Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Meg tudná mondani valaki, hogy honnan tudnék mielőbb Metformin gyógyszert feliratni? fórum

Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Meg tudná mondani valaki, hogy honnan tudnék mielőbb Metformin gyógyszert feliratni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. jan. 5. 14:50
Tud valaki mondani valamit, Dr. Nyárádi Attiláról vagy Dr. Tulcz Ágnes endokrinológusról?
2011. jan. 5. 13:33
Nem orvos küldött, egy ismerősöm ajánlott, mivel neki is mehalt a babája 3 hónaposan, nekem 6 hónaposan. Ő javasolta, hogy végeztessem el a vizsgálatot, amit Pesten meg is csináltak 8000 Ft-ért.
11. Catherine.hsz (válaszként erre: 6. - Hencsi28)
2011. jan. 5. 13:29
Ki küldött terheléses cukorvizsgálatra? Vissza kell menned az eredménnyel oda, és majd ő felírja,vagy elirányít a megfelelő emberhez. Ha valóban szükséged van gyógyszerre.
10. teltzsu (válaszként erre: 6. - Hencsi28)
2011. jan. 5. 13:28

" párommal minnél előbb szeretnénk babát, ezért lenne jó minnél előbb elkezdeni a gyógyszeres kezelést is a diéta mellett."


Biztos, hogy terhesség alatt lehet ilyen gyógyszereket szedni????

2011. jan. 5. 13:28
Sziasztok!Bocsi hogy ide irok de ez a "inzulinrezisztencia" ez micsoda?Valaki felvilágositana?
8. *Murmi* (válaszként erre: 6. - Hencsi28)
2011. jan. 5. 13:28

az éhgyomri tényleg nagyon magas...

de a gyógyszertől függetlenül hidd el nagyon sokat teszel magadért és a babáért ha máris elkezdesz nagyon keményen diétázni és mozogni! van akinek elég ennyi is

2011. jan. 5. 13:26
Kérdezd meg a háziorvosod, én ugyan Merckformint szedek (más név, tudtommal ugyanaz a hatóanyag), és nekem ő írja fel.
6. Hencsi28 (válaszként erre: 3. - 'szti)
2011. jan. 5. 13:25

Nem voltam még orvosnál, csak terheléses cukorvizsgálaton voltam, aminek az eredménye nagyon rossz lett. Most próbálok orvost keresni, viszont legközelebb csak márciusra kaptam időpontot Tűű Zoltánhoz, Pestre. A párommal minnél előbb szeretnénk babát, ezért lenne jó minnél előbb elkezdeni a gyógyszeres kezelést is a diéta mellett.

Eredeményeim: Inzulin:Égy:29.80,1 órás:284.30, 2 órás:86.00.

Állítólag nagyon rossz az eredmény.

2011. jan. 5. 13:24
Belgyógyász is felírhatja nőgyógyon és endón kívül. Ha meg ad rá szakorvosi rendelvényt, az alapján a háziorvos is kiírhatja a továbbiakban.
2011. jan. 5. 13:22

endokrinológus v esetleg nőgyógyász írhatja fel

és ne feledkezz meg a diétáról és a mozgásról sem, az is fontos

3. 'szti (válaszként erre: 1. - Hencsi28)
2011. jan. 5. 13:16
az az orvos, aki megállapította nem írta fel?
2011. jan. 5. 13:16
Az orvos aki diagnosztizálta az IR ő fog fölírni Neked(nődoki vagy endokrinológus).
2011. jan. 5. 13:14
Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Megtudná mondani valaki, hogy honnan tudnék mielőbb Metformin gyógyszert feliratni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook