Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? fórum

Kinek és milyen tapasztalata van a SCIENNET-tel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
26. b329419295 (válaszként erre: 13. - Triniti1020)
2009. jan. 2. 11:55
Sziasztok!Ez annak jó,akinek a környezetében vannak szerzödött boltok.....én megkaptam az én városom listáját a boltokról,hát mit mondjak.....100ezerért nem fogok ruhát venni a barokk üzletházban...egy élelmiszer bolt sincs benne ebben a rendszerben.....pesten jó,mert 99%lefedettsége van üzleteket tekintve.....vidéken ezt nehéz kivitelezni
2008. dec. 12. 22:47

Nagyon ügyesen csinálja az előtted lévő!

Nem voltam az egyetemen, pedig az ott lévőktől hallottam, hogy nagyon jó és sokat lehet belőle tanulni.

Egyébként én sem értek még igazán a rendszerhez, de remélem előbb-utóbb belejövök.

24. Gabriellaxp (válaszként erre: 22. - Madildi)
2008. dec. 10. 14:07
Ja még egy kérdés , te voltál a Eötvös tudományegyetemen tartott előadáson, érdemes elmenni??
23. Gabriellaxp (válaszként erre: 22. - Madildi)
2008. dec. 10. 14:05
Na elkezdtem, vagyis be tettem a pénzt. Segit egy előttem lévő.Még hülye vagyok hozzá. Most 300 000.- Ft jog után van 40 000.- jutalék. Most a segítőm pakolgat. Tegnap éjszak csinálta reggelre negyven ezer jutalék lett. Ez jó szerinted?
2008. dec. 5. 23:06

Szia! Bocs, hogy egy nappal később reagálok.

Minden "kifutott" jog után kapod ezt, azaz annyiszor 132 e Ft-ot. Az utalványt te határozod meg, hogy hol szeretnéd levásárolni. Azonban újra vissza is forgathatod az utalványt újabb jogokra. Ez még nagyobb hasznot hoz. A kp.-t azt kiveheted, vagy azt is beforgatod.

21. Gabriellaxp (válaszként erre: 20. - Madildi)
2008. dec. 4. 21:32

Szia!

Még egy kérdés, hogy jól értem-e. A 132 000.- 92000 csak vásárlási utalványban kapok meg. és a fenn maradót pénzben? Tehát negyven ezer Kp.

20. madildi (válaszként erre: 19. - Gabriellaxp)
2008. dec. 4. 18:01

Helló!

Ha "beteszel" 600 ezer Ft-ot, azaz foglalózol vásárlási utalványokat, azt valóban nem tudod kivenni, de az ezekből keletkező jogok szépen "visszahozzák" a pénzedet, sőt...!Az egy hónapot természetesen azért senki nem fogja garantálni, de a rövid megtérülési idő esélye nagyon nagy Az igaz , hogy 1-1 "kifutott" jog után valóban kivehető a keletkező 132 ezer Ft, de 92 ezer forint vásárlási utalványban( Te mondod meg hol akarod levásárolni!), a többi kézpénzben.

De a fentebb említett pénzből sok ilyen 132 ezer forint lesz!!!!

Így nehéz lenne elmagyarázni, de remélem valamennyire érthető.

2008. dec. 1. 18:26

Helló!

Én valami egész mást hallottam. Nem tudom igaz-e?

pl. Ha beteesztek 600.000.- ft. egy hónap múlva pluszban lesz még hozzá 131.000.- ft. tehát a hatszázezret nem vehetjük ki csak levásárolhatjuk. a havi 131 ezret ft-ban kivehetjük igaz ez?????

2008. nov. 17. 20:58

Én most regisztráltam. Nagyon szuper előadást hallgattam meg. Az igaz, hogy annak térül meg gyorsabban, aki "befektet" és hagyja hadd fialjon a pénze. Persze ehhez kellenek alá még emberek is, akik vásárolnak, de nem nincs kötve, hogy mikor, mennyi embert léptetsz be. Nincs kötelező teljesítés havonta. Ami jó, hogy egyre több hely van, ahol lehet vásárolni, mert a kis boltoknak is megéri belépni.(Azt azért érdemes megnézni mennyiért!!!!)

Körülöttem van néhány Scinnetes ember akinek bejött!!!!!!!!!Ráadásul olyan ember segít (fentebbi), aki azt mondja, hogy ne csak neki legyen jó, hanem az alatta lévőknek is. Két év alatt most kezdődik igazán felfutni a rendszer. Nemsokára indul a TV, rádió és óriásplakát kampányreklám. Szerintem megéri belépni. Pedig én elég szkeptikus vagyok ezen a téren.

Sok kicsi előbb- utóbb sokra megy. Számold ki hol "fial" a mai válságban a 10000 Ft 2 év alatt 132100 Ft-ot. Hát nem a bankban! Ennyit még akkor is megér befektetni, ha nincs a közeledben Termékpartner, ahol vásárolni lehet. Még én is most agyalok rajta, hogyan fektessek be abból, ami nincs, de kiböjtöljük!!!!!!!!Ja és csak ajánlanom kell tovább másoknak. Legyetek optimisták , én is próbálkozom. Ha nem jön be, még akkor is kivehetem utalványban és levásárolom a pénzemet. Tehát nincs bukta!!!!!!!!! Ha érdekel, látogass a honlapra.

Minden infó fenn van.

17. Gaba23 (válaszként erre: 16. - Kalenda)
2008. nov. 13. 19:18

Igazad van, adózni kell belőle, méghozzá azt hiszem azt mondták, hogy különadózó jövedelemként külföldről szerzett jövedelem címszó alatt.


(én a "tiszta" jövedelmet úgy értettem, hogy befektetés nélkül bejövő pénz).

16. kalenda (válaszként erre: 12. - Gaba23)
2008. nov. 12. 21:32
....de ha visszajön, akkor az tiszta nyereség- ezt irtad, de abból adózni kell . -próba szerencse regizek én is.
15. Gaba23 (válaszként erre: 13. - Triniti1020)
2008. okt. 24. 10:11

Meg szerintem ez is akkor jövedelmez igazán, ha "magad alá tudsz szervezni" embereket, akik aztán befektetnek, vásárolnak, stb....

Kicsit piramisjáték szerű...

Csak azért írom, hogy szerű, mert azért annál jobb, hiszen zárt körben forog a pénz, hiszen a jutalék nagy részét a partnereknél kell elvásárolni, ami aztán szintén jutalékot szül....

Tehát szerintem nem hülyeség a dolog, csak mindenkinek vérmérséklete szerint kell eldöntenie, hogy képes-e/akar-e embertoborzásra, mert akkor biztosan előbb-utóbb jön vissza belőle, de ha csak a vásárlás marad, akkor az elég lassú folyamat. Persze akkor sem kizárt, hogy amikor már nem is gondol rá az ember, akkor egyszercsak bejön...

Szóval a regisztráción mindenképpen gondolkodom, hiszen az semmibe nem kerül, és ha tényleg nagyobb dolgot akarok vásárolni, és az ő partnereiknél is meg tudom venni annyiért mint máshol, akkor veszíteni nem veszítek semmit, és még esélyt adok annak, hogy bejöhet...

2008. okt. 23. 20:27

Köszi szépen a hozzászólásokat!

Akkor ez is a túl szép ahhoz ,hogy igaz legyen kategóriába tartozik ugye?!

2008. okt. 23. 19:12
Gaba23-nak teljesen jó a rálátása. Én is benne vagyok, de még sehol nem tartok. Ez annak jó, aki mindig ugyanoda jár vásárolni és nagyobb összegekben. Amúgy rengeteg idő kell hozzá, hogy valami jutalékod legyen belőle. Meg macerás, mert már ott kell bedobni a boltban a blokkot és ez nekem nem okés, nem szeretem feltartani a sort. Nekem sem tetszene a dolog...
12. Gaba23 (válaszként erre: 11. - Peternicsne)
2008. okt. 23. 17:50

Én most voltam egy előadáson, még rágódom a dolgon.

Ha csak regisztrálok, igaz nem kerül semmibe, de csak akkor kezd el csordogálni vissza valami, ha már legalább 160 000 Ft értékben vásároltam, mert akkor keletkezik 10 000 Ft értékű "jogom", és az majd, ha valaki utánam pakol, meg a gép utánam rak jogokat, akkor kezd el épülni.

Szóval az szerintem nem túl gyors.

Arra gondoltam, hogy körülnézek, ha valami nagyobb dolgot venni akarok, és a scieenet-en belül is meg tudom venni, akkor lehet, hogy érdemes regisztrálni. Aztán vagy visszajön, vagy nem, de ha visszajön, akkor az tiszta nyereség.


Legalábbis én ezt szűrtem le belőle....

2008. okt. 21. 08:43

Köszi az infót!

Azthiszem én sem fogok regizni.

2008. okt. 20. 14:19
Ja,én is regisztráltam,pénzbefizetés nélkül... ugyanott vagyok,mint akkor.. :(
9. Jázminka (válaszként erre: 8. - Peternicsne)
2008. okt. 20. 14:18

Csak akkor érdemes belépni,ha pézt is raksz be.A férjem regisztrált tavaly novemberben,benne is van mint vállalkozó,szolgáltatást nyújtó -megjegyzem 2x volt még sciennetes fuvarja- 40000 Ft-ot tett be,és augusztusban már 80000 ft volt a számláján!

Ami naggggyon szuper!

De:csak utalványban kapja meg a pénzt,ha eléri a 92000-et.Ott lehet elkölteni,ahol a sciennettel van szerződés.

Szerintem jó.

2008. okt. 20. 13:57
Senkinek nincs tapasztalata?:-(
2008. okt. 20. 10:44
Kinek és milyen tapasztalata van aSCIENNET-tel kapcsolatban?Érdemes regisztrálni?
6. ancy
2008. ápr. 30. 20:18
Sziasztok.Köszi a válaszokat.Már én is regiztem.Azt mondták hogy 10-30 E Ft-ot be kell rakni ahhoz,hogy legyen is valami.Én nem tudok most befizetni,de vagyok:)Ráadásul a szem ig számom kicsit hosszúra sikeredett,azt megpróbálják kijavítani.Ha nem akkor nem.Ha valami kérdés lessz akkor írok. Mégegyszer köszönöm. Sziasztok.
2008. ápr. 23. 09:41

Sciennet regisztrálni kell, és vannak bizonyos üzletek amiket regisztrálás nélkül is megnézhetsz, és ad százalékos kedvezményt. A kedvezmény mértéke is megnézhető regi nélkül. Beszervezhetsz magad alá, meghívhatsz emberkéket, akiknek a vásárlásai után is kapsz bizonyos százalékot. Én regisztráltam, de még nem használtam ki a lehetőséget, mert most nem tudom pontosan, hogy van e bank ami vezeti a folyószámlát, de így be kell küldeni a blokkot, hogy megkapd a kedvezményt, vagy valami hasonló.

Van azonosítószámom, de nem történik semmi rajta, szerencsére pénzt sem vonnak le.

Coop, Univer és most már több vállalat csatlakozott.

Ha előbbre akar jutni valaki, akkor jogokat kell vásárolnia 10.000.- forintért, amit vásárlási utalvány formájában adnak ki.


Mi érdekel még róla? Kérdezz!

2008. ápr. 23. 08:44
Én sem tudom,de majd figyelem!
3. ancy
2008. ápr. 23. 08:40
Köszi,de valami közelebbit szerettem volna.Regisztrálni kellett volna,de adószámot és más személyes adatot nem szivesen adok ki.Azért köszi szia
2008. ápr. 21. 19:24
Írd be a google-ba.Ott sok mindent találsz róla.
1. ancy
2008. ápr. 19. 20:08
Scien net.Tud róla valaki valamit?Köszi
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook