Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiküldetésbe megy a párom, ti hogy viselitek? fórum

Kiküldetésbe megy a párom, ti hogy viselitek? (beszélgetős fórum)


1 2
28. ec63a7fc29 (válaszként erre: 24. - Mti)
2007. febr. 13. 01:43
Nagyon klassz dolog a kiküldetés. Utazni, egy kis meló is belefér. Néha jó az embernek szabira menni a családjától.
27. mti
2006. nov. 24. 21:23
Köszönöm a tanácsokat. Épp egy hete készített fel arra, hogy lehet a két ünnep között megint elutazik. Én pedig már a gondolatától is beteg vagyok.
26. rika (válaszként erre: 1. - Mti)
2006. nov. 24. 10:12

mti: az én párom idegenvezető gondolom nem kell elmondanom ez mivel jár. Vegyél egy jó könyvet, csinálj egy forrócsokit vagy teát és élvezd a csendes estét. Napközben meg délután egy jó fürdő, kozmetikus, fodrász, pedikür, stb és mire hazaér egy kipihent bombázót fog itt találni.

Esténként pedig lehet beszélni telefonon vagy sms-en annak is meg van a varázsa.

2006. nov. 24. 10:08
Az én párom ebben az évben 12 hetet volt távol, nagyon nehéz volt, főleg a mindennapokat megszervezni, isi,ovi, munka, háztartás. Nekem az esték voltak a legrosszabbak, amikor már a gyerkőcök aludtak, de túléltük.
24. mti (válaszként erre: 24. - Juniperus)
2006. okt. 24. 19:22

Ma tudtam meg, hogy megint mehetett voolna de a cégnél is meló van., nem engedik el. Hát persze a pénz jól jött volna, gyakorlatom is van már:)))

Most ki sem látszom a munkából, észre sem venném, hogy eltelt a hét.

De azért jobb valaki mellé bebújni este!

23. mti
2006. okt. 15. 08:33

Megérkezett!

Aztom ez a hét csak jót tett nekünk!

Amúgy inkább a csöndes tipus, de egész este beszéltettem.

Remélem azért nem túl gyakran lesz ilyen.

22. mti (válaszként erre: 21. - 7130b15964)
2006. okt. 13. 10:04

Itt a városomban minden éven ilyenkor rendezik. Könnyvásár, író-olvasó találkozók és felolvasások vannak. Mától egész hétvégén.


Már csak egyt alszom!!!

21. 7130b15964 (válaszként erre: 20. - Mti)
2006. okt. 12. 12:41
Milyen könyvszalon?
20. mti (válaszként erre: 16. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 08:43

Már csak kettőt!

Mai napom elütöm a nagyinál, holnap kezdődik a könyvszalon, legalább ki tudok menni.

De ezek a dvd-zős esték nem igazán tessenek nekem.

19. mti (válaszként erre: 15. - A900f63755)
2006. okt. 12. 08:38
Persze, hogy van értelme! Ez egy pozitív kimenetelű "kiküldetés" lesz! Gondolok rád, vigyázz magatokra!
18. mti (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2006. okt. 12. 08:33
te kis piszok!
17. 7130b15964 (válaszként erre: 15. - A900f63755)
2006. okt. 11. 21:36

Most ne azzal foglalkozz, hogy hol vagy vagy hol nem, hanem szépen nyugodtan várd a babát! Aztán ügyesek legyetek!:)

Sok sikert!

16. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Mti)
2006. okt. 11. 21:34

Na, addig meg már csak hármat kell aludni. Találj ki valamit, amivel várod, azzal is elmegy az idő, amíg beszerzed a hozzávalókat és elkészülsz vele.


Én elég jól el szoktam lógni az időt egyedül is. Persze, azért feltűnik, ha nincs itthon senki:))

De nálunk ez nem olyan ritka, hogy a cég központjába vagy valamelyik másik csapathoz ki kell ugornia a férjemnek. Multiknál már csak így van...

2006. okt. 11. 21:30

Nálunk én leszek "kiküldetésben", mert holnaptól befeketet a doki a kórházba.Lehet, hogy egy-egy napokra hazaenged, de azzal nem leszek kisegítve.Én baromi rosszul viselem már a gondolatát is.Eddig max. 5 napot voltunk egymástól távol a szüléseim után, most meg még van 15 nap a szülésig elvileg.

Az vígasztal, hogy remélem van értelme és hamarosan eggyel többen leszünk.

14. cskata (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2006. okt. 11. 21:17
:)))
13. 93a74b44ea (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2006. okt. 11. 20:57

jaj, pitz, te annyira hüle vagy:DDDDDDDDDDD


iszonyat szar kedvem van, de ez most megmosolyogtatott...


köszi

2006. okt. 11. 20:55

Hát az én párom nem kiküldetésbe megy... csak simán dolgozni.. Én féltem, na nem féltékenykedek... Egészségileg, és mindenféleképp, mert nem volt így el dolgozni, Féltem az egészségét...

és hogy eszik e rendesen, meg ne dolgozza agyon magát, mert szükségünk van rá..:)és szeretjük, a család..:) és hiányozni fog..,így nehezen viselem...mert mi nem vagyunk már gyerekek, már hatvan múlt...:)

2006. okt. 11. 20:36
háááááááááááát.... nem akarlak megbántani,de én elég jól viselem:) elvégre a te párod :DDDDD
10. mti
2006. okt. 11. 19:53

Ihajjj-csuhajjjj!


Most telefonált a drága, szombat estére itthon lesz!

Mindjárt fogok egy madarat, de csak macskám van..


Döbbenten hallgatta a telefonba a hangját, szerintem fogalma sincs, hol a csudában lehet eddig.


Máig jól elvoltam, minden nap meglátogatok valakit, barátnőmmel esténként dumálunk a neten.


De ma már nagyon oda kellett figyelnem, nehogy egyedüllétemben össze-vissza egyek mindent.

9. mti
2006. okt. 9. 07:52

Már sokkal higgadtabb vagyok, annyi programot csináltam, úgy járok nem leszek itthon ha épp msn-en keres. Ma reggel ment el.


Azok az ismerőseim, akik egyedül élnek csodálkoznak, mert nem értik hogyan hiányozhat valaki. A másik barátnémat 3 napra hagyta othon a férje, de rengeteget aggódott.


Azt nem tudom, lesz-e még ilyen eset, de ezt sem vártuk. Nekem péntek este vallotta be, és szombaton lett tuti, hogy mennie kell. Talán, ha számítok rá és jobban felkészülök másképp reagálok.


Tervezem a heti kajámat, csupa olyan amit nem eszik meg, de én imádom.

8. mti (válaszként erre: 7. - 7130b15964)
2006. okt. 8. 08:13

Igen, rendesen betojtam de gondolkodtam az éjjel és rájöttem miért.

A ex kapcsolatomban teljesen természetes volt, ha a munkája miatt egyedül voltam, hétvégeken éveken át, mert a szórakoztatóiparban dolgozott.

Da akkor kéznyújtásnyira éltem a barátnőimtől, szüleimtől. csak felültem a bicajra éa 5 perc után ott voltam.

3 műszakban dolgoztam sokszor hétvégén is, ott volt a nagy kert stb.

Ez pedig egy új élet, új életforma, új kihívásokkal.

Itt csak két cserép fűszernövény a kertem a 3. emeleten. Az igaz barátnőm 50 km-rel távolabb. Anyuékig is majd egy órát kell autózni. Ami persze nem sok, de nekem ez nem karnyújtásnyi távolság. Vannak itt is barátaim, de soha nem lesznek igaziak. A kedvenc unokahúgom sem szórakoztat el, középiskolás lett, már nem is érne rá.

Sokkal inkább magányosnak érzem magam itt, mint a régi helyzetben otthon.

7. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Mti)
2006. okt. 7. 23:01

Azt hittem, hogy nem jön haza, csak egy évben kétszer, legalábbis olyan címet adtál.

Egy hét az könnyen elrepül tényleg, nem kell akkora ügyet csinálni belőle. Ha annyira nem tudsz mit kezdeni otthon egyedül, akkor menj el barátokkal vacsorázni, edzeni, vásárolni, keress egy-két jó filmet. Alud ki magad:)

6. cskata (válaszként erre: 5. - Mti)
2006. okt. 7. 22:55

dvd/videótékából film, internet, e-mail írás régóta hanyagolt ismerősöknek, egy jó könyv, egy tuti fürdő illóolajjal + gyertyákkal..ilyesmik..

én egyedül élek, de nem nagyon szoktam unatkozni esténként sem.. persze, kinek mi a megszokott...:)))

szerintem gyorsan el fog telni az 1 hét, ne izgulj emiatt!:)

5. mti (válaszként erre: 4. - Cskata)
2006. okt. 7. 22:41

Igen, tervezek, de nem vagyok túl jó kamionsofőr-feleség. És egyeltalán nincs gyakorlatom. Évek óta egy munkahelyen dolgozunk vagy nem dolgozunk, ahogy a cég diktálja.

Talán 2x nem aludt otthon, mert a szülőknél volt dolga. Én is egy hétvégét töltöttem a tesómnál Pesten. Szóval semmi gyakorlatom az ilyenhez. Általában feltalálom magam, ha egyedül vagyok, csak az estéktől tartok, amikor minden barátnőm hazamegy a párjához.

4. cskata (válaszként erre: 3. - Mti)
2006. okt. 7. 22:35

akkor itt az ideje, hogy találkozz a barátnőiddel; beüljetek kávézni és dumcsizni vhová; elmenj moziba; ha jó idő lesz kiülj egy parkba/folyópartra nézelődni...stb.

Egy kicsit foglalkozz most csak Magaddal!

Szerintem nem kell ilyen tragikusan felfogni, vedd úgy, hogy kapsz egy kis kimenőt..!;))

3. mti (válaszként erre: 2. - F772199837)
2006. okt. 7. 22:25
oké, megpróbálom, de erre a hétre nekem pont nincs munkám(talán egy picit irigy is vagyok?). Már nézegettem programokat, ügyeket is kell intéznem, de az estéimet csak a macskámmal tölthetem.
2. f772199837 (válaszként erre: 1. - Mti)
2006. okt. 7. 22:20
1 hét? Ugyan ne dramatizáld már túl... inkább örülj egy kicsit annak, hogy lesz időd csak önmagaddal foglalkozni.
1. mti
2006. okt. 7. 22:19
4 éve vagyunk együtt, ez az első alkalom, hogy egy hétre távol lesz tőlem, segítsetek hogyan tudom elviselni. Nem szeretek egyedül lenni. Várom a tanácsaitokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook