Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) fórum

Kié a legkiállhatatlanabb anyós?-Verseny.Várom a sztorikat!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
56. 64feff43a0 (válaszként erre: 53. - Katka71)
2010. jan. 25. 12:10

Ez szerintem egyértelmű.Azt hiszem normális ember megérti,hogy mi már így képezünk egy családot.Ez nem.Meg most karácsonykor közölte,hogy az ebédre csak 2 gyereket vigyünk.A picit,meg a párom fiát,tehát magyarul az enyémeket ne.Sorolhatnám.....

Nem mosok elég fehéren,mire költjük a pénzünket,a párom nem ehet nála egy szelet süteményt sem,mert szerinte a párom kövér,és nem kell neki édeset ennie.Én állítólag uszító vagyok,mert ugyebár párom egyértelműen rám hallgat,nem pedig őrá.Kitalálta,hogy én gyűlölöm a párom gyerekét...de szemembe sosem mer semmit megmondani....

55. Re87
2010. jan. 25. 12:04
Elég durva dolgokat olvasni itt:(.Mi is ilyenek leszünk???
2010. jan. 25. 12:00
Látom esküvő szóba jött:)Az én anyósom a polgári esküvőn sírt hangosan ne ne ne!
53. katka71 (válaszként erre: 41. - 64feff43a0)
2010. jan. 25. 11:57
Nahát!Nálunk is pont ez volt,hogy a páromat(neki nincs még saját gyereke,most lesz az elsö)elhívták nyaralni Montenegróba a sógoromékkal együtt(ott van már 1 gyerek),bennünket nem!Hát mondanom sem kell,hogy senki nem ment velük!Szerencsére a sógórnöm tök jó fej,neki is az a véleménye,mint nekem!
52. Re87
2010. jan. 25. 11:54
Az én anyósom legutóbbi húzása,hogy levágta a fiam haját úgy,hogy 3szor szóltam neki,hogy hozzá ne nyúljon a gyerek fejéhez.
51. anitram001 (válaszként erre: 50. - Anitram001)
2010. jan. 25. 11:52
2,5 hós volt Zsókámamikor jött a MAMA
2010. jan. 25. 11:51

Az én anyósom 800-900 km-re lakik. Én már 3 éve nem voltam náluk. Vajon miért?

Eljött megnézni Zsókát 205 hós lehetett mert azt mondta a másik fiának a lánya, hogy őrá hasonlít. A kiváncsi ...

Ja és hozta a félbéna papát is .Felültek a vonatra este. Azt utána telefonáltak, hogy hajnalban kell értük menni(300 -kmre lakhelyünktől) Jó mi?

És amikor belépett a lakásba közölte a tesómmal:

-Felelőtlenség ilyen idős korban szórakozásból gyereket csinálni!

2010. jan. 25. 11:48
Hű nem semmik!!
2010. jan. 25. 11:40
Na, megyek inkább egy jót enni a további zsörtölődések helyett! Pá! :)
2010. jan. 25. 11:39

Jah! Kiverte a hepajt, szó szerint ordibált a telefonba amikor 4 hónapos terhesen haematóma miatt feküdnöm kellett, hogy miért nem megyünk el a nagyihoz több várossal odébb? A terhesség nem betegség

A történethez hozzátartozik, hogy előtte menni akartunk, de akkor meg azt mondta, hogy ne menjünk, mert csak felizgatjuk szegény öreget!


Ja és amikor 7 hónaposan grillpartira merészeltem menni, akkor meg az volt a baja! Hogy én hogy képzelem, hogy VESZÉLYEZTETEM az UNOKÁJA életét a hülye kis kirándulásommal!

46. Alexa77 (válaszként erre: 23. - Mézgapaula)
2010. jan. 25. 11:35

Értsed úgy, hogy itthon voltam a 16 hónapos picivel, 6 hetes terhesen, reggeltől-estig rókázva, időnként majdnem elájulva, ezért is döntöttünk úgy, hogy jöjjön inkább anyós, hogy ne minket hagyjon itthon a párom. Pár héttel korábban volt az anyjánál utóljára. azt is el kell mondjam, hogy anyósnak van egy férje (sokadik a párom apja óta) aki nem hajlandó azóta normálisan szóba állni a párommal, mióta az hazajött az USA-ból (20 évig ott élt) és elvitte az anyját egy három napos utazásra, hogy kicsit együtt legyenek. Egyszobás lakásuk van, ha odamegyünk látogatóba, ott szorongunk a konyhában, mert az öregúr terpeszkedik a szobában, ahová olyankor nem vagyunk kívánatosak. Amúgy meg válófélben vannak, mert ütődöttebb két embert még életemben nem láttam.

Ja és anyósom azért is nem nagyon van oda a látogatásokért, mert olyankor nem mehet a szektájába.

2010. jan. 25. 11:34

Győztem.

Mindenki másé csak a második helyezett!

44. 651a3db25d (válaszként erre: 40. - Katka71)
2010. jan. 25. 11:33
Nekem nem hiányzik, sőt! Minél ritkábban jön az a jó!
43. 651a3db25d (válaszként erre: 37. - Bocianya)
2010. jan. 25. 11:33

Nos én már nem vagyok hajlandó vele találkozni!

Pár hónapja majdnem sikerült elérnie, hogy külön menjünk a férjemmel annyira belemászott a kapcsolatunkba, nem sikerült neki! Azt érte el vele, hogy én többet nem teszem be a házukba a lábam, szerencsére a férjem is megértette!

Mondtam, hogy eljöhet az unokájához ahányszor csak akar, de ő persze nem akar, mert mi vigyük el őt! Nehogy meg kelljen mozdítani a seggét...

2010. jan. 25. 11:32
Sziasztok! Könyvet tudnék írni én is anyós-ügyben, rengeteg dolog van, ami bánt vele kapcsolatban. Nálunk azért nem ennyire tiszta ez a dolog, mert neki vannak jó pillanatai, 15ből 1szer kb., viszont nehezen felejtek, és ha 5ször belémrúg, nem fogok jópofáskodni vele. A 7év alatt max kétszer sértettem meg, akkor is csak azért, mert már nem bírtam, az övét nehéz lenne megszámolni. Sajnos tényleg sokrétű a dolog, ráadásul próbáljuk tolerálni, hiszen csak a férjem anyukája, de nem mindig sikerül.
41. 64feff43a0 (válaszként erre: 30. - Katka71)
2010. jan. 25. 11:30

Pont ez a helyzet nálunk is.3 gyerek előző kapcsolatból,nálunk a közös baba fél éves elmúlt.

Nem nyugszik bele az anyósom.Páromnak van egy fia előző házasságából,és anyósom javasolta a páromnak,hogy menjen el velük görögbe,és csak a fiát vigye,ekkor még nem volt meg a közös kicsink.Felháborítónak találtam.

40. katka71 (válaszként erre: 32. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:30
Hát a tiéd sem semmi!Ilyenkor legszívesebben azt mondaná az ember,hogy "Nem jössz el b...meg?Akkor maradj otthon!"Nem?
39. 651a3db25d (válaszként erre: 36. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:29

Az baj, hogy hallomásból sem ismeri a légyszíves, szeretném szavakat!

Mennyivel másképp hangozna ha azt mondaná:

-Fontos nekem a templomi esküvő, szeretném ha az lenne!

De nem, ő csak akarom és kell!


Végül sikerült tönkre vágnia az esküvői vacsit is azzal, hogy a legelején közölte belement valami a szemébe és egész este azon siránkozott, sőt azt akarta, hogy a férjem bevigye őt a kórházba! Azt hittem megüt a guta!

38. Bocianya (válaszként erre: 36. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:28
a mi kutyunk 14 éves volt velem együtt nött fel joformán....
37. Bocianya (válaszként erre: 34. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:27
detto a gyereket 4 éves koráig kb 2 * látta...(keresztelö addig volt ott is amig a templomba voltunk... aztán lelépet igaz nem is zavart... de nekem az összes rokonom akit meghivtunk eljöttek még az ebédre amire ö is ugyan ugy meg volt hiva...
36. 651a3db25d (válaszként erre: 35. - Bocianya)
2010. jan. 25. 11:27
3 hétig sírtam miatta annyira szerettem, de a világért sem bírta megállni szó nélkül! Mikor terhes lettem akkor kezdett rámászni a kutya témára! Minden héten hívogatott minket azzal, hogy tüntessük el, mert gyerek mellé nem való! Most gondolom örül a lelke...
35. Bocianya (válaszként erre: 32. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:25

Fuu mint az én anyosom totál....de nem irhatom tele az oldalt az a gáz hogy irto sok mindent tudnék irni én is rolla...


Részvétem a kutyusod miatt nekünk mult hétfön halt meg:(

34. 651a3db25d (válaszként erre: 32. - 651a3db25d)
2010. jan. 25. 11:23

-Mi az, hogy a gyereket oldalt fektetitek? Én még ilyet nem láttam!

-Nem igaz, hogy még mindig csak tápszert kap a gyerek (3 hónapos volt) már rég adni kéne mást is!

-Nem iszol aperitifet? Nálunk ez szokás, ne sértsél meg! (Ja náluk szokás reggeli előtt pálinka, ebéd előtt vörös boros kóla, vacsi előtt pálinka, de minden nap ám!)

-Nem megyünk el babalátogatóba, kötelességetek nektek el hozni hozzánk, mi vagyunk az idősebbek! (1 hónapos volt Bence)

2010. jan. 25. 11:22
Ja igen és ugye épitkeztünk: heitelt kellett felvennünk... na mármost neki uj autoja van nekünk használt. neki át lett épitve az egész lakás(nyilás záro csere is beleértve) a miénk csak félig van kész.(sajna ez azért van igy mert ö válalta a kezességet) de ha ujra csinálhatnám az egészet....jaj elküldeném olyan messze..... hogy csuda... ne is tudjon vissza jöni...
2010. jan. 25. 11:18

Helló!

Az én anyósom:

-Ha nem lesz fátylad nem megyek el az esküvőre

-Ha nem lesz templomi nem megyek el az esküvőre

-Mindenki csinálja azt amit én mondok különben baj lesz

-Ha nem ott tartjátok a keresztelőt ahol én akarom nem megyek el

-Maradj csöndben vagy kapsz egy pofont! (Na itt telt be végleg a pohár)

-8 éves kutyámat karácsony után el kellett altatni mert beteg volt, mire ő:

-Örülök, hogy végre megszabadultatok attól a dögtől!


Elvitte a pénzünket a saját lakása felújítására, mondván, hogy vesz fel hitelt és visszaadja, végül nekünk kellett hitelért kuncsorognunk, hogy nagyobb lakásba tudjunk menni a baba miatt!


-Majd én írom meg az esküvői meghívót, mert ti ehhez bénák vagytok!

-Nem írhatom meg? Akkor nem megyek...

-Ki van zárva, hogy ne nálam legyen a karácsonyi közös ebéd, engem ilyennel nem lehet megsérteni!


Vajúdtam a kórházban és kértem, hogy a páromon kívül senki ne jöjjön be, csak ha megszületik a gyerek! Épp kimentem a folyosóra a férjemhez szenvedni, mire kit látok? Anyós odapattan hozzám és levakarhatatlanul osztogatja az utasításokat mit hogyan csináljak! Majd mikor megkértem szépen, hogy távozzon odaszólt, hogy ezért még számolunk!


Szülés másnapján este 9-kor akarta megnézni a gyereket és hiába kértem, hogy másnap jöjjön be, ő nem! Fogta magát és csak azért is betrappolt, majd kiverte a hisztit, hogy nem vittem ki hozzá a fiamat!

2010. jan. 25. 11:16

Sziasztok!

igértem hát itt vagyok...

az én kedves anyosom:Irtó tetszik a téma....

Szoval az én anyosom sem 1 piskota de szerintem ilyet senki nem kivánna magának... dolgok amiken kibukok....Éppen vacsorát készitenék a gyereknek és kérdem tölle mit enne(anyos a kis szobába gépezik ezerrel fel se lehet állitani) éppen a tükör tojást sorolom mondja a gyerek hogy az jo... na nagy léptekkel valaki beroncsol a konyhába... Te tudsz tükör tojást sütni?(kár hogy a hangsulyt nem halotáto akkor? meglepödve nézett rám közbe....

még valamimicros popcorn nem azt mondja hogy csinéljak neki áááá.. igy vezet rá hogy kéne ennie popcornt és ö még ehez is béna... Lányom te olyan finoman csinálod a popcornt..... kérdem én mi a fenét lehet elrontani 1 micros popcornon?

fözni nem igen föz mert mint irtam irto lusta tehát ha föz akkor 2 hétig esznek huslevest és dios tésztát vagy lekváros tésztát...

irto kosz van a lakásba nálla szoval nem igen láttam mikor volt a kezében felmoso vagy bármi... ugye most ilyen havas lucskos idö van és mentünk hozzá(mégis csak a párom anyukája) megtörölte a gyerek a lábát de mégis maradt rajta 1 kis ho... és kijött az ajtó elé( csoda mert felált a gép elöl) hogy ö most megmutatja hogy ö és a tisztaság a gyerek bement a vizes csizmával a folyoson de a retek és a dzsuva nem érdekli csaqk hogy a gyerekem bement a havas cipöjével,,,

ja igen anyámékkal éltünk 4 évig (épitkeztünk )de anyám egyszer nem mondott az unokájára 1 rossz és csunya szot sem... ellenben anyosom állandoan lehulyegyerekezi a lányomat... ugyhogy nem igen vagyok vele beszélö viszonyban sem azota....

2010. jan. 25. 11:13
Sziasztok!Hát nálunk sem egyszerü a helyzet!Tudnék mesélni!A párommal 7 éve vagyunk együtt,én elváltam,és az elözö házasságomból van 3 gyerek!Hát,gondolhatjátok,hogy viselkedtek a gyerekeimmel!Nagyon sokszor sírtam,de azt csinálják,hogy betelepszenek hozzánk,volt mikor 8 órahosszára,és elvárja,hogy körbeugráljam a három gyerek mellett!Most jön a közös baba,és feltűnően mézes-mázas,pedig tudom,hogy ki nem állhat,és ez a kétszínűség még rosszabb,mint ha kimutatná,hogy utál!Azért ne jópofizzon,mert jön az unoka!Tudom,hogy nem én vagyok az anyósok álma 3 gyerekkel,de szeretjük egymást a párommal,bebizonyítottuk,hogy tudunk együtt élni,igazán 7 év alatt elfogadhatta volna már!Nyáron a nagylányom 3 hétig kórházban volt,nagyon beteg volt,állandó gyógyszert szed azóta is,és nem jöttek be a kórházba meglátogatni!Volt,mikor azt mondta,hogy bejön velem,mert én naponta 3-szor mentem,ha elmegyek kocsival érte!Nekik is van kocsijuk,és 5 percre laknak a kórháztól gyalog!Na,jó,elmentem érte,és azt mondta,hogy nem ér rá,mert mindjárt jönnek át a szomszédok!Hát,ez szerintem minösíti!Egy szívtelen dög!Bocs,jó hosszúra sikeredett,de ki kellett magamból írni,mert nagyon bánt!
29. d8181e8509 (válaszként erre: 28. - Marott)
2010. jan. 25. 11:00
Jó munkát:)
28. Marott
2010. jan. 25. 10:59
No lányok este jövök, megyek dolgozóba.
2010. jan. 25. 10:59
Ha tehetném én 20 ezer km-re költöznék anyóstól!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook