Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek, hányadik napon lett "kétcsíkos" a terhességi tesztje, és milyen erős volt? fórum

Kinek, hányadik napon lett "kétcsíkos" a terhességi tesztje, és milyen erős volt? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 13. 12:41
:) drága vagy remélem igazad lesz
15. vic8
2008. szept. 13. 07:53

Dibolya!! Szia!! :):):)

Jó lesz ez, nyugi!!! Hétfőn várlak az eredménnyel!!!

;)

2008. szept. 12. 16:04
Késett egy hetet, akkor csináltam tesztet. Nem volt nagyon erős a csík, de azért határozottan ott volt, kb. 7-8 hetes terhes lehettem.
2008. szept. 12. 15:54
Én egy évvel azelőtt hagytam abba a gyógyszert.És mikor kellett volna meg betegednem a gyógyszer szerint (mert még egy évre rá is a szerint betegetem meg),és persze nem betegetem.Na akkor csináltam.Reggel!És volt valami de olyan halvány volt hogy még nagyító is kellett volna.Este meg jött a párom mondom neki,hogy hát én láttam valamit,de halovány mint a .......!Erre ő:Na mutasd!Szóval ki kotortam a kukából délután.De ugyan olyan halovány.3 nap múlva megint csináltam,de az se volt valami nagyon erős csík.Aztán jobbnak láttam dokihoz menni.És láss csodát,itt ülők 33 hetesen!!!!!!!!!!Az egyik nekem is a Gabriel volt a másik valami neve nincs teszt.
2008. szept. 12. 15:24
várom a többi hozzászólást is, köszi :)
2008. szept. 12. 15:01
így már értem, köszi
10. diagonalt (válaszként erre: 9. - B1ab363e4e)
2008. szept. 12. 14:59
Igazából mi nem terveztünk babát,és előtte egy hónappal hagytam abba a tabi szedését,mert nagyon ki volt tőle a szervezetem és váltani akartunk,így maradt az óvszer...Azt hittem a tabi miatt késik.Az álmosságról meg a mellfeszülésről nem tudtam,h lehetnek a terhesség jelei,hiszen mint babára még gondolni is alig akaró nőként fogalmam sem volt,h mik lehetnek a baba tünetei.Aztán mikor jött az első rosszullét vettem egy tesztet.
9. b1ab363e4e (válaszként erre: 8. - Diagonalt)
2008. szept. 12. 14:36

ez szép történet !! :)

hát én azt hiszem nem tudnék 21 napig várni :)

2008. szept. 12. 14:32
21nap késéssel csináltam tesztet és 3 mp alatt pozitív lett.Amúgy 3 perce lett volna kimutatni.Másnap az UHn már látszott a szívverése is.
2008. szept. 12. 14:10
Legolcsóbb teszten erőssen látszott kimaradt mensi másnapján...köv nap két másik de snassz teszten szintén látszott erőssen...erre 3nappal Uhon még semmi....
2008. szept. 12. 14:05
Nekem a rosszulétek környékén is halvány volt még, pedig akkor már nagyobb volt a pici... de már akkor is látszott, hogy nincs minden rendben...
2008. szept. 12. 14:01
köszi az eddigi válaszokat :)
2008. szept. 12. 13:45
Esedékes mensi előtt két nappal negatívat utána két nappal halvány pozitívat.
3. liaandi (válaszként erre: 1. - B1ab363e4e)
2008. szept. 12. 13:28
A menzi esedékes napján teszteltem pozítívat!Látható volt a csík egy kicsit halvány volt!3 nap múlva csináltam egy másikat és akkor már erősen ott volt a második csík!Én gabriel tesztet használtam!
2. Ekka
2008. szept. 12. 12:46
Kimaradt mensi után 1 nappal. Csík: látható volt, nem virított, de jól lehetett látni:)
2008. szept. 12. 12:43

Annyit olvasni a terhességi tesztekről és arról hogy azok mikor mutatnak először pozitív eredményt.

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen lett elsőre a terhességi teszt, jól látszott-e? Hányadik nap volt amikor megcsináltátok? Volt-e pozitív eredmény menzesz ideje előtt? Hogyan változott az idő előrehaladtával a csík erőssége, ha többet is csináltatok?

Extrém esetek is érdekelnek!!!

Köszönöm!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook