Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiltix vagy Scalibor? Ti melyiket használjátok? fórum

Kiltix vagy Scalibor? Ti melyiket használjátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. ápr. 22. 08:34
Mi a frontline cseppet
2009. ápr. 22. 08:29
Megsúgom, hogy a mieinek is velünk alszanak, arra vigyázz, főleg az elején amikor még nagyon szagos a nyakörv, lehetőség szerint ne nyúlj hozzá. A mieink is sokat vannak kézben, a gyerekek folyamatosan nyúzzák őket, de még soha semmi bajuk nem volt.
5. *Bella (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 22. 08:27
Ha kistestű a kutyusod, akkor szerintem Frontline. Mi 45 kilósak vagyunk :))
4. *Bella (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 22. 08:26

Szia,

Én Kiltixet használtam 10 évig, nem volt semmi gondom.

Most a másik kutyámnak vettem, és sebhelyeket találtam rajta, ami kullancs csípéstől van :( De szerintem a nyakörv felrakása előtt történt a csípés, ugyanis eddig (1 évig minden hónapban)Frontline spot-on-t használtam(30 napig hatásos), és a 35 napon tettem rá a Kiltixet. De már akkor kivettem belőle 2 kullancsot, és mi még nem is a veszélyeztetett területen lakunk, sétálni sem viszük a kutyust, és gaztenger sincs a kertben :(

Szóval a Frontline a tuti, csak nekem havi 3ezerben volt....

3. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - H.Ancsi)
2009. ápr. 22. 08:25
NIncs mit,szivesen :-) Csak egy baj van,a mi picikénk velünk alszik,ha rajta lenne a nyakörv nem lenne baj belőle?
2009. ápr. 22. 08:18

Szia nekünk Kiltix van, ami állítólag 97 %, sajnos beleestünk a maradék 3-ba, már kétszer volt a máltaimba kullancs, egyszer Babesia is lett belőle, de szerencsére időben elaptuk. A másikat nem ismerem.

Örülök, hogy a másikon mellém álltál, köszi

2009. ápr. 22. 08:14
Kullancs szezon...valamivel megkell védenünk a kedvencünket?Ti mit használtok?Melyik vált be?Esetleg más módszer?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook