Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) fórum

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
51. Clau26
2010. szept. 7. 12:16

Fekete-fehér, avagy más kultúrák találkozása a házasságban


ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot a barátnőm (szevica)hozta létre a fórumot,aki 6éve van együtt a nigériából származó férjével elég jól leírja tapasztalatait..

50. pritta (válaszként erre: 48. - 3f5c70e7b8)
2010. szept. 7. 12:14
ez természetes. bárkit is választ az ember párjának meg kell róla győződnie h igaz e a dolog, legyen az fehér, fekete vagy sárga, öreg vagy fiatal, gazdag vagy szegény. Szerelem bárhol terem, mint ahogy hazugság és becsapás is.
49. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 48. - 3f5c70e7b8)
2010. szept. 7. 12:10
És termézetesen távol álljon tölem az általánosítás szándéka!
2010. szept. 7. 12:08

A fekete fiúk között is vannak helyesek, aranyosak, kedvesek... nem is kevés... és persze van, aki valóban tanulni jön, vagy dolgozni. Nem sokan.


Viszont....

Sajnos nagyon sokan érkeznek Magyarországra a jobb élet reményében, és sokmindenre képesek annak érdekében, hogy itt is maradjanak. (Hangsúlyozom, hogy ez nem csak a feketékre vonatkozik, hanem az ún. harmadik országbeli külföldiekre is, akik nem uniós országból érkeznek.)

Az, aki fekete-Afrikából érkezve Magyarországon meg tudja vetni a lábát (ehhez "csak" egy feleség vagy egy gyerek kell), annak nyitva álla a kapu egész Európába, és sokszor ez a cél: eltünni Európában hátrahagyva a magyar "családot". (Mo a legkeletibb schengeni ország. Ha valaki itt tartózkodási jogot igazoló okmányt kap, oda megy Európában, ahova akar.) Ezt csak azért írtam le, hogy alátámasszam a véleményemet. :)


Szóval szerintem önmagában semmi gond azzal, ha valaki külföldiekhez vonzódik, de fokozottan figyelni kell arra, hogy kivel szüri össze a levet az ember lánya, mert sajna láttam elég sok csúnya esetet, amikor a feleség/anyuka azt sem tudta, merre van gyermekének egykor oly szerelmes édesapja...

47. pritta (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2010. szept. 7. 11:27
persze, nem veszekedni akartam :D
46. andi6020 (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2010. szept. 7. 11:21
"ez" nélkül :-)
45. Cippora (válaszként erre: 38. - Pritta)
2010. szept. 7. 11:20
Izzadékonyabbat írtam...ezt egyébként pont egy fekete pasival beszéltük.
44. andi6020 (válaszként erre: 43. - Pritta)
2010. szept. 7. 11:19
Ugye ez viccelsz? Remélem :-)
43. pritta (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2010. szept. 7. 11:10
ki az aki úgy házasodik, h a válásra gondol közben? :) olyanhoz menjek aki válás után nem szeretné a gyerekét?
2010. szept. 7. 11:01
Hátrányuk az előnyük. Mármint a ragaszkodás a családhoz. Válás esetén sokkal nehezebben mondanak le a gyermek felügyeleti jogáról. Pont mint az arabok (akikkel szintén semmi bajom). Persze nem lehet általánosítani.Tudom, "nálunk" is vannak csúnya dolgok, de ugye nem mindegy, hogy Bp-ről Szegedre viszi (lopja) az apuka a gyereket, vagy Dél-Afrikába. Mondjuk ez sem bőrszín, inkább kultúra és szokások kérdése, de ugye szétválasztani nem igen lehet.
2010. szept. 7. 10:55
A mi városunkban is van egy csaj aki négerhez ment feleségül,és én is hallottam ezt a szag dolgot. Ami szerintem baromság. Nálunk az egyik nőgyógyász is az,és annyi de annyi kismamája van. Több mint egy egy magyarnak.
2010. szept. 7. 10:53
Most az X faktorban is van egy kismama akinek néger a párja. Nekem tetszenek. Én a Pákót is imádom minden mulyaságával együtt. És ezt nem általánosításnak mondom,de ő tényleg olyan lüke. De a családját imádja,és nagyon helyesek a feleségével. Nekem is tetszettek mindig a néger pasik.
2010. szept. 7. 10:50
Ugyan már lányok, bőrszín alapján nem lehet eldönteni, hogy jó fej-e valaki vagy sem. Meg kell ismerni az embert és kész. A társadalom véleménye meg kit érdekel. Az emberek gonoszak és irigyek. Ezzel az erővel ne legyen senkinek fekete, vagy más bőrű párja, vagy mozgássérült, vagy süket, vagy vak, vagy bármi párja, mert a társadalom egy része rossz szemmel nézi???!! És ha pont egy ilyen emberben találod meg az igazit, akivel boldog vagy?!?
38. pritta (válaszként erre: 33. - Cippora)
2010. szept. 7. 10:50

hát nem tudom. nekem ez nem jött le, pedig több feketével voltam vagyok kapcsolatban. nem h nem büdösek, de jobban ápoltak, mi sok európai. napi 2szeri fürdés, krémek, olajok stb stb

míg sokan fogat sem mosnak a tisztelt magyarok közül. a szín egy dolog, a rasszizmus egy másik. mindenhonnan lehet találni jó és rossz embert, példát

37. b99048cdfc (válaszként erre: 27. - Pritta)
2010. szept. 7. 10:50
Igen tudom ,hogy te vagy az,csak nem akartam nevet írni:O)
36. e1bda839cd (válaszként erre: 25. - Mágnes74)
2010. szept. 7. 10:50
A lányaim kamasz korukban mindig kikérték a véleményemet a barátjukkal kapcsolatban. Egyszer a nagyobb megkérdezte, mi lenne, ha egy néger fiúval jönne haza. És láttam rajta, hogy tart a véleményemtől, nem volt néger fiú, de mégis kíváncsi volt, hogy az "elfogadás" meddig terjed. Azt válaszoltam, hogy nekem teljesen mindegy, milyen a bőre színe, csak az a lényeg, hogy szeresse.
35. Basset (válaszként erre: 27. - Pritta)
2010. szept. 7. 10:47
Tényleg cukorfalat ez a "csokibaba"! és valóban helyesek a néger pasik... :)
34. Basset (válaszként erre: 33. - Cippora)
2010. szept. 7. 10:45
Hát, én már ültem (álltam?) tömött buszon Magyarországon nyáron... És senki se volt néger... :O
2010. szept. 7. 10:42

Nagyon jó fejek,inteligensek,közvetlenek,barátságosak,érdeklődőek...én ilyeneknek ismertem meg őket.

Valaki írta a szagukat...tény,hogy izzadékonyabbak mint mi,de állítólag a fehérek,meg az ázsiaiaknak büdösek :D

32. pritta (válaszként erre: 14. - A908366fdb)
2010. szept. 7. 10:37

ez Magyarország. még itt svédben annyi a bevándorló, h már a svéd ember látványosság :)

senki nem nézi meg a másikat, nagy a tolerancia

31. andi6020 (válaszként erre: 27. - Pritta)
2010. szept. 7. 10:33
Gyönyörű a babátok! Az az a szín, amiért irigyellek, illetve a babát! :-)))
30. b892d196e8 (válaszként erre: 27. - Pritta)
2010. szept. 7. 10:31
Gratulálok nagyon szép család vagytok és tündéri a babátok!
29. Noarashi (válaszként erre: 1. - 86bc8fd52c)
2010. szept. 7. 10:30

Ismerj meg egyet :) Most itt úgysem lehet nagy okosságokat írni. Az sem mindegy, hogy milyen ember..bőrszín csak egy dolog...

AIDS meg ilyen hülyeségek, Istenem...Sztem bárkivel fekszik le az ember, mindegy, hogy szőke svéd, vagy kínai, vagy echte magyar, induljunk ki abból, hogy nem tudjuk kivel feküdt le előttünk,tehát mindegy, milyen a haja,bőre,szeme színe a pasinak,védekezni tessék :)

Más dolog, hogy hazánkban szerintem nem nagyon tolerált dolog az ilyesmi. Szerintem aki belekezd egy ilyen kapcsolatba, az kösse fel a gatyáját..pláne ha kisvárosi.

28. pritta (válaszként erre: 27. - Pritta)
2010. szept. 7. 10:30
de nem csak 1 van itt, én ismerek még 1 et itt akinek szintén fekete a párja és szintén babáznak
27. pritta (válaszként erre: 26. - B99048cdfc)
2010. szept. 7. 10:28
igen nekem az :)
2010. szept. 7. 10:27
Van itt a Hoxán is egy lány akinek néger a férje. És kicsi babájuk gyönyörű cappuccinó. Édesek együtt.
2010. szept. 7. 10:25

Előre reagálok, mert mennem kell:)

Minden anya a legjobbat akarja a lányának és nem gond, ha ez egyben a legkönnyebb út is.

A vegyes kapcsolat mindig nehezebb, az eltérő kultúra és bőrszín miatt is.

Sok a támadási felület, főleg a társadalom részéről, ennek ékes példáját itt is láthattuk:)

24. Basset (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2010. szept. 7. 10:22
Á, ez jó volt!!! :D :D
23. Basset (válaszként erre: 22. - Elszabadult hold)
2010. szept. 7. 10:21
De, mert a fogai fehérek... :)
2010. szept. 7. 10:20
nem látszik a negró a szájában :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook