Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbaba mellett egy kis mellékes munka, otlet helyett tények (MLM mentesen!) fórum

Kisbaba mellett egy kis mellékes munka, otlet helyett tények (MLM mentesen!) (beszélgetős fórum)


1 2
28. rohiani (válaszként erre: 25. - Herengtimea)
2008. szept. 15. 09:56

Igen. Nem ajánlok olyasmit ami átvágás, én is utálom az ilyet.

De keress rá nyugottan a googlen én is ott néztem utána, hogy nem nekem számolnak-e fel valamit mikozben reklámoldalakat nézgetek.

De nem valódi igazi pénz. Nem sok, de a munka sem az. Nem is munka csak kattogtatás.

27. magdolna23 (válaszként erre: 26. - Rohiani)
2008. szept. 15. 09:55
Ezt csak az fogja érteni aki tökéletesen tud angolul
2008. szept. 15. 09:53

Itt a link: [link]


Aki nem érti, hogy mit kell csinálni, azt sajnálom, de nem olyan bonyolult és így senki alá nem lesz beregisztrálva.

25. herengtimea (válaszként erre: 21. - Rohiani)
2008. szept. 15. 09:53
csak egy kerdes te mar kaptal ezert penzt<???
24. Hoxa
2008. szept. 15. 09:51

Az a baj, hogy ha megnézitek például az express távmunka szekcióját, akkor a hirdetések 99%-a mlm-be, vagy alászervezős, vagy átvágós munkába akar belecsábítani.

De szerintem érdemes napi szinten nézegetni, hátha. Az biztos, hogy ha ilyen adatrögzítős munka feltűnik, ezer kismama csap le rá, mert ritka, mint a fehér holló.

23. AirMan (válaszként erre: 5. - Herengtimea)
2008. szept. 15. 09:50

Régen volt egy ismerősöm, aki számítógépes adatrögzítést végzett és mindig volt mellette 5-6 olyan ember, akikkel bevállaltak fogyasztói naplók, adóbevallások és hasonló nyomtatványok számítógépes rögzítését. Volt köztük kismama is, aki csak pár órában csinálta. Persze ez elég "droid", monoton munka és tisztán teljesítményarányos bérezés. Minden felrögzített nyomtatvány után fizettek x Ft-ot.


Nem tudom, hogy van-e még ilyen. Gondolom, hogy próbálkozhatnál munkaerőközvetítőknél vagy apróhirdetés útján is.

22. Hoxa
2008. szept. 15. 09:42
Ha nem kell alád regelni, akkor írd ide a pucér linket és kész.
21. rohiani (válaszként erre: 20. - Hoxa)
2008. szept. 15. 09:39

Nem volt semmi ilyesmiről szó. Nem tudom miért baj az, ha más kismamáknak is ajánlok havi pár ezer forintos bevételt. Mert itt nem zárezrekről volt szó, és nem is arró, hogy én halálra keresném magam, mert milliók fognak alattam dolgozni. Nem is kell alám regisztrálni, lehet simán is.

De ezentúl inkább akkor nem segítek.

20. Hoxa
2008. szept. 15. 09:36
Hanyagoljuk a partnerkódos, meg refidés beszervezéseket és az mlm toborzást, ha kérhetem.
2008. szept. 15. 09:21
Habár lehet hogy vannak kivételek csak még én nem találtam rá :D
2008. szept. 15. 09:14

hát nem tudom hogy az ilyen munkáknak lehet e hinni én már nem egyszer se nem kétszer porul jártam kiküldenek egy csekket azát még egyet és egyre többet kell befizetni és munka sehol

Magyarán szólva még én fizetek azért hogy dolgozhassak :D

2008. szept. 15. 09:09
Hát én már tudom ha lejárt a gyesem akkor kiveszem a szabimat és utána úgy fel mondanak nekem mint a szél. Mindenkivel ezt csinálták ezen a munkahelyen. De szerencsém van mert most nem rég nyílt itt a környéken egy nagy gyár majd ott meg probálok majd munkát találni ha más nem lesz Pestre nem akarok majd bejárni mert nagyon körülményes és ez most nekem pont kapóra jött hogy itt nyílt egy új munkahely
2008. szept. 15. 09:09
Egy multinál dolgozom, hétköznaponként délután. Akkor tudok elmenni, mikor már hazaérnek a nagyobb gyerekek a suliból és tudnak vigyázni a kicsire. Másfél éves múlt. Nem végleges állás és csak részmunkaidős vagyok, de ez a kis pénz is kell. Előtte én is sokat gondolkodtam mihez kezdjek.
15. herengtimea (válaszként erre: 13. - Grácia)
2008. szept. 15. 09:07
mindig a pénz korul forog minden,azt szeretném ha lenne egy kicsivel tobb,hogy olyan dolgokra is fussa amit eddig melloztunk,vagy hogy ne keljen azon torni a fejunket ezt a csekket vajon mibol fizessuk ki,vagy hogy el tudnák menni hétvégére valahová a családdal,nem olyan sok ez csak tenni kell érte.de mit?
2008. szept. 15. 09:06
Figyu az anyukám is jár házhoz takarítani és nagyon jól keres. El megy reggel 8-ra és 11-re otthon van heti 3 alkalommal és keres 40 ezret + ha vasalni is kell az egy 5 ezres úgy hogy szerintem azért 40-45 ezer nagyon jó a gyes mellé. És ahová jár nagyon vigyáznak a rendre nem úgy kell el képzelni hogy fogyik minden másnap a kosz a bútorokról és pedig gyerekek vannak. Ami a nehéz az a nagy takarítás de ha ilyen munkát akarsz vállalni akkor a nagy takarítást oszd be magadnak egy héten egyszer csinálsz egy helységben egy nagy takarítást és már nem is tünik soknak nem kell ott görnyedni egész nap
13. Grácia (válaszként erre: 11. - Magdolna23)
2008. szept. 15. 09:02

Ez a nagy gond... sajna hogy kéne is a pénz. A mai világban egy kereset még addig sem elég még a két piciből legalább kicsi lesz :((((

Ha nekünk kettő lenne valószínű én sem tudnék mellette dolgozni. A nagyszülőknek néha Bencu még is is sokkk :))) Elég eleven, no meg a szüleim sem mai csirkék, de le a kalappal előttük mindent megtesznek hogy dolgozni tudjak.

12. herengtimea (válaszként erre: 11. - Magdolna23)
2008. szept. 15. 08:59
hogy oszinte legyek erre a takatításra is gondoltam,nem félek a munkátol csak fizessék meg.
2008. szept. 15. 08:53

Sziasztok én egy cégnél dolgoztam mint recepcíós

azóta is gyesen vagyok és nem igazán kapkodnak utánam

Az első gyerek után el mentem házhoz takarítani heti 3 alkalommal reggelente és egész jól kerestem 8 alkalom után kaptam 35 ezer Ft-ot Aztán megint terhes lettem és egészen 8 hónapos koromig jártam a hölgyhöz takarítani utána már nem mertem menni mert féltem hogy munka közben meg szülök :D Már lassan két éves lesz a pici lányom de azóta nem is hívtak sehová. Pedig nagyon jó lenne. Ahova jártam ott a környéken mindenki dícsért hogy milyen precíz vagyok meg minden aztán azóta is várom hogy hívjanak pedig legalább 5 ember kért meg ha már túl vagyok a szülésen meg a szoptatáson akkor csörögjek rájuk és megbeszéljük a továbbiakat. Hát én híába hívtam őket mert már nem volt rá szükség


Azért nem is alkalmaznak mert félnek hogy sokat fogok hiányozni mivel két gyerek mellett nem igazán lehet dolgozni főleg míg picik

10. herengtimea (válaszként erre: 9. - Grácia)
2008. szept. 15. 08:51
át tudom érezni,a szuleim egész életukben piacoztak,énis jártam veluk és hát énis árultam,szoval ezt tudnám énis csinálni,de nem kertészkedunk így nincs mit eladni,ha meg felvásárolnám már nem érné meg
9. Grácia (válaszként erre: 7. - Herengtimea)
2008. szept. 15. 08:36

Kezdeti befektetésem most őszintén 20-30 ezer forint volt, otthon találtam egy kis kempingasztalt :)) és azon árultam, nem igazán szégyeltem mert jó bulinak tartottam.

Mostmár van 2 sátram vagy 5 normális vásáros asztalom, kocsim hozzá (igaz egy wartburg, de vásározni jó)

2008. szept. 15. 08:35

Sajnos csajszik öszintén megmondjam nem igazán ugrálnak a munkáltatók a kismami munkaerőért, úgyhogy ha akarsz valamit vagy nagyon jó kapcsolatodnak kell lennie, vagy szerencsédnek vagy saját józan paraszti eszednek hogy magad kezdj bele valami kicsibe.

Hidd el amikor elkezdtem csak azért kezdtem hgoy legyen egy kis "szabadidőm" meg egy kis minimális plusz pénz. EGy méteren árultam. Jelenleg két vagy három helyen vagyunk 5 méteren...

7. herengtimea (válaszként erre: 6. - Grácia)
2008. szept. 15. 08:34
na ez tok jo,valami ilyesmire gondoltam énis,de befektetés nélkul
2008. szept. 15. 08:32

Anno mikor megszületett Bence kiváltottam a vállalkozóit, mert így járulékmentes lehettem.

Valamilyen boltos végzettség kell hozzá hogy az ember vásározni tudjon. Akármit eladni, lehet az bármi, én illatszerezem ajándéktárgyazom, de pl mostmár fehérneműim is vannak, több helyen árulok.

Azaz egy vásárban (pécsen, komlón, sásdon) több részen. Van egy lányka aki most "segít" nekem megfelelő fizetség fejébe, ő alkalmi munkavállalóival dolgozik nekem.

5. herengtimea (válaszként erre: 2. - AirMan)
2008. szept. 15. 08:30
én csak egyszeru operátorként dolgoztam eddig,és kozépiskolám van érettségivel,minden nap fél ottol ráérnék és minden hétvégén.
4. herengtimea (válaszként erre: 3. - Grácia)
2008. szept. 15. 08:29
pontosabban?
2008. szept. 15. 08:26
Én vállalkozóként vásározom mellette, Csütörtöktől vasárnapig a délelőttömet veszi igénybe. Addig a maminál van a gyerkőc, de általában vasárnap kivételével 11-12re otthon vagyok. Igaz menni kell, tenni kell érte. De hát senkinek nem fog az ölébe hullani álmai állása :)
2008. szept. 15. 08:25

Kérdés az, hogy mire gondolsz? Milyen munkára?


Nem mindegy ugyanis, hogy eddig mivel foglalkoztál, milyen képzettséged van, mennyi szabadidőd van a kisbabád mellett, a párod mit szól hozzá, támogat-e, esetleg tud-e segíteni, stb. stb.

2008. szept. 15. 08:17
Kisbaba mellett egy kis mellékes munka, otlet helyett tények.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook