válaszként erre: 6. - *Vinike*)
2012. nov. 23. 08:11
Másfél évesen még 2 óránként keltem hozzá...
7. pritta (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2012. nov. 23. 08:11
a majdnem féléves kislányomnak is van=volt ilyen gondja, pedig az első 3 hónapban mint egy angyal aldut. ahogy nőtt úg ylett gond. 5 hónapos kora után kezdődött. egyszer csak felébred és torkaszakadtából üvölt... fel kell venni nyugtani majd alszi megint. enni nem kér, nem éhes, cumija is van. én azt tippeltem h félt, rosszat álmodott.
6. *Vinike* (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2012. nov. 23. 08:10

Hát,nem vigasz,de az enyém 23 hónapos koráig csinálta ezt MINDEN éjszaka.

Zombi voltam. Soha nem jöttünk rá miért volt.

2012. nov. 23. 08:09

pelus ok...velünk alszik már,vagyis mellettem,apa a másik oldalamon...

vízszintesen alszik el kézben mindig!


megnézem mi ez a kólika...

köszönöm...

2012. nov. 23. 08:06

Ezt így nehéz megmondani:-(

Tudod van egy úgynevezett "betegség "hogy kólika igaz az olyan 3hó körül szokott kezdődni ha az lenne csak kitartás segít.

Pelussal rendbe van minden?Hol alszik,kivel?Amikor felveszitek milyen pózban van mert ha függőleges és úgy nyugszik meg lehet a pocakja fáj.

2012. nov. 23. 08:00
mit csináljak????????????
2012. nov. 23. 08:00

segítsetek légyszi,mert agybajt kapokmár! 4 hete lassan h a drága majdfél éves fiam éjjel felkel töbször és csak üvölt! semmi nyugi semmi seg rázás, simi, csak fel kell venni,majd elalszik 2perc után és kész...ezt éjjelente többször...

-éhes nem(cicizik még)

-kijött két oga alul egyszerre egy hete,de már előtte is csinálta!!!! nem fájhat neki,kap kúpot, fájd.csillapítót este stb


van egy majd 3éves tesója,és persze felkelti éjjel mindig, ilyenkor meg alszanak, hisz fáradtak


mi is apával persze...ingerültség, türelmetlenség stbstb

2012. nov. 23. 07:57
NEM alszik!!!!!!!!!!! MIÉRT??? 4hete már...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook