Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kínai kozmetikumokról vélemény, amik a kínai üzletekben kaphatók, pl. Ázsia Center? fórum

Kínai kozmetikumokról vélemény, amik a kínai üzletekben kaphatók, pl. Ázsia Center? (beszélgetős fórum)


14. papája (válaszként erre: 12. - Bichi)
márc. 1. 09:50

Próbáltam, nem ízlik.

Nincs jobb a magyar konyhánál és ízeknél - szerintem.

13. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 1. 03:39

Nincs tapasztalatom.

(Egyszer vettem ugyan kínai üzletben tigriskenőcsöt, de ahhoz már nem volt kedvem, hogy használjam is, eldobtam.)

12. Bichi (válaszként erre: 9. - Papája)
febr. 29. 18:07
Hát nem vagy túl nyitott ember. Más nemzetek konyháját sem próbálod ki?
11. ,zumba
febr. 29. 16:39
Összetételükben vajon milyen anyagokat tartalmaznak?
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 16:26
Merész vagyok, de nem ennyire.
febr. 29. 16:18

Soha nem vennék és használnék kínai kozmetikumokat.

Az ételeiket meg meg sem kóstolnám.

8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
febr. 29. 16:05
Én egyszer vettem egy Kylie Jenner rúzs imitációt. Tudtam, hogy nem az, mert a töredéke volt az ára. Egyszer haszáltam, utána kidobtam. 3 napig nem tudtam lemosni. 🙃
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
febr. 29. 15:05

Sakkmestert olvastam 2x nekifutásra is, mondom mi a francot tud az róla 😂


Amúgy a kérdésre válaszolva, attól függ, de ha kínai kozmetikumot szeretnék, én inkább megbízható oldalról rendelnék (pl. yesstyle-on asszem láttam már, talán stylevana-n is). Nyugati termékeket szoktam ázsiai boltban venni, abban nem vettem még észre különbséget. "Noname" ázsiaiboltos dolgot sosem vettem még, van helyette ezer másik számomra ismert termék amit vehetek helyette és amitől tuti nem esik le az arcom 😅

6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 13:38
Én rúzst rendeltem Kínából. Azzal rendben van minden, nem okozott pl allergiát, pedig érzékeny bőröm van.
febr. 29. 11:19
A különféle oldalakról rendelt csodákról beszélt.
febr. 29. 11:18
Ismert és elismert sminkmester azt monda, még pillanatragasztó is van némelyikben.
3. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 10:25
Hajfestéket és folyékony szappant vettem, mindkettő ismert márka. A szappannal semmi baj nem volt, a hajfesték viszont elég "érdekes" színt produkált, szóval soha többet :D A kedvenc arckrémemet is inkább drogériában veszem.
febr. 29. 09:21
Nem kifejezetten kozmetikumot, de sampont igen. Gyógynövénes sh.u.a. Más az illata, állaga és viszket/korpás a fejbőröm. Nem mondanám biztosra, de elgondolkodtató. Illatszerboltban vásárolt ugyanez a márka használatánál nem tapasztaltam. Ismert márkájú hajlakk is kérdőjeles szintén illata/állaga miatt. Ha nem elég figyelmesen használom és jut a fejbőrömre is, szintén viszket tőle.
febr. 29. 09:04
Valaki volt már olyan merész, hogy kipróbált onnan arcmaszkot, arckrémet vagy testápolót? Vagy bármit? Tapsztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook