Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kineziológust, természetgyógyászt keresek Dél- Pest megyében, akinek van tapasztalata ADHD kezelésében. Tudtok segíteni? fórum

Kineziológust, természetgyógyászt keresek Dél- Pest megyében, akinek van tapasztalata ADHD kezelésében. Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. texture (válaszként erre: 2. - Alma20)
2013. febr. 3. 23:22

Szia!


Mik a tapasztalataid ADHD-s gyerekekkel kapcsolatban? Leginkább mi(ke)t javasolnál?

m.

2013. jan. 16. 21:46

Én sem tartom jó megoldásnak a gyógyszerezést, bár van amikor elkerülhetetlen.


Ha gondolod, én szívesen segítek nektek!

Miért pont kineiológiára gondoltál, mint

gyógymód?

Van tapasztalatod?


Ha már gyógyszert akarnak szedetni a

gyerekkel, akkor gondolom, hogy voltatok mindenféle teszteken és kivizsgálásokon is?!


Mennyi idős a gyerek?

Általában kicsi gyerekeknél anyán keresztül szoktunk oldani. 8 éves korig nem ajánlott a gyerek közvetlen kezelése.

Te ezt vállalnád?


Inkább privibe válaszolj! :-)

2013. jan. 16. 20:05
A fiam hiperaktív, súlyos figyelemzavaros és a magatartása is katasztrófa. A Ritalintól nem kicsit félek, pedig már 2 éve szedetnék vele,csak nem mertem belemenni.... Segítséget szeretnék.
2013. jan. 16. 19:53

Szia!


Én kineziológiával (is) kezelek, Csepelen.

Ha érdekel, írj bővebben!

2013. jan. 16. 19:24
Kineziológust, természetgyógyászt keresek Dél- Pest megyében, akinek van tapasztalata ADHD kezelésében. Tudtok segíteni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook