Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kicsit szégyenlem magam! fórum

Kicsit szégyenlem magam! (beszélgetős fórum)

16. 5819723512 (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 22:22

Ha volt ideje 5 percenként telefonálni a testvérednek, hogy mikor jön haza ennyi erővel el is tudott volna menni, ha akar.


Szerintem neki és nem neked kéne szégyenli magát. De úgy érzékelem a soraidból, hogy a testvéred ezt is megtette helyette...


Az oké, hogy tesóddal kedves vagy és elé rakod a dolgokat szeretettből amikor Ő jön, de a párjának...

15. noraelizabet (válaszként erre: 12. - 240309c047)
2010. okt. 24. 21:56
nem emlékszem,hogy azt írtam volna hogy a hátuk mögött lehordtam őket? Mai napig nem szokásom.Én szeretem és tisztelem anyósomat a mai napig,de ő egyszerűen ki nem álhatja az anyámat. Annak idején ők munkatársak voltak gondolom onnan ez a nagy utálat részéről. Istenem van ilyen.Mai napig nincs olyan ünnep nálunk,hogy mind a két részről összehívjuk a családot. :(
14. 5e48d37001 (válaszként erre: 12. - 240309c047)
2010. okt. 24. 20:32
A ballagásra elmentek,és még borítékot is adtak,ebben az esetben én is csomagoltam volna...
2010. okt. 24. 19:20
Nincs miért ezt érezd.Teljesen jól reagáltad le a helyzetet.
12. 240309c047 (válaszként erre: 5. - Noraelizabet)
2010. okt. 24. 14:13
nekem az ilyen hozzáállás csak azért nem tetszik,mert kétszínünek tartom. Nem rólad beszélek,ne haragudj meg érte,csak amit irtál. Mégpedig azért mert az olyan csúnya dolog,hogy amig ott van előtted az illető addig mosolypgsz rá meg kedves vagy, mikor meg elfordúl akkor lehordod. Én inkább a fórumindítónak adok igazat,hogy jól tette,hogy nem küldött,igy legalább hátha elgondolkozik a lány,hogy nem volt szép dolog amit csinált.
11. Niki1 (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 13:09
Én sem pakoltam volna semmit. Ha ahhoz volt ereje hogy a tesódat hívogassa akkor gondolom el is tudott volna menni, ha csak egy pár percre is. Ne Te érezd magad kellemetlenül, érezze ő, amiért nem jelent meg.
10. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 12:44
Azt meg ugye nem lehet elvárni, hogy te etesd őket!
9. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 12:43
Semmi baj! Elfelejtetted és kész! Legközelebb repetát is csomagolsz! :)
2010. okt. 24. 12:19
vártam a katarzist, de csak ennyi? hát, ha tesód barátnője cseszik elmenni megünnepelni a ti gerekeitek szülinapját, akkor főzzön magának.
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 11:11

Felhívott,hogy kimentse magát?

Ha nem akkor nincs min tripródj,én sem küldtem volna semmit!

6. rika (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 09:28

Szia!

Én megértelek. Én sem csomagoltam volna neki semmit. Egyrészt ő is elmehetett volna hozzátok és lett volna a minimum, másrészt nem hiszem hogy te vagy a helyi étterem. A hölgy pontosan tudta, hogy a testvéred nálatok van és mégis megállás nélkül hívogatta. Egyértelmű, hogy nem tetszett neki, hogy ott van. Te meg még azon aggódsz, hogy nem csomagoltál neki kajcsit?

Szerintem ne rágódj ezen. Itt nem te voltál az aki nem adta meg a tiszteletet. A párja, ha ennyire önző akkor főzzön otthon.

5. noraelizabet (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 09:20
Amikor a fiam a szakmunkásból ballagot a férjem családtagjai csak az iskolába jöttek el,holott megvoltak hívva ebédre is. Rendes kis sátras üstös bulit zenével csináltunk. Az én családomból mindenki ott volt a szívem szakadt meg a férjemért és a fiamért mikor az én családom kérdezgedte,hogy hol van a nagymama,férjem testvérei.Nem győztünk terelni,hogy a mama nem érzi jól magát,a testvéreknek családostól dolgozniuk kell.(szombat volt)Mikor kora este elszállíngóztak a vendégeink minden családnak az isteni finom pörköltből és süteményekből pakoltunk és elvittük nekik. Mikor elkezdtek magyarázkodni csak ennyit mondtunk,köszönjük hogy megtiszteltétek gyermekünket az iskolában és a neki szánt borítékot.Érezzék ők szarul magukat.És mind-e közben nem láttak rajtam se haragot,se báatot mosolyogtam és úgyan úgy viselkedtem beszélgettem velük mint máskor. Tehát én raktam volna kóstit,mégis csak az öcsém barátnője.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 07:42
Ezen szerintem már felesleges kattognod. Nem olyan nagy ügy ügy ez. Tesód megbántódott? Ha igen, beszéld meg vele. Ha nem, felejtsd el az egészet.
2010. okt. 24. 04:50
Emiatt ne szégyeld magad, néma gyereknek anyja se...
2. Wecuska (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. okt. 24. 04:27

Èn sem raktam volna neki.szerintem megtisztelhetett volna,hogy egy kis időre el

megy

2010. okt. 24. 04:16

Ma egy iszonyúan nagy buli volt nálunk. Ünnepeltük a két nagy gyerek szülinapját.



Itt voltak a szüleim, a tesóm, a barátaink, szóval mindenki.


Tudtam, hogy bár okt. 23-a van édesapám nem ér ide négyer, de anyukám megjenelnt. Tudtam, hogy a barátnőm párja egész nap a földet tárcsázza, ő kb. este kilenc körül érkezik. És azt is tudtam , hogy a tesóm párja a napi kb. öt óra munkája után nyolckor végez, tehát késni fog.



Az egész vacsorát a későkhöz igazítottuk, de a Tesóm barátnője csak nem jelent meg. Ellenben kb. 5 percenként hívta tesómat, hogy mikor megy már haza?????



És itt voltam szemét. Tesóm tűrt, folyamatosan válaszolt neki, majd kettőkor bejelentte, hogy hazamegy.


Én meg genyó voltam. a Tesóm itt volt, evett, amit akart, de semmit nem csomagoltam a párjának.



És ezért szégyenlem magam. Szegény tesóm kb. ötször búcsúzott el tőlünk. Gondolom szerette volna, ha a párjának is csomagolok ezt-azt. Mivel egy szimpla csütörtökön, ha betoppan hozzánk, örömmel csomagolok neki pl. paprikáskrumplit.


A tesóm, ha eljön, mindent elé rakok, bármit csomagolok neki. Szeritem ma is ezt várta, hogy csomagolojak valami kicsit a párjának.



Na nem. Én elhiszem, hogy fáradt, nade azért ha szeretné a tesómat idejött volna a munka után, akár csak tíz percre is, amíg megeszi a vacsorát.


Édesapám sokkal többet dolgozik, de megjelent, és itt volt, kb. egy órája ment el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook